Samo sex

Car Zg

Iskusan
Poruka
6.456
Da li ste ikada održavali vezu samo radi sexa? Znači, recimo 2 puta tjedno po 2 sata stan ili auto, rokanje i zayebancija u pauzama. U međuvremenu pokoji sms i mail, površno do bola, opušteno i intenzivno odjednom. Ako se sretnete u društvu sve kulturno, nitko ne zna vašu tajnu. 8-) Kakva iskustva imate s tim? Kako su završavale takve avanture? (jel bilo jedan se zaljubi, a drugi počne dosađivat ili se jednom više ne da, a drugi bi još pa gnjavi :roll: ili nešto slično).
 
Car Zg:
Da li ste ikada održavali vezu samo radi sexa? Znači, recimo 2 puta tjedno po 2 sata stan ili auto, rokanje i zayebancija u pauzama. U međuvremenu pokoji sms i mail, površno do bola, opušteno i intenzivno odjednom. Ako se sretnete u društvu sve kulturno, nitko ne zna vašu tajnu. 8-) Kakva iskustva imate s tim? Kako su završavale takve avanture? (jel bilo jedan se zaljubi, a drugi počne dosađivat ili se jednom više ne da, a drugi bi još pa gnjavi :roll: ili nešto slično).
Paaa, imao sam pokusaje, al su se svi istom zavrsavali kad neko pocne da oseca nesto. Sve u svemu dobra stvar, ako oboje znaju sta hoce i drze se toga...
 
Car Zg:
Da li ste ikada održavali vezu samo radi sexa? Znači, recimo 2 puta tjedno po 2 sata stan ili auto, rokanje i zayebancija u pauzama. U međuvremenu pokoji sms i mail, površno do bola, opušteno i intenzivno odjednom. Ako se sretnete u društvu sve kulturno, nitko ne zna vašu tajnu. 8-) Kakva iskustva imate s tim? Kako su završavale takve avanture? (jel bilo jedan se zaljubi, a drugi počne dosađivat ili se jednom više ne da, a drugi bi još pa gnjavi :roll: ili nešto slično).

Sto nije nimalo lose :twisted: :twisted: :twisted:
Narocito ako ne trazis nesto ozbiljno ili nekog ko ce te smarati 8)
 
Car Zg:
Da li ste ikada održavali vezu samo radi sexa?
Znači, recimo 2 puta tjedno po 2 sata stan ili auto, rokanje i zayebancija u pauzama. U međuvremenu pokoji sms i mail, površno do bola, opušteno i intenzivno odjednom.
Ako se sretnete u društvu sve kulturno, nitko ne zna vašu tajnu. 8-)
Kakva iskustva imate s tim? Kako su završavale takve avanture? (jel bilo jedan se zaljubi, a drugi počne dosađivat ili se jednom više ne da, a drugi bi još pa gnjavi :roll: ili nešto slično).

Odgovori:
1) Da naravno da jesam
2) Imam dobra iskustva,..jedna takva veza mi traje vec 3 godine...a Avanture su se zavrsavale samo ako je postalo dosadno ili nije bilo to - TO sto treba (zaljubljivanje, los sex, nema hemije)

Uglavnom nemam nista protiv takvih veza ali mora da postoji neka privlacnost i hemija da bih se upustila u takvu vezu...ah da,..i da je tip malo pametan da ipak moze koja rec da se prozbri sa njim posle a i u toku sexa 8) 8) 8)
 
Trajalo oko godinu dana skroz ok lik, sto rekli "jebozovan", :twisted: doduse mladji od mene i ondaaaaaaaaaaaa sam se zaljubila, doduse u drugog(naravno budalu) i prekinula .
Eeeeee, sada nemogu sebi da oprostim! :-(
 
Car Zg:
Da li ste ikada održavali vezu samo radi sexa? Znači, recimo 2 puta tjedno po 2 sata stan ili auto, rokanje i zayebancija u pauzama. U međuvremenu pokoji sms i mail, površno do bola, opušteno i intenzivno odjednom. Ako se sretnete u društvu sve kulturno, nitko ne zna vašu tajnu. 8-) Kakva iskustva imate s tim? Kako su završavale takve avanture? (jel bilo jedan se zaljubi, a drugi počne dosađivat ili se jednom više ne da, a drugi bi još pa gnjavi :roll: ili nešto slično).

Takve veze najcesce prijaju onima koji su u braku, kao i onima koji se plase bliskosti.
Ponekad mi je privlacna pomisao da imam takvu vezu, a ponekad mi je odbojna.
Pokusala sam da imam takvu vezu, al stvari nekako postanu slozenije vremenom.
Desilo se da smo oboje vremenom stekli vise emocija, nego sto takva veza trazi.
Razum mi je jaca strana...sreca...il nesreca...ko to zna...
 
sinmbad:
...Lusy izvini,nemam naviku da se raspravljam na forumu...
...ni da vređam,ali neki put i meni zna da bude previše.....
U zadnje vreme je svima ovde sve postalo previse,ja stvarno ne znam sta se desava svi su kao na iglama u poslednje vreme....zivite za ljubav a ne za rat heheh :lol:
 

Back
Top