Rise of the Nations

Znam i ja da je Civ preteran, igrao sam svaku verziju koja ja ikada izasla, ali nije ti ovaj forum o tome. Ja samo govorim o ovoj igrici, koja ispada kao kombinacija Civa i AOE, i moram da kazem da je dobro ispalo. Svidja mi se sto ima tok vremena od pocetka sveta do buducnosti ko u Civu (iako nema buducnost u Civ3, sto mi se svidja) i RTS ko AOE (jako lici na pomenutu igru s obzirom da je Microsoft pravio), a i bio je umesan onaj gari sto je pravio Civ. Sta vi mislite o ovoj igri?
 
Meni je preterano sto nikada ne nestaje resourca, samo sto malo unistava izazov, ali za nadoknadjuje istrazivanje vestacke inteligencije. I nuklearke jednom barem vrede, ne ko u Red Alert-u. Ove sve zivo kolju osim Svetskih cuda koje treba dva puta gadjati, ali barem ih bombarderi dokrajice za 2 sec. :lol: :lol: opet provodim previse vremena na igricama...
 
Corey .:
Corey:
igra je odlicna 8)
__________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
pardon nije najbolja

a reci nam sta fali? Mozes ti da pricas sta oces, sli igrica vredi i bolja je od vecina strategija koje mozes sada da nadjes.
 
Slusaj PSIHo ja sam rekao da je igra odlicna a onaj drugi Corey. je rekao da je sranje.Ubuduce pazi.Ok :twisted:
_________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________
 
Corey:
Slusaj PSIHo ja sam rekao da je igra odlicna a onaj drugi Corey. je rekao da je *.Ubuduce pazi.Ok :twisted:
_________________________
SlipKnoT 4e\/er

You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...
:evil:


_________________
www.cs-centar.net
_________________

Oladi decko, vidis da sam vas obojicu quotovao... Pazi malo sta se desava! 8)
 

Back
Top