Still life - murder ?

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.832
Hm..verovatno ova tema nece stici nigde, posto je igra veoma "nepoznata", a i vecina ne igra ovakve zanrove kolko sam mogao da skontam na osnovu citanja ovih tema.
Pa..pitanje za one koji su igrali ovu rpg avanturu. Sta mislite, ko je ubica? Tokom priche sam posumnjao skoro na svakog lika iz igre. Kada sam je preshao, potrazio sam na sajtovima, ali nisam nashao, imam svoje mishljenje, ali bih voleo da chujem vashe ;)
 
93.jpg
 
Ocu da predjem Still Life....ali jos nisam presao Post Mortem pa ne bih da preskacem....
Indigo Prophecy je kralj krimi avantura....
Sto se tice toga ko je ubica, ima da ispadne da je neki od glavnih likova zesce umesan u zlocin....takvi preokreti su cesti u filmovima :P
 
Ja sam sumnjao prvo na Richarda (onog sto drzi galeriju), posto je i u pragu ubica bio slikar, pa sam mislio da je sve povezano. Ali jedno vreme mi je bio sumnjiv i njen otac Pat (valjda se tako zove) ne pamtim imena heh. A na samom pocetku sam sumnjao u njenog kolegu iz kancelarije ;) Ali ipak mislim da je Richard sto drzi galeriju :)
 
A da...na kraju igre kad moram da proverim sve one slike na zidu, i onda u njegov kompjuter da nadjem podatke, i saznam gde ce biti poslednje ubistvo Mie, on nije bio tamo. A tada sam snimio, obishao mesto zlochina iza u studio, tamo je bio onaj crnja policajac, i ona stara sto mi je davala podatke o ubistvima. A onaj shef policije je bio dole u onom sektoru gde sam provalio. Ni otac se ne pojavljuje do kraja igre... tako daa...mrzim takve krajeve kada posle trebam da razmisljam :D
 
Kako si samo zakljucio da je ovo RPG avantura da mi je znati. Elem igrao sam, presao, bila mi je extra. Sad sto se tice ubice za igru je bio predvidjen nastavak, ali tada su ispali neki problemi izmedju Microidsa i Adventure Company te se odustalo od nastavka. Inace bilo je dosta pitanja upucenih tvorcima igre ko je ubica ,i oni su sami izjavili da ne znaju ko je, tj. da uopste nisu bili odredili ni za jednog lika da bude ubica, vec su mislili u nastavku da to "prikace" nekom.
 
A ja mislio da retko ko igrao ovu igricu ;) Da li je dobra Syberija II deo ? Ili neku drugu slicnu avanturu da preporucite ? Syberiju I. sam igrao, ali ono je ubijanje u pojam sa onim robotima, po meni veoma nerealna, i zatupljena.
 
Syberia 1 i 2 su ti kao jedna celina, drugi deo je extra ,mada vidim da ti se prvi deo nije nesto svideo, ali cini mi se da si malo promasio poentu igre ,nije njoj akcenat na realnosti vec na avanturi Kate Walker i transformaciji njene licnosti.
 
Kraljica medju horor/triler avanturama.



za sve kojima se svidela (a to su oni koji su je igrali), sledece godine se ocekuje nastavak - Still Life 2! :D


Inace, Still Life je nastavak Post Modern *(koji nazalost nisam nikada imala snage da odigram)


Uuuuu.. jos uvek se najzesim kada se setim... koliko je dobra :D



A ko je ubica novog doba..?

mm... mozda Viktorijin decko ... iz galerije?
on i fiziki podseca na prvog ubicu, a i .. mm.. voli njegove slike.
 

Back
Top