Чист пр. ТВ коју воде људи "здраве памети"

Sivonja

Domaćin
Banovan
Poruka
3.912
Прво сестре Српкиње и браћо Срби,
желим Вам срећан Ускрс, поздравом Христос васкрсе !

Ипак моје лепо ускршње расположење је морао до поквари један неопевано малоумни гест ТВ Б92 који по n-ти пут потврђују зашто изазивају гнушање и подозрење код људи....

Јутрос кад сам упалио телетекст у жељи да видим вести из света,
на првим страницама вести, као прва вест ме је дочекала "Данас се обележава светски дан Рома", да би се тек на 8. или 10. месту нашла једина вест "Хришћани (ово намерно подвлачим) данас славе Ускрс".
Значи јасно је да је по важности овој ТВ важнији светски дан Рома него највећи празник свих хришћана који се ове године још + подудара !?
 
Једини прави пеницилин за њих је - ИСКЉУЧИТИ ИХ... ја их уопште не гледам, осим када су неке важне вести па да их упоредим ради смејурије... ништа друго...

Осим тога сада више не преносе суђења из Хага што сам заиста гледао... остало је шит...
 
Sivonja:
Прво сестре Српкиње и браћо Срби,
желим Вам срећан Ускрс, поздравом Христос васкрсе !

Ипак моје лепо ускршње расположење је морао до поквари један неопевано малоумни гест ТВ Б92 који по n-ти пут потврђују зашто изазивају гнушање и подозрење код људи....

Јутрос кад сам упалио телетекст у жељи да видим вести из света,
на првим страницама вести, као прва вест ме је дочекала "Данас се обележава светски дан Рома", да би се тек на 8. или 10. месту нашла једина вест "Хришћани (ово намерно подвлачим) данас славе Ускрс".
Значи јасно је да је по важности овој ТВ важнији светски дан Рома него највећи празник свих хришћана који се ове године још + подудара !?

I tako tebi propade dan jer si gledao teletekst B92!
Pa šta da ti kažem, sem da mi je ovo više nego smešno.
Pa što pratiš isti kad te nervira i još onda otvoriš temu o tome! :roll:
 
filatelista:
I tako tebi propade dan jer si gledao teletekst B92!
Pa šta da ti kažem, sem da mi je ovo više nego smešno.
Pa što pratiš isti kad te nervira i još onda otvoriš temu o tome! :roll:

Овакво демагошко вредновање ствари није смешно, већ је жалосно.
ТВ која представља отворен евроатлантски, грубо либерално-капиталистички принцип гледања на живот, овде ти се као подмеће за права Рома и "изградњу сигурне куће"....
Мислим шта рећи.... да се зацениш од смеха.... онако цинично ? :roll:
 
Sivonja:
Овакво демагошко вредновање ствари није смешно, већ је жалосно.
ТВ која представља отворен евроатлантски, грубо либерално-капиталистички принцип гледања на живот, овде ти се као подмеће за права Рома и "изградњу сигурне куће"....
Мислим шта рећи.... да се зацениш од смеха.... онако цинично ? :roll:
Daljinski upravljač je čudo, jer se ne mora više ustajati da bi se prebacio neželjen program.
Nemam više šta da dodam.
 
Polly Jean:
Možda je Romima u kartonskim naseljima potrebno više publiciteta i pažnje nego utovljenim hrišćanima koji se danas nažderavaju na sve strane. Ali to nije domen u kojem bi jedan Sivonja mogao da razmišlja.

Па што не одшеташ до првог, па им директно помози, зар не ?
Лако је какити уз мали екран и тастатуру....
А најбесловесније је кад неко погубљен у свету вредности више нема осећај ни за хришћанску самилост, ни коме припада, а наводно се бори за права угоржених....
Мисс'им врх ! 8-)
 
Sivonja:
Па што не одшеташ до првог, па им директно помози, зар не ?
Лако је какити уз мали екран и тастатуру....
А најбесловесније је кад неко погубљен у свету вредности више нема осећај ни за хришћанску самилост, ни коме припада, а наводно се бори за права угоржених....
Мисс'им врх ! 8-)

Ti bi prvi kao veliki Srbin i samilosni hrišćanin trebalo da im odneseš komad mesa sa svog napunjenog stola ili ćeš danas sve strpati u svoju gu**cu? Meni,iako ateistkinji,ne smeta da se na televiziji govori o teškom životu Roma,za razliku od tebe-milosrdnog isusovca kojem takve teme idu na nerve.
I bolje nemoj više da misliš,izgleda da si se tek najeo pa sva krv otišla u stomak..
 

Back
Top