PRVA LJUBAV

VELIKI NOS:
Recimo da ste jako-jako zaljubljeni u vacu curu, il nedavno ste ste ozenili.
Nakon 2-3 meseca doznate da se vasa cura ****** sa vasim komsijom, ili vasim prijateljem
Kako biste reagovali kada bi to saznali da vam je komsija ***** curu ili zunu pre nego sto ste je vi upoznali ?
Dal biste pozvali njegog bivseg jbaca na kafu, il veceru ?

Tol'ko postova 'vol'ko nikova... ne moz' se popratiti!
Ja sam zeMsko pa da odgovorim u njejzino ime prvo:
Kad bi mi se taki poput tebe samo vrzmo' oko kuce, odma bi' vucjake nabavila, slabo 'ranila i na lancu drzala.
Kad bi ne daj boze s takvim zivela i okasnila u saznanju da nije normalan i da treba maglu da 'vatam... pa uuuuubila bi se of flerta s komsijom prethodno (just 4 fun).
Zamisli zivota ti imala je sex pre nego tebe umnog upozna. Pa si sad naso' u glavu da je jbs?! Bolesti teska li si!
A el' te ubija saznanje da je imala orgazam, dobar sex, sex uopste, fizicku bliskost, duga veza, prva ljubav zaborava nema, analni, oralni ?!
Ceo dijapazon... evo sta bi ja da sam na tvom mestu:
Jako bih se naljutila, ne konfrontirala je jerbo nije ti ni do clanka (mislim spooky imala je sex vraga mu), niposto ne razgovarala s njom i ne kontaktirala je uopste. Eventualno bih joj sms ili mail bacila, tek da te njen prljavi glas ne smori. Verujem obome ce da lakne. Ona posle nek nadje jadna i uprljana nekog normalnog u glavi, pa jos i da nije primitivan i bolesne maste, a ti neku finu neobrijanu da ti kuva rucak a sexom da se bavite samo kad dece za poljske radove zatreba.

UZAS!!!
Ja prosto ne mogu da verujem da ove danasnje devojke to rade! Strasno sam protiv toga ;-)
 
MANDINGO:
Da vidite i osetite kako se vasa cura ponasa pred frajerom koji je oduzeo nevinost

I onda bi ti gledao i svaki njen pogled bi ti bio sumnjiv i onda bi obavezno bio ljubomoran i onda bi joj kasnije s.rao i onda bi ona poludila i svaštanešto :roll: Bojim se da je opet problem u veličini qrca :twisted:
 
Ah, to famozno oduzimanje nevinosti.....jbt momak koji se **** opterecujes ovakvim pitanjima.
Neko je valjda morao biti prvi.
Osecam da tog lika mrzis iz dna duse, a ne vidim zasto. Osima ako u tom oduzimanju nevinosti ne vidis neku groznu perverziju koju je taj pokvarenjak prevarom sproveo nad tvojom sadasnjom naivnom princezom.

A kako bi bilo da na veceru pozoves sve tipove sa kojima se tvoja devojka ikad kresnula pa da onda posmatras njene reakcije...uhhhh, al' bi to tek bilo zanimljivoooooo....
 
Позовеш и рибу са којом си ти изгубио невиност...па се онда гледате међусобно.....
То је још интересантније.
 

Back
Top