Sta mislite o zenama skorpijama?Da li mislite da su one sexi

silvereye:
One ili mogu biti bas lepotice, ili mogu biti rugobe. Idu iz krajnosti u krajnost. Tacno je da su dobre u sexu itd..ai su i jako ljubomorne, i ako ih neko povredi onda zamrze tu osobu...onoliko koliko su je volele!

Imam dosta prijatelja koji su skorpije...meni su oni jedan od najboljih znakova :)
Heheh...upravo tako ;) ja sam skorpija ! ;))
 
JaH_G|rL:
silvereye:
One ili mogu biti bas lepotice, ili mogu biti rugobe. Idu iz krajnosti u krajnost. Tacno je da su dobre u sexu itd..ai su i jako ljubomorne, i ako ih neko povredi onda zamrze tu osobu...onoliko koliko su je volele!

Imam dosta prijatelja koji su skorpije...meni su oni jedan od najboljih znakova :)
Heheh...upravo tako ;) ja sam skorpija ! ;))


sve je tacno :) slazem se u potpunosti :)

pazi samo jedno-one zele da mrze nekog ko ih povredi i izgleda da tog nekog mrze,ali samo izgleda,ali verujte mi na rec,nikada nikoga ne mogu da omrznu,iako to zaista zele ! ovo iz iskustva :)
 
Blondie:
Zene skorpije su potpuno drugacije od muskaraca skorpija.
Zena skorpija i muskarac skorpija nikako ne mogu zajedno.
Zenama su potrebni blazi znaci... vage, rakovi...
Nije sto sam ja skorpija, ali i ostale zene skorpije koje ja znam su vrlo seksi. To ne znaci da moraju biti lepotice.


u sustini neko ne mora biti ekstra lep da bi bio sexy! sta se desilo sa duhovitoscu i sarmom? ma kad vas skorpija sasece pogledom...onda ste vec njeni :p
 
Skorpijica:
aquarius:
ZENE SKORPIJE NISU NORMALNE,NE ZNAJU STA ZELE U ZIVOTU,VOLE DA SE IGRAJU SA NECIJIM OSECANJIMA!!! :twisted:

pa i cesto zene skorpije znaju da budu povredjene ! jesu one opasne,igraju mutne igre,ali se brzo vezu i predaju u potpunosti pa se i razocaraju...i onda "ubijaju" sve ostale i igraju se sa tudjim osecanjima....vrlo su enigmaticne! :D
-jedna Skorpija me je vukla za nos godinu i po dana pa se povatala sa mojim drugarom. Sve najgore o njima! :twisted:
 
aquarius:
Skorpijica:
aquarius:
ZENE SKORPIJE NISU NORMALNE,NE ZNAJU STA ZELE U ZIVOTU,VOLE DA SE IGRAJU SA NECIJIM OSECANJIMA!!! :twisted:

pa i cesto zene skorpije znaju da budu povredjene ! jesu one opasne,igraju mutne igre,ali se brzo vezu i predaju u potpunosti pa se i razocaraju...i onda "ubijaju" sve ostale i igraju se sa tudjim osecanjima....vrlo su enigmaticne! :D
-jedna Skorpija me je vukla za nos godinu i po dana pa se povatala sa mojim drugarom. Sve najgore o njima! :twisted:

Za zenu skorpiju je vrlo bitno koji joj je podznak. To odredjuje da li ce njena seksipilnost biti nenametljiva ili ce otici u drugu krajnost i postati nezajazljiva.
 
Evo ja sam jedna od zena Skorpija. Ali ne treba generalizovati sve Skorpije i reci one su ovakve, one su onakve. Pa nisu sve skorpije u skladu sa svojim znakom, sve zavisi od podznaka i ne javljaju se samo skorpije na ovaj forum.
Zene skorpije nisu tako opasne kako neki misle, nego su vise misticne, imaju ostar pogled i prodoran cak vise seksi. Nisu neke ljepotice ali imaju nevjerovatan magnet da privlace, jaku energiju. Veoma su osvetoljubive ako ih neko povrijedi, pogotovo u ljubavi. Od partnera ocekuju sve, ali zato pruzaju vise od sebe, sve daju. Nevjerovatne su u seksu. Kao prijatelji su jako dobri cak najbolji, duhoviti, vjerni, pomazu drugima. Prije ce pomoci drugima nego sebi, ali zato pomoce ne traze. Ali su zato jako osjetljivi i zna da ih povrijedi svaka sitnica. Ali, da remiziramo, jako su dobre i samo treba znati sa zenama skorpionkama, a kada se sastanu sa muskarcem skorpinom onda kazu da one "njemu u seksu skidaju glavu". Sve je to horoskop!
 
cpku:
Amazonka:
...Ali, da remiziramo, jako su dobre i samo treba znati sa zenama skorpionkama, a kada se sastanu sa muskarcem skorpinom onda kazu da one "njemu u seksu skidaju glavu". Sve je to horoskop!

Majkumu, nemam pojma sta to znaci u seksu skidaju glavu :):?: :?: :?: Moze neko malo pojasnjenje? 8)
Vidi se ribice da pratis skorpije. A na tvoje pitanje u vezi s"kidanja glave u seksu", to se vise odnosi na zivotinjski svijet tj. skorpije. Kada zenka skorpija i muzjak se pare i muzjak zavrsi svoje onda mu zenka otkida glavu i ubija ga. To je njihov nacin parenja. Pa sada znas, ne odnosi se na ljude! :wink:
 
Anonymous:
uh, ljudi...
kidanje glave (u bilo kom smislu) mi i nije bas sexy. rezanje pogledom, ma daaaaaaj :D :D :D
a i ta osvetoljubivost me odbije u startu....

Rekla sam da to kaze se u horoskopu, a sve skorpije su super ljudi, upoznajte pa cete da vidite. Uglavnom vrijede neke opste karakteristike, a bolji je kineski horoskop. I zasto generalizujete sve, svaki je covjek individua za sebe i ima svoje mane i prednosti. I ova tema se zatvara! :P
 

Back
Top