fitnes i dijeta

piglet

Početnik
Poruka
14
Da li neko moze da mi preporuci dobar fitnes centar gde mogu da dobijem stvarno strucne savete a da instruktori nisu neki priuceni ili propali sportisti? :D Takodje bih volela da mi preporucite neku dijetu koja je zdrava (da se mrsavi postepeno posto me ne zanimaju one nezdrave dijete tipa "10 kg za 5 dana). HVALA UNAPRED
 
ja ne verujem u dijete, mislm da samo treba da slusas organizam! znaci da jedes kad si gladna, da ne jedes previse itd! izes dijetu, kad se skines s nje, opet krenes da jedes normalno i sta onda? idem na jedan aerobik, vodi devojka sa mr fizickog titulom, ne znam koliko ce ti znaciti, ali evo mogu da ti dam uputstva... imas u vasinoj, una nbgd i blizu zel. stanice mesto...site je: fitnessninas.tripod.com/
 
piglet:
Da li neko moze da mi preporuci dobar fitnes centar gde mogu da dobijem stvarno strucne savete a da instruktori nisu neki priuceni ili propali sportisti? :D Takodje bih volela da mi preporucite neku dijetu koja je zdrava (da se mrsavi postepeno posto me ne zanimaju one nezdrave dijete tipa "10 kg za 5 dana). HVALA UNAPRED

Preporuchujem ti sledecu dijetu i to je upravo mozes naci preko krstarice. otkucaj u pretrazivacu "dijeta" i pronadji dijetu za regulisanje metabolizma. moja sestra se pridrzava te dijete i posle Bozica je krenula , znaci od 8 do danas je skinula vec 3 kg. mozda ti se cini malo ali je zaista skiunula te kilograme i kako vidim ne pada joj tesko,zadovoljna je i nastavlja sa lakocom dalje. tamo predlozene kombinacije ne moras bas po redu da koristis bitno je samo da postujes redosled kad ide skobni kad proteinski i ostali dani. ako te interesuje dobar fitnes, jer i to ide ide uporedo sa dijetom, jedno bez drugog ipak ne ide, ostavi mai mail da ti preporucim jedno mesto.
 

Back
Top