Svaka čast radikalima!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Mislim stvarno. Gledam nešto naslove tema i satnice... I uvek nova pitanja i uvek nove teme.
I tako dan za danom pred kockastim ekranom, tata-ta tira!

Još samo da zabrane ili bar zgade nekima da se pojavljuju da ne budu ugroženi ali to se da lako srediti sa alternativnim nickovima i kulturno sročenim tekstovima žalbe na poznatu adresu...
Ljudi tamo očekuju poslovne ponude a ne žalbe, mislite o tome!

"Cilj ne bira sredstava!"
J. Cezar

"A samo da kažem, ja bih da kažem, ne prekidajte me, ja bih da vam kažem..."
A. Vučić
 
Mislim ugledajte se malo na vaše iz stranke - sede i kuliraju. Niko ih nizašta ne pita a ni oni se ne trude da učestvuju. Dobili od države koliko treba inače bi bilo objavljeno u novinama da su pokradeni i uživaju...
Letuju u kratkim majicama, još samo crne naočare da stave...
 
Какве благе везе ово пакосно коментарисање има са подфорумом Политика!

Јомиииииинииииииииии!!!!!! Дај, стварно смири више овог свог колегу!!!!!!!!!!!
 
pa necete da vladaju,ne valja vam kad sede tamo...sta vi hocete?ipak malo mozak da se ukljuci i da se svi prisete da su ti radikali osvojili NAJVISE glasova na izborima i da oni predstavljaju izbor velikog broja gradjana...e sad sto ostalim strankama smeta to sto su radikali najjaci pa ih non stop nesto pljuju a sami se medjusobno ne podnose nije krivica radikala
 
jeremijabg:
pa necete da vladaju,ne valja vam kad sede tamo...sta vi hocete?ipak malo mozak da se ukljuci i da se svi prisete da su ti radikali osvojili NAJVISE glasova na izborima i da oni predstavljaju izbor velikog broja gradjana...e sad sto ostalim strankama smeta to sto su radikali najjaci pa ih non stop nesto pljuju a sami se medjusobno ne podnose nije krivica radikala


Otkako je Sloba umro, mnogi su prešli kod radikala. A to je mahom starija populacija, ako primetiš svaki dan ode po neko, puna "Politika"... Pa jel si video koliko to zuba ima na mitinzima? 100 nogu 4 zuba...
 

Prilozi

  • srbi-radikalci_show.jpg
    srbi-radikalci_show.jpg
    10,4 KB · Pregleda: 3
1) Koja reka teče ispod savskog mosta? - pandan na "ukinuti strane banke a otvoriti državne"
2) Koliko ostane vrabaca na grani kada posle pucanja od njih 7 pogodimo jednog? - pandan na "mi moramo da branimo ono što je naše" (od stranke ili od države?)
3) Koliko imamo manastira u užem delu Srbije? pandan na "Mi smo nacionalisti i mnogi nas zbog toga pljuju"
4) Ako smo stara populacija i imamo puno maldih a vojno nesposobnih, da li hoćete bombardovanje? Pandan na - "Svetske sile nam ne mogu ništa tu je Rusija"
 
Strela:
Ово је за катанац!!! "Тема" без теме и идеје!


A pa ovo je "Krstarica", pa kad može "demokrate vole reket" može i "radikali ne rade ništa, samo pričaju". Ovo je bar istina a i reket je "patent" iz "vašeg zlatnog doba"...

U stvari, nije da ne rade ništa, promenili ime ulici u NS... Alal vera! Preporodi se NS... Ne moš ga prepoznaš!
A i ona elektrana zaklanja vidik...
 
Iron Lord:
Pisaću žalbu na info@krstarica.com ako se zbog Mite bude zaključalo!
Ljudi imamo stranku u zemlji koja ništa ne radi!
Можда је тако боље ... :lol: Кад помену Ацу Вучића, ево ти његов одговор на твоју констатацију (из НИН-а, као изјаве недеље) :

"Спорт кога се дохвати ДС мора да пропадне.
Чим сам ватерполисте угледао у плаво-жутим мантилима,
знао сам да је готово.
"

А.Вучић, о мечу Србија-Хрватска на СП у ватерполу.
 
Lacibg:
Можда је тако боље ... :lol: Кад помену Ацу Вучића, ево ти његов одговор на твоју констатацију (из НИН-а, као изјаве недеље) :

"Спот кога се дохвати ДС мора да пропадне.
Чим сам ватерполисте угледао у плаво-жутим мантилима,
знао сам да је готово.
"

А.Вучић, о мечу Србија-Хрватска на СП у ватерполу.

"Nin" i "Kurir" u listu i rolni... Smeš li da čitaš "Vreme"?
Da je Aca trenirao i vaterpoliste,opet bi imali invalide. Ovako imamo 4-to mesto :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top