Najbolje poze u krevetu!

Mikol

Zainteresovan član
Poruka
251
a016ah6.jpg


a015ji0.jpg


a004tv2.jpg


a008xx0.jpg


Neki bolji predlog?
 
Po zamisli i želji autora, tema je iskopirana na željeni podforum (da li će tamo i ostati - zavisi od moderatora koji isti uređuju), ali pošto su na slikama "kuce i mace" deo teme zadrževamo i ovde.
 
Pre Tedija sam imala jednu zenkicu uzetu sa ulice, bila je kod mene samo 4 meseca, i ona ga je totoalno provalila sto se tice igranja. Prvo bi ga izazivala a onda bi se dala u beg, tako da su se njih dvoje jurili po kuci kao blesavi, tj macor je nju jurio. Onda kad je dosao Tedi, macak je hteo sa njim da se igra isto kao sa njom medjutim Tedi je bio totalna suprotnost sto se tice karaktera, i on bi samo seo i sklanjao glavu pokusavajuci da izbegne samar. A macak ga u stvari tako pokusava da natera da trci ili da uradi nesto, a Tedi samo sedi i pravi se da nije tu. I dan danas ga se plasi, i ne sme da prodje pored njega kad recimo macak stoji pored vrata kroz koja treba ker da prodje. Dzabe mu govorimo da se macan samo igra, on se samo ukipi i ceka da ga neko spase :lol: A sto je najludje ta zenkica je bila strasno sitna, sa 7 meseci je imala 6kg (isto koliko i macor), i nije ga se uopste plasila, a Tedi em sto je tri puta vec i pet puta tezi, i dalje izigrava zrtvu. :roll: Imam osecaj da se to nece promeniti do kraja zivota nekog od njih dvojice. A steta stvarno, bilo bi mi mnogo drago da ga konacno prihvati (mislim ker macana, a ne macan kera)...
 

Back
Top