Sta vas pokrece u zivotu?

U inatu.Inatu prema svemu onome sto mi govori da nesto ne mogu,inatu prema drugoj ,slabijoj strani svoje licnosti koja bi da se pokoleba i oda se pesimizmu.U saznanju da sam ja ta koja je odgovorna za sve sto mi se desava i da ja mogu i moram znati kako da se snadjem u zivotu i da se izborim za ono sto zelim,jer niko nikome ne pruza dobar zivot,vec se svi sami borimo za njega.U saznanju da se snovi mogu ostvariti ako se dovoljno borimo za njih,u spoznaji da je zivot lep i da ga moramo uciniti jos lepsim pronalazeci uzroke svojih nevolja,i pokusavajuci da ih izmenimo i ucinimo sve da bismo bili srecni i zadovoljni,jer to je jedina stvar koja je u zivotu zaista svima potrebna.

Uh,ala sam bila nadahnuta:)) (By the way,nesto sam tuznjikava,pa zato...)
 
ovakva tema, pa da ima za dva dana 6 odgovora, to mozhe samo medju ovom debilanom.

peleplay:
Sta je to u cemu nalazite snagu, inspiraciju? Koji je razlog zbog kojeg ste svesni da morate da ga ispunite da bi vam zivot bio kompletan, zaokruzen?
puka zhelja za zhivotom. stvaralachki/rushilachki nagon. zatim i chista rutina, navika. zatim i zhelja za socijalizacijom i sve shto uz nju ide. zatim i radoznalost, zhelja za upoznavanjem svega okolo.

i ne bih voleo da mi zhivot ikad bude kompletan i zaokruzhen, osim u dubokoj starosti. jer kompletnost znachi i kraj, posle toga mozhe samo da se cheka smrt. a u to ne verujem, "kompletan" zhivot mogu imati samo debili.
 
Clyde_the_Glide:
mene u zivotu pokrecu vise sile u to sam se sam uverio i jako mi je drago zbog toga
bole tebe ****. kako ide ona pesma bob dilana... with god on our side.
e, lako bi meni bilo tako... usput, kad smo vecj kod pesama, ova tvoja izrechena glupost me podseti na neshto od block out-a: sujeto dvopolna, lazhesh da zhenskog si roda...
 
Keeper:
puka zhelja za zhivotom. stvaralachki/rushilachki nagon. zatim i chista rutina, navika. zatim i zhelja za socijalizacijom i sve shto uz nju ide. zatim i radoznalost, zhelja za upoznavanjem svega okolo.
Ukratko: јebemte radoznala :lol:

i ne bih voleo da mi zhivot ikad bude kompletan i zaokruzhen, osim u dubokoj starosti. jer kompletnost znachi i kraj, posle toga mozhe samo da se cheka smrt...
...a svi ti gladni golubovi po parkovima :P
 
MadonnaGirl:
Pokrece zelja da se jednoga dana iskobeljam odavde,odem negde i zavrsim fax sa ocenom iznad 9.5 i tako omogucim sebi stipendiju za dalje skolovanje u inostranstvu.
Zivim za taj cilj
И шта после... ако испуниш тај ''циљ'' (ако се то тако и може назвати)... после ћеш уживати у туђини робујући неком тамо странцу целог живота??? :roll::roll::roll:
 
mislim da zivot ne mozes nikako da zaokruzis,a posebno ne dok si mlad jer uvek mozes vise i bolje.

inace pokrecu me i inspirisu uglavnom neki ciljevi koje sam sebi postavila kao prioritete u nekoliko sfera zivota,pa svu konstruktivnu energiju pokusavam da usmerim na tu stranu.to je ono sto me pokrece da delujem na duge staze,a kratkorocno ima tu jos dosta manje vaznih stvari...
 
Pa, pazi, nepokreće me ništa, smorena sam...Mogla bih i da se ubijem, ali je problem u tome što sam toliko smorena da me mrzi da se ubijem...
Šalim se...Pokreće me sušta radoznalost....I ništa više, to je sve što čoveku treba...
 
Život postoji da bi se proživeo na što bolji način.....Šta nekog pokreće u životu....ne znam... život je verovatno samo jedan a posle toga ne postoji ni duša ni telo...samo mrak...dakle: proživi tix 2 522 880 000 sekundi,ostavi nešto po čemu će te ljudi pamtiti i zbogom prijatelju.....
 

Back
Top