fitnes i dijeta
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: fitnes i dijeta

Početnik
    Učlanjen
    22.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano fitnes i dijeta

Da li neko moze da mi preporuci dobar fitnes centar gde mogu da dobijem stvarno strucne savete a da instruktori nisu neki priuceni ili propali sportisti? Takodje bih volela da mi preporucite neku dijetu koja je zdrava (da se mrsavi postepeno posto me ne zanimaju one nezdrave dijete tipa "10 kg za 5 dana). HVALA UNAPRED

Guest

Podrazumevano Re: fitnes i dijeta

ja ne verujem u dijete, mislm da samo treba da slusas organizam! znaci da jedes kad si gladna, da ne jedes previse itd! izes dijetu, kad se skines s nje, opet krenes da jedes normalno i sta onda? idem na jedan aerobik, vodi devojka sa mr fizickog titulom, ne znam koliko ce ti znaciti, ali evo mogu da ti dam uputstva... imas u vasinoj, una nbgd i blizu zel. stanice mesto...site je: fitnessninas.tripod.com/

Guest

Podrazumevano Re: fitnes i dijeta

Citat Original postavio piglet
    Da li neko moze da mi preporuci dobar fitnes centar gde mogu da dobijem stvarno strucne savete a da instruktori nisu neki priuceni ili propali sportisti? Takodje bih volela da mi preporucite neku dijetu koja je zdrava (da se mrsavi postepeno posto me ne zanimaju one nezdrave dijete tipa "10 kg za 5 dana). HVALA UNAPRED
    Preporuchujem ti sledecu dijetu i to je upravo mozes naci preko krstarice. otkucaj u pretrazivacu "dijeta" i pronadji dijetu za regulisanje metabolizma. moja sestra se pridrzava te dijete i posle Bozica je krenula , znaci od 8 do danas je skinula vec 3 kg. mozda ti se cini malo ali je zaista skiunula te kilograme i kako vidim ne pada joj tesko,zadovoljna je i nastavlja sa lakocom dalje. tamo predlozene kombinacije ne moras bas po redu da koristis bitno je samo da postujes redosled kad ide skobni kad proteinski i ostali dani. ako te interesuje dobar fitnes, jer i to ide ide uporedo sa dijetom, jedno bez drugog ipak ne ide, ostavi mai mail da ti preporucim jedno mesto.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •