Oluja 1995

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
tokyo:
bojim se da si dirnuo u rak ranu forumaša sa ovog foruma otvarajući ovu temu...
al eto

drago mi je da više nisam jedini od Hrvata koji su na Politici da otvaraju teme

bit ću ti rado gost, a volio bi i da Hrc i slavonka otvore koju temu
pa da razglabamo ;)
:-D :-D :-D

Šala mala... A ne morate baš... Razumeš?
 
slavonka:
Kao i mnostvo dokumenata Srpskih rukovodioca o planovima napustanja Hrvatske, koje nisu ponijeli sobom.....
Пази какав закључак се овде изводи : Срби су планирали да организовано напусте Хрватску јер је то претходно договорено ?!?!

Морам рећи да је ово покварено. Крајње. Што због прања савести, што због потпуног пребацивања кривице.

Да ли вам је пало на памет, да у ратним условима, командујући имају у виду и евакуацију ? И то разрађену и планирану наравно ... Свака стратегија то налаже, чак и када не изгледа да је могуће да се такво нешто догоди. И сада овако нешто хоћете да протурите као планско исељавање по договору, и још тиме да Хрватима наместимо кривицу ???? Па нисмо ми шиптари или Мује који су масакрирали своје на Меркалама. То Срби не раде. Таквог примера нема !

Али, чак и да нисте злонамерни, мозгови су вам крајње отворени за оно што ЖЕЛИТЕ да чујете, а оно што нећете и не постоји. Браћо са запада, чули сте ово : У лажи су кратке ноге !
 
tokyo:
bojim se da si dirnuo u rak ranu forumaša sa ovog foruma otvarajući ovu temu...
al eto

drago mi je da više nisam jedini od Hrvata koji su na Politici da otvaraju teme

bit ću ti rado gost, a volio bi i da Hrc i slavonka otvore koju temu
pa da razglabamo ;)
..necu....a imam ideja.....
 
jomini:
Naravno. Sa zadovoljstvom. Ali tek kad naprave njesra.
Zahvaljujem na brzom odgovoru,nadam se da neces imati bas ostre kriterijume...
Za svakog banovanog iz h.... skidam po 1000 eura cenu za Subaru Imprezu 98 god,270 konja...hehehehe...razmisli ;-)
 
Pa j..o te ja otišo zaradit koru hljeba djetetu,a ovdje nastao Rat,e polako majstori,prenio sam najnovije vijesti,mislio sam da to malo razmotrimo,pitanje kolegi iz Hrvatske,jer tvoja postrojba
onaj amblem na slici koju imaš u profilu???

Ostale uvažene kolege,loptu na zemlju,pa tolerantnije razgovarajmo,kakvo sad opet vrijeđanje.
Pričamo o materijalnim dokazima,netko meni o Srpskim civilima,a opet sad da postavim ja pitanje koliko je poginulo Srpskih civila a koliko Hrvatskih,i šta je onda formulacija Etničkoga čiščenja,ko mi može odgovoriti na taj podatak?
 
Mangup:
Ja se ne salim..znao sam da mozemo da se dogovorimo...
cim neki vidjeniji odu...dogovor pada....
sta te briga za hrvate,dobices subarua povoljno...
Imam kinte pa mi je zanimljivo da se ovako dogovaram... 8-)

Znači do toga je došlo,takvim metodama čemo,no dobro,imam i ja neke stvari za ponuditi. ;)
 
И ја морам да додам да овде има неозбиљних тврдњи.Прва је како веровати хрватским званичницима,кад су у више наврата ван територије тадашње РСК убијани српски цивили,а нико није хапшен,нити кажњаван!Најдрастичнији пример Медачки џеп и Госпић!8-)
 
misoni:
И ја морам да додам да овде има неозбиљних тврдњи.Прва је како веровати хрватским званичницима,кад су у више наврата ван територије тадашње РСК убијани српски цивили,а нико није хапшен,нити кажњаван!Најдрастичнији пример Медачки џеп и Госпић!8-)

Znam meštre,ali pričamo o Oluji,a opet pričam a svi izbjegavaju odgovoriti broj ubijenih Hrvatskih i Srpskih civila,još čekam.
 
PURGER:
Hm,uobičajan tvoj odgovor,kad se dotakne nešto što bi možda moglo imati smisla,prva strana
početak teme.
A ti kao znas sta je moj 'uobicajan odgovor'?

Sto se Oluje tice treba reci samo sledece: u pitanju je najgore etnicko ciscenje u Evropi, sa jasnim elementima genocida, od kraja II sv. rata pa nadalje. A to sto pokusavas da proturis nekakvu idiotsku tezu kako su 'Srbi sami jedva docekali da organizovano odu', je vrhunac cinizma i bezobrazluka.
Sto je uobicajno od tebe i slicnih...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top