Sa kim sa Krste se nebiste i zbog chega?

Zefirra:
...amm...ja nemam klonirani nick...cisto za informaciju...
...a nesto mi se i neda da ga napravim jer kad se odjavim...cim se vratim na forum automatski me prijavi kao zefirra...
...tako da mario80 nebih ni prava a ni ''klonirana'' sa tobom ni u ludilu...:lol:
Ma mnogo si ti nesto naivna a muljas i kenjash... Mnogo si naivna...

" cim se vratim na forum automatski me prijavi kao zefirra..."

Ma nije nego... Gilipteru jedan! Jesam li ti poslao neki pp? Jel pishem toliko o tebi? Sta si se istripovala ej? Igrash se sa onom tvojom "drugaricom" u kostimu... Tebi je sagoreo mozak?
Jel ste mu mama ili ti sashile one helanke? Buahahahaha...
 
mario80:
Ma mnogo si ti nesto naivna a muljas i kenjash... Mnogo si naivna...

" cim se vratim na forum automatski me prijavi kao zefirra..."

Ma nije nego... Gilipteru jedan! Jesam li ti poslao neki pp? Jel pishem toliko o tebi? Sta si se istripovala ej? Igrash se sa onom tvojom "drugaricom" u kostimu... Tebi je sagoreo mozak?
Jel ste mu mama ili ti sashile one helanke? Buahahahaha...

...smaras mario,jednostavno me smaras...:)
 
nebi sa zefirom zato sto ima muslimansko ime, zato sto ima nisko celo i zato sto izleda isto i ima isti temperament kao yedna dobrila bivsha koja je bila glupa ko konj..a i zefira se ne moze bas pohvaliti intelektualnm sposobnostima...uostalom kao i 94% zena..znaci nije nesto lijepa al je zato ruzna..sve najgore mislim o tebi i mislim da si smece od covjeka i duhovna bijeda...jaoo sto sam veceras darezljiv:)a i realan kao uvijek :)
 
glupa ko konj :lol:

Meni lichi na onu isfoliranu maminu i tatinu princezu kojoj su citali one glupe bajke pred spavanje...
I sad je ona tu glavna... Nasla mladog pederka vilenjaka i komanduje sta ce i kako ce... Seci me ako nije starija od njega! A i vidi se na fotkama!
Chelo je pravo ono volovsko...
 

Back
Top