Sta mislite o zenama skorpijama?Da li mislite da su one sexi

Bik, sve mi stacionirano u Biku. Zbog toga jer Biku je Skorpija opozicija.
Mrze Skorpije jer su Skorpije magneticne, prve su gde god da se pojave i ruse sve tabue.

meni je sve pozicionirano na 2. kucu i skorpiona manje vise
ali citala sam negda da na kom mestu tj polju se nalazi venera, to je znak koji ce jako uticati na tvoj zivot, zanimljivo jeda meni venera u polju bika, al u zivotu me nisu bikovi privlacili niti ja njih(bar mislim)
 
meni je sve pozicionirano na 2. kucu i skorpiona manje vise
ali citala sam negda da na kom mestu tj polju se nalazi venera, to je znak koji ce jako uticati na tvoj zivot, zanimljivo jeda meni venera u polju bika, al u zivotu me nisu bikovi privlacili niti ja njih(bar mislim)

da li su skorpioni materijalisti kao bikovi ili vise okrenuti druggim, dubljim stvarima?
 
a što se tiče teme, to na konto škorpionske neodoljivosti ili mističnosti je čista glupost... većinom nas drugi ljudi tako okarakterišu.
što po meni i nije pozitivna stvar jer za takve ostajem i dalje nepristupačna i teška za razumevanje.
u stvari je sve vrlo jednostavno.
dizati sebi cenu samo zato što te ljudi 'ne vole' je takođe površno, i to nije odlika škorpije. niti hvalisavost, sujeta... sem za one niže tipove koji potenciraju upravo osobine koje su same sebi nadenule a koje nemaju uporište u realnost. ako im kažeš da nije tako postaju jako nezgodne.
 
ti verovatno jesi sa većinom planeta u 2 kući... inače tako nešto ne određuje samo položaj sunca.
i ko kaže da i bikovi nisu okrenuti dubljim stvarima? :mrgreen:

jesam, priznajem, ali ne poznajem skorpiona koji nije materijalista, ali i dubioza u mnogim stvarima, bikovi pak nikada ne mogu postici dubinu skorpiona
jedino nam je sa bikovim azajednicka ta materijalisticka strana...
 
a i skorpionke su najveci zaludjenici za astro , vole da istetoviraju ....

da, htela sam kao deriste od 15 da se tetoviram, sad zahvaljujem bogu sto nisam :)
astro me je zanimala uvek kao raszonoda, vise volim parapsihologiju ;)
ali to sam samo ja, al, eto, opet i u odbranu skorpiona jerbo nas generaklisu mnogi, ima nas puno koji smo zaludjenici za svasta, za astro najmanje, moj najbolji drugar recimo je za istocnjacku kulturu i magiju, kum za magiju, ja vec rekoh, drugarka skorpionka verski fanatik ...
cuda su ipak moguca, nismo toliko u astrologiji,k ao npr ribe, rekla bih...
 
jesam, priznajem, ali ne poznajem skorpiona koji nije materijalista, ali i dubioza u mnogim stvarima, bikovi pak nikada ne mogu postici dubinu skorpiona
jedino nam je sa bikovim azajednicka ta materijalisticka strana...

imaš recimo škorpiona sa suncem i samo suncem u škorpionu.
sa druge strane imaš bika sa mesecom, venerom, ili marsom npr u škorpionu. šta misliš, ko je više škorpion?

bikovi su prizemni, realni, škorpion ima dubinu, ali često zastrani u tome. ako bi bik imao dubinu (recimo iam samo jednu ličnu planetu u škorpionu) ta bi dubina bila sasvim drugačijeg karaktera od škorpionske.
inače, ja sam škorpion i nije mi materijalno primarna stvar u životu.
 
Dakle, tema je jasna, kako gledate na zene skorpije, kao na objekte ili potencijalne cudake, misticne vestice ili emotivce u hladnom, bodljikavom oklopu :)
ili od svega po malo :)
kakva su vasa iskustva sa ovim devojcicama :)
zanima me ima li pozitivnih :)
mislim na iskustva :per:

Moje iskustvo sa njima je da su introvertne. Dobro se snalaze samo u okviru svog drustva. Cim je nesto novo, one imaju dobar odbrambeni stav, ali im je to mana jer propustaju prilike.
Po mom ubedjenju to nisu zene za nekoga ko razmislja o buducnosti i kuje planove za buducnost. To su zene vise za nekoga ko ima trenutnu sigurnost. Za njih je svaki rizik pretezak.
I sve zene koje poznajem su, na zalost, lose prosle u zivotu. Cini mi se kao da nikada nisu imale hrabrosti da probaju nesto novo ili su mozda previse tvrdoglave bile da bi napravile pravi izbor.
 
imaš recimo škorpiona sa suncem i samo suncem u škorpionu.
sa druge strane imaš bika sa mesecom, venerom, ili marsom npr u škorpionu. šta misliš, ko je više škorpion?

bikovi su prizemni, realni, škorpion ima dubinu, ali često zastrani u tome. ako bi bik imao dubinu (recimo iam samo jednu ličnu planetu u škorpionu) ta bi dubina bila sasvim drugačijeg karaktera od škorpionske.
inače, ja sam škorpion i nije mi materijalno primarna stvar u životu.

Meni je vazna, ali ne najvaznija

- - - - - - - - - -

Moje iskustvo sa njima je da su introvertne. Dobro se snalaze samo u okviru svog drustva. Cim je nesto novo, one imaju dobar odbrambeni stav, ali im je to mana jer propustaju prilike.
Po mom ubedjenju to nisu zene za nekoga ko razmislja o buducnosti i kuje planove za buducnost. To su zene vise za nekoga ko ima trenutnu sigurnost. Za njih je svaki rizik pretezak.
I sve zene koje poznajem su, na zalost, lose prosle u zivotu. Cini mi se kao da nikada nisu imale hrabrosti da probaju nesto novo ili su mozda previse tvrdoglave bile da bi napravile pravi izbor.

Sad but true . . .
 
Moje iskustvo sa njima je da su introvertne. Dobro se snalaze samo u okviru svog drustva. Cim je nesto novo, one imaju dobar odbrambeni stav, ali im je to mana jer propustaju prilike.
Po mom ubedjenju to nisu zene za nekoga ko razmislja o buducnosti i kuje planove za buducnost. To su zene vise za nekoga ko ima trenutnu sigurnost. Za njih je svaki rizik pretezak.
I sve zene koje poznajem su, na zalost, lose prosle u zivotu. Cini mi se kao da nikada nisu imale hrabrosti da probaju nesto novo ili su mozda previse tvrdoglave bile da bi napravile pravi izbor.


Tvrdoglave su za medalju, prema slabijima nemaju milosti a cesto iz obesti udare na jaceg i uvek izgube. Druge kad vide da ne mogu smire se. One ne, zapinju i svaki put se same potope. Kao da im se blokira razum..... podznak Skorpije su daleko bolje.
 
Tvrdoglave su za medalju, prema slabijima nemaju milosti a cesto iz obesti udare na jaceg i uvek izgube. Druge kad vide da ne mogu smire se. One ne, zapinju i svaki put se same potope. Kao da im se blokira razum..... podznak Skorpije su daleko bolje.

Mislim da se ovde generalizuje na osnovu jednog primera, nisam cula za takve skorpione ni skorpionke
u principu skorpion/ka retko napada, vesta je u odbrani ne i u napadu
stoga nam napadi nisu fah
 
Mislim da se ovde generalizuje na osnovu jednog primera, nisam cula za takve skorpione ni skorpionke
u principu skorpion/ka retko napada, vesta je u odbrani ne i u napadu
stoga nam napadi nisu fah

Skorpion ne misli, tesko mu je uci u misaoni svet sagovornika. Protivnik uredjenja, skorpion je osveta. Nocni Mars koji deluje tiho i pritajeno.
 
Dakle, tema je jasna, kako gledate na zene skorpije, kao na objekte ili potencijalne cudake, misticne vestice ili emotivce u hladnom, bodljikavom oklopu :)
ili od svega po malo :)
kakva su vasa iskustva sa ovim devojcicama :)
zanima me ima li pozitivnih :)
mislim na iskustva :per:

mama mi je rodjena u znaku shkorpije... jedna drugarica i jedna bivsha... sve tri su vrlo razlichite osobe... ako bih se potrudila da im pronadjem neshto zajednichko, to bi mogla biti samo tvrdoglavost...:)
 
Skorpion ne misli, tesko mu je uci u misaoni svet sagovornika. Protivnik uredjenja, skorpion je osveta. Nocni Mars koji deluje tiho i pritajeno.

notorna glupost
pa ne postoji dublji i misaoniji znak od skorpiona i riba
nizi tipovi skorpiona su tihi i pritajeni mrakovi srecom, ne poznajem takve ;)

- - - - - - - - - -

mama mi je rodjena u znaku shkorpije... jedna drugarica i jedna bivsha... sve tri su vrlo razlichite osobe... ako bih se potrudila da im pronadjem neshto zajednichko, to bi mogla biti samo tvrdoglavost...:)

da, mnogi tu zajednicku crtu izjednacavaju sa skorpionom
priznajem i sama sam tvrdoglava :)

- - - - - - - - - -

tema je još jedan dokaz da škorpioni vole kada ih drugi komentarišu... da ih konstantno ubeđuju u vrednosti, ženstvenost, fatalnost :roll:... ovde ću se zaustaviti jer me tema opako nervira. imam osećaj kad da me neko stavio pod lupu. pola od svega ovoga treba bacizti u vodu, previše je generalizacije.
previše je potrebe za hvalom, a ovom se škorpionu od toga povraća.

a ti onda ne ulazi na temu
siroko ti polje! ;)
 

Back
Top