Ujedinjenje LDP i GSS

Polly Jean

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
239
Skupštine Građanskog saveza Srbije i Liberalno-demokratske partije trebalo bi danas da usvoje odluku o ujedinjenju te dve stranke.

Funkcioner GSS-a Zoran Ostojić je rekao da su predsedništvo i glavni odbor te stranke već podržali predlog o ujedinjenju sa LDP, ali da bi odluku o tome, prema proceduri, trebalo da usvoji i stranačka skupština.

Prema njegovim rečima, uspehom dve stranke koje su na proteklim izborima nastupile u koaliciji, učinjen je prvi korak ka konačnoj pobedi građanske liberalne opcije u Srbiji, a drugi je odluka o ujedinjenju, kojom GSS "dokazuje doslednost u politici.

"Devedesetih je GSS žrtvovao zbog te doslednosti mnogo, a danas je spreman da žrtvuje ime, da bi politika pobedila", rekao je Ostojić, kao i da je "ujedinjeni, jaki LDP, jedini garant ostvarivanja ideja i politike GSS".
 
@kreativac
u krivu si, evo da ponovim:

Za Srbiju bi bili najbolji omjeri za brz razvitak (po meni):

DS 40%
LDP 20%
SRS 20%
ostali 20%

DS na vlasti kao stranka centra u koaliciji sa nekim ostalim strankama

LDP kao pokretačka stranka za veću toleranciju i za prozapadne ideje

SRS kao (patriotski) korektiv vladajućoj stranci
 
Baš mi je milo što se ujedinjuju. I treba de se ujedine. Treba sve partije da se ujedine. Treba partije da se ujedine i naše i one iz Crne Gore. Treba da se ujedine sve partije u bivšim republikama SFRJ.Treba da se ujedine sve partije na Balkanu. Ma treba da se ujedine sve partije Evrope...., ma u *ičku materinu nek ide....Treba da se ujedine sve partije naše planete.........

Pa jeli tako?
 
Jerry Ropero:
do 2.1% jer za GSS ne glasa ni bliza rodbina.
Мала исправка = 2,087 %
c013.gif
 
А морам да признам да и мене радује ова вест. Стварно је боље да су на окупу, мада жао ми је што Чанак и Батић нису спремни за исти корак као и ГСС.
И још да Бисерко и Кандић, преко новина усвоје ЛДП ... милина.
 
misoni:
Мораће да додају још 2 места у комби!Или не морају ни то,могу новопридошлице да сместе у пртљажник.:-)

ne moze, zabranjeno je, predlog br. 33. neki nasi kombisti imaju neke male plasticne stolice, pa ako je guzva njih koriste. to ti je kao tronozac, cisto za nuzdu.
ps. ne bukvalno
 
Jerry Ropero:
drago mi je sto je do ovoga doslo, jer ce ovim ujedinjenjem LDP-a i GSS-a konacno sav sljam, domaci izdajnici, strani placenici, spijuni i ostala antisrpska drzuina - biti na jednom mestu.

Вала баш! И мени је пуно срце због овог уједињења!
Досад сам стално морао да се мучим и ломим језик док их набрајам,
овако сва ГОВНА кажеш једним именом. ЉДП... ЉДП...
 
tokyo:
@kreativac
u krivu si, evo da ponovim:

Za Srbiju bi bili najbolji omjeri za brz razvitak (po meni):

DS 40%
LDP 20%
SRS 20%
ostali 20%

DS na vlasti kao stranka centra u koaliciji sa nekim ostalim strankama

LDP kao pokretačka stranka za veću toleranciju i za prozapadne ideje

SRS kao (patriotski) korektiv vladajućoj stranci

Ovakva vlast bi nam dala BEOGRADSKI PASALUK za 5 godina!

Za uzvrat bi dobili jedno 5 laptopa punih obecanja i lepih reci!
 
tokyo:
@kreativac
u krivu si, evo da ponovim:

Za Srbiju bi bili najbolji omjeri za brz razvitak (po meni):

DS 40%
LDP 20%
SRS 20%
ostali 20%

DS na vlasti kao stranka centra u koaliciji sa nekim ostalim strankama

LDP kao pokretačka stranka za veću toleranciju i za prozapadne ideje

SRS kao (patriotski) korektiv vladajućoj stranci
LDP i SRS su pokretacke stranke za radikalizaciju Srbije(sto naravno vodi ka nestabilnosti).Nema normalne Srbije ako su te partije jake.Za Srbiju je najbolje sledece:

DS 45%
DSS 40%
stranke nacionalnih manjina 15%

DS(socijaldemokratska opcija) i DSS(konzervativna opcija) se smenjuju na vlasti.
 
BG5:
LDP i SRS su pokretacke stranke za radikalizaciju Srbije(sto naravno vodi ka nestabilnosti).Nema normalne Srbije ako su te partije jake.Za Srbiju je najbolje sledece:

Bulja žvaće gaće.
DS nudi svoje ministre LDPu.
U Srbiji je biti normalan ekstremizam.

DS(socijaldemokratska opcija) i DSS(konzervativna opcija) se smenjuju na vlasti.

Manekeni i mafija.
 
tokyo:
@kreativac
u krivu si, evo da ponovim:

Za Srbiju bi bili najbolji omjeri za brz razvitak (po meni):

DS 40%
LDP 20%
SRS 20%
ostali 20%

DS na vlasti kao stranka centra u koaliciji sa nekim ostalim strankama

LDP kao pokretačka stranka za veću toleranciju i za prozapadne ideje

SRS kao (patriotski) korektiv vladajućoj stranci


DSS+NS 50%
SRS 35%
DSS 15%
LDP Goli otok ako ih primate
Ovo je nejbolje resenje za Srbiju
 

Back
Top