Reparini namestaj iz uvoza

donamileva

Buduća legenda
Poruka
30.635
Mozda ovo nije pravo mesto za ovakvu temu (unapred se izvinjavam zbog toga) ali da li neko mozda zna gde u Nisu ili Beogradu ima prodavnica sa repariranim koznim namestajem iz uvoza. Ranije je u Nisu bila u Svetosavskoj ulici, ali su se odselili i nikako ne mogu da ih pronadjem. Da li neko mozda moze da mi pomogne? :confused:
 
ja kad sam bio klinac gledao sam narniu al onu staru verziju...davalo se kao serija...i padne mi napamet da udjem u plakar...udjem ono nista...samo mrak...e kako mi bilo zao sto nisam i ja video uzivo cudesna stvorenja...probao sam jednom i u fioku da udjem...al ne moze...tesna mnogo...pa posle u frizder, zamrzivac, sporet, mikrotalasnu...cak sam i peglu otvorio samo da zadovoljim svoja interesovanja...od cudesa ni traga ni glasa...a isto kad sam bio klinac sednem na fotelju a cale pocne da je ljulja...kao nalazim se u avionu pa turbulencija i te fore...inace nemam pojma gde ima prodavnica sa repariranim namestajem...e a sto mi smesno kad neko trazi neku posebnu radnju...ej zamisli reparirani namestaj...ili recimo jel znate gde ima prodavnica sa prepariranim mungosima
 
banegad:
ja kad sam bio klinac gledao sam narniu al onu staru verziju...davalo se kao serija...i padne mi napamet da udjem u plakar...udjem ono nista...samo mrak...e kako mi bilo zao sto nisam i ja video uzivo cudesna stvorenja...probao sam jednom i u fioku da udjem...al ne moze...tesna mnogo...pa posle u frizder, zamrzivac, sporet, mikrotalasnu...cak sam i peglu otvorio samo da zadovoljim svoja interesovanja...od cudesa ni traga ni glasa...a isto kad sam bio klinac sednem na fotelju a cale pocne da je ljulja...kao nalazim se u avionu pa turbulencija i te fore...inace nemam pojma gde ima prodavnica sa repariranim namestajem...e a sto mi smesno kad neko trazi neku posebnu radnju...ej zamisli reparirani namestaj...ili recimo jel znate gde ima prodavnica sa prepariranim mungosima
Stvarno mnogo smesno-preparirani mungosi.
Lepo i kulturno pitam za nesto sto znam da je postoalo jer sam tamo u januaru 2006 gledala bozanstvene kozne garniture od bufalo koze sa rukohvatima od hrastovine. Bilo je 5-6 garnitura, moglo je i da se naruci nesto (neki klub stocici i sl.) ali tada nisam imala para a i nije mi bilo nuzno. E sad bi to kupila, ali radnje nema. Zato pitam da li neko zna za slicnu radnju
 
:lol: stvarno ....... ja i drugarica smo provalile neku mnogo dobru knjigu. Kaze naslov: "Vlaska erotska crna magija" :shock: :lol: Pa smo sve mislile sad kad otvoris a ono trazi ti da odes na grob i da nadjes pero od noja ........ili prepariranog mungosa jel!! Pa se pitasmo gde li bi take stvari mogle da se nadju??? ZNa li neko? Bane?
 
donamileva:
Stvarno mnogo smesno-preparirani mungosi.
Lepo i kulturno pitam za nesto sto znam da je postoalo jer sam tamo u januaru 2006 gledala bozanstvene kozne garniture od bufalo koze sa rukohvatima od hrastovine. Bilo je 5-6 garnitura, moglo je i da se naruci nesto (neki klub stocici i sl.) ali tada nisam imala para a i nije mi bilo nuzno. E sad bi to kupila, ali radnje nema. Zato pitam da li neko zna za slicnu radnju
ahaha...bozanstvena kozna garnitura od bufalo koze sa rukohvatima od hrastovine...ovo je sve bolje i bolje...a sta ti je to bufalo koza...jel to neki hibrid nastao ukrstanjem ova dva inace prirodno nespojiva bica... nasta li to lici majko moja...bufalo koza...pa to je ruznije i od deteta anakonde i divlje svinje...

Nevencica:
:lol: stvarno ....... ja i drugarica smo provalile neku mnogo dobru knjigu. Kaze naslov: "Vlaska erotska crna magija" :shock: :lol: Pa smo sve mislile sad kad otvoris a ono trazi ti da odes na grob i da nadjes pero od noja ........ili prepariranog mungosa jel!! Pa se pitasmo gde li bi take stvari mogle da se nadju??? ZNa li neko? Bane?
imas super sampite tamo kad se spustis od hotela moskva u pravcu brankovog mosta...e pa sa leve strane strane...tamo gde su shaneri pa 2-3 lokala ispod...a ako se spustis jos desetak metara nize mozes da stuces jedno pivo na brzaka sa onim radnicima ispred prodavnice...ladno imaju ispred radnje zavezan otvarac za flase...
 
e, vole žene te bunde od vizona.....kad izadju na svadbu da kažu.."što imam bundu od bizona, ******, crknite........"
na tom govedu sa divljeg zapada...bafalu.....su sedeli crnci iz bronxa....oštrili su nokte na rukohvatu od hrastrovine i izbacili na ulicu..... onda naš čovek, ko naš čovek..da se ne baci...prolazio i razvio bizmmiiiissssssss...... ...šatro reparirao......uf, fuj.....

ladno imaju ispred radnje zavezan otvarac za flase...

haha...genijalno......
 

Back
Top