Kad je devojka konzervativna?

IvaNSn

Početnik
Poruka
14
Sta raditi ako imas konzervativnu(nekazem da nevodi ljubav,nego nevoli neke perverzije koje mi muskarci i tekako volimo) devojku koja nema iste potrebe u sexu,a volis je i neces da je ostavis ,dali je varati sa drugom radi sexa ili je ipak ostaviti? Kako resenje mi predlazete ,mozda postoji i neko trece resenje za to?
 
Ako je volis, neces je ni varati, ni ostaviti zbog toga...
Naoruzaj se strpljenjem i pokusaj da joj objasnis da takav njen stav unosi nezadovoljstvo u tebe... A nakupljanje nezadovoljstva moze i te kako da vodi do kraja veze...
Naravno, ne treba ona sad da zarad ljubavi prema tebi i ocuvanja veze radi stvari koje joj ne prijaju, ali moze da pokusa da malo ekperimentise, kako bi otkrila sta joj se dopada...
Pokusajte polako, korak po korak da nadjete zajednicki jezik i sredinu izmedju njenog konzervativizma i tvojih zelja...
 
Curo, da li se ti samo pravis corava i blesava, ili si prirodno takva...?
Hajde, vrati se i ponovo procitaj ono sto sam napisala, mozda uspijes da shvatis poentu...
Ako ne, bolje je da ne komentarises ono sto ne razumijes...
Priznali mi to ili ne, tek cinjenica je da bez zadovoljavajuceg sexualnog zivota, nema ni zadovoljavajuce veze...
Osim, ako cemo se lagati...
 
Margott, nisam uopste napadna... Tek, smatram da bi trebalo da pronadju kompromis... Jer, u suprotnom, bar jedno od njih nece biti zadovoljno u vezi u kojoj su...
Najlakse je reci da nadje drugu ili da plati nekoj da mu ispuni zelje... Ali, prevara ili raskid nisu rjesenje za vezu u kojoj postoji ljubav...
I upravo zato sto sam bila nevina nekad i kazem da bi trebalo da bude strpljiv... Na pocetku sexualnog zivota nije mi uopste padalo na pamet da pristanem na oralni sex u bilo kojoj varijanti... I da nisam imala momka koji je bio strpljiv i da razgovara sa mnom i da me vodi ka tome, do oralnog sexa ne bi ni doslo... To je samo jedan od primjera...
I, cisto sumnjam da ima mnogo zena koje su same, a da ih partner ni na koji nacin nije podsticao na to, naprasno shvatile da ih privlaci fellatio te se odvazile na akciju...
 
Ne, ne znam koliko ih je, niti me to zanima...
Ali, dobro je da ti znas...
Kako bilo, ja i dalje ostajem pri stavu da po Ivanovu vezu nece biti dobro ako se on odrekne svih svojih zelja, isto kao sto ne bi bilo dobro ni da mu djevojka ispuni sve te zelje, a da njoj to uopste ne prija...
 
Vujaklijina definicija perverzije ipak ne bi mogla da definise granice gdje prestaje "normalno", a pocinje perverzija, za svakog pojedinca ponaosob, zar ne...?
Za mene je npr. perverzija grupni sex, a za nekog drugog, to je sasvim normalno...
Za nekog treceg opet, perverzija je oralni sex, a meni je to normalno...
 
Ali on je ovdje rekao da od djevojke trazi perverzije.Znaci i njemu je to perverzno,pa zasto onda ne bi bilo i njoj?S tim sto on voli perverzije,a ona ne.Zasto ne bismo mogli pitanje da postavimo obrnuto:da se on odrekne perverzija ako nju voli,a ne ona da ih prihvati zbog njega?
 
Zato sto ce njega to uvijek privlaciti, a samim tim, ne samo da ce biti nezadovoljan, nego ce postojati i velika sansa da zavrsi s nekom drugom u krevetu...
On vec sad razmislja o tome...
Pa, sad, da li je bolje da zajednicki nadju kompromis, ili da je on vara ili ostavi...
Uostalom, sexolozi i bracnim parovima ciji je sexualni zivot u krizi savjetuju upravo to :arrow: da unesu malo perverzije u bracnu postelju, (ma sta za koga perverzija znacila)...
 
Uostalom, evo kopiracu ovdje tekst o tome...
"Značajna poruka nam stiže iz Frankfurta, sa Svetskog kongresa seksologa: brak će biti drugotrajniji ako u njemu ima puno perverzija. Ovu revolucionarnu tezu, poznatu kao teza perverzije, izneo je nemački seksolog Folkmar Ziguš.
Prema rečima gospodina Ziguša, više šanse da traju imaju brakovi, ili ljubavne veze, u kojima ima više perverzija. Iako pod rečju perverzija mnogi podrazumevaju najneverovatnije načine vođenja ljubavi, upotrebu raznih, pomoćnih sredstava, ukljućivanje treće osobe, drugog para ili čitavog komšiluka, on smatra da će i najbanalnija perverzija, kao što su miris tela, način kretanja ili oglašavanja prilikom vođenja ljubavi, pa čak i oblik nosa partnera, stvoriti među parovima neku vrstu tajne veze koja će ojačati njihov odnos.
Gospodin Ziguš daje i jedan koristan predlog: ne mučite svoga partnera ljubomorom, pokažite se otvorenim za sve načine vođenja ljubavi i pratite partnera u njegovim perverznim idejama. To će vam se isplatiti jer će među vama stvoriti neraskidivo partnerstvo - u dobru kao i zlu."
 
Pristala bih na ono sa cim mogu da se nosim i u cemu bih pronasla izvor uzivanja, bio to grupni sex ili bilo sta drugo sto smatram perverzijom... No, svakako da bih imala u vidu zelje i potrebe svog partnera, ali podrazumijeva se, ako bi ih i on imao za mene...
Dakle, ne moze se govoriti ni o kakvom uslovljavanju i ultimatumima, vec o ulaganju truda da se nadje zadovoljavajuce rjesenje za oboje...
 

Back
Top