Sta mislite o zenama skorpijama?Da li mislite da su one sexi

Čitaš mi misli?
Baš me frend pitao kako opstajem, ja reko' uzimam od svakog najbolje.
A za jednu Škorpiju je dobro pitanje kako opstaje. ;)
Ali zaista tako treba, to svima savetujem.
Mislila sam da je to neka Vodolijska osobina.
A nekad se nađem rastrzana baš kako kažeš, bude: "Zar ti ja ne vredim više?".
A tada me neka čudna ravnodušnost savlada.
Gledam ih i shvatam da ne smem sebi da dozvolim da budem u njihovoj poziciji, da se koncentrišem na samo jednu osobu.
To je put ka propasti.
Ovo govorim uopšteno, mislim na sve odnose.

Nikako propustiti. ;)
euhqn5.jpg
 
Pa jeste, ali i druga krajnost je ubica.
Bitno je shvatiti da niko nije nezamenljiv bez obzira na okolnosti.
Mene je iskustvo nateralo tako da mislim.

ko svaka skorpija skontavas samo na lokalu... jedan partner za sve pobrojano..a ne fijoke, flertovi, manipulacije, paralele...nek traje pola godine ali sa pocetkon sredinom i krajem, posle oblachish druge cipele i ne vracas se u stare....gledas napred
 
iskustvo.....ako nemas iza sebe makar jedan propao brak, decu, nekoliko emotivnih krsheva gde ste oboje dobili nervni slom, minimum 10 razlichitih poslova koje si radila, opiranje najachim izazovima i porivima po cenu gubitka same sebe, veze sa ozenjenima, bolesnima, fatalna razvratnost koja lomi tudje veze i brakove.. da nemash makar slichan minimum, onda nemash ni i od iskustva
 
a da ne pricham o traumama iz detinjstva, lica uz proslosti koja te proganjaju po danu i u snovima, ljubav prema nekome ko je umro i ostavio te u bunilu, problemi sa decom, zakonom, sudovima, losh glas koji te prati i gde jos nisi dosla, menjanje gradova i pocinjanje zivota iznova kao feniks jer si po obichaju zasrala... iskustvo... nemas novca da nahranish dete pa radis stvari koje nikad ne bi radila ni pijana...bolest koju ne smes nikome da obznanis pa zivis u lazi sa sobom i okolinom, nemogucnost nikom da se poverus jer nikom i ne verujes... iskustvo... ni zagrebo ga nisam
 
i onda se zaljubis i uplasish ko grlica jer ti nijedno iskustvo ne pomaze...uplasus se moguce srece ili vidis unapred patnju ako se prepustis i sebe ponizis posto ljubav ne radja jake individue... i onda jovo nanovo dok ti na sahranu ne dodje skoro niko... onda shvatish gde si gresila i radjas se karmichki mudrija i ne yebes zivu silu posto si ti skorpija... i padnes na prvom stepeniku emocionalne inteligencije kod frajera koji ti se svidi jer te svi fakulteti iskustva nista nisu nauchili posto te yebe karakter...yebo zivot.
 
@ tema :

Što se tiče ovih u mojoj okolini, ne mogu da kažem da su najzgodnije koje znam, mada ima zgodnih, ali definitivno im je pogled najjače oružje. Ili je opasno dubok ( imaš osećaj da će te povući za sobom u vrtlog strasti ) ili opasno hladan i oštar (bodu pogledom). Upoznao sam Škorpije različitog temperamenta, a manje drage su mi bile one sangviničnog karaktera, koje stvaraju utisak da ih boli uvo za bilo šta ozbiljno u životu, a više poštujem ili one povučenije, tiše, a znam da uopšte nisu bezazlene (meni omiljene) ili kolerične. Nikad mi nisu stvarale problem, a uglavnom imam osećaj da se skontam sa njima bez mnogo reči.

 
Zbog mojih očiju ljudima sigurno nije prijatno. ;)


Marlon, ja sam rešila da se ne mešam mnogo u sopstveni život. Puštam da ide kud ide, pratim neke znakove, i tako... Sada znam da je ovako najbolje, a kako će biti posle, ne znam. Sve više imam osećaj da zapravo ne mogu ništa da promenim.
Ljudi me često pitaju "Zašto to radiš?", nisam im jasna, a ja kažem: "Ovo je jedini način". U svakom slučaju, ništa na moju štetu.
 
E vala bas debilana,kakvaaa steta avaj,ne pogledaj ni jednu ep. posto i ne gledam TV..
Hahaha pa ako mozes svaka ti cast,dobro mlado si ti celjade,mada ja sam bio odgovorniji i ozbiljniji sa 20 nego sad,i ja sam praktikovao par puta ali zato na ispitu budem kao mumija.Ja nisam za u ljude kad ne spavam ili kad spavam malo. Mogla bi proci i kao aries,ali su aries malo robusnije (kao) vatevr.Uglavnom lepa zena i odlicna glumica (ne racunajuci Sindjelice).

- - - - - - - - - -

E a na ovoj skroz levo slici lici,tu je bas kao ljuta nesto haha.
 
iskustvo.....ako nemas iza sebe makar jedan propao brak, decu, nekoliko emotivnih krsheva gde ste oboje dobili nervni slom, minimum 10 razlichitih poslova koje si radila, opiranje najachim izazovima i porivima po cenu gubitka same sebe, veze sa ozenjenima, bolesnima, fatalna razvratnost koja lomi tudje veze i brakove.. da nemash makar slichan minimum, onda nemash ni i od iskustva

Onda nam to iskustvo ni ne treba :lol:
 

Back
Top