Sta mislite o zenama skorpijama?Da li mislite da su one sexi

Hm, Skorpije...!
Fakat je da sve skorpije (bilo da su zene ili muskarci) imaju strasnu energiju koja privlaci a ne da se vezati ni za sta konkretno na toj osobi.
Sto se zena tice, mislim da, ako si fer prema njima dobijas sve. Mislim bas sve. Ako je u pitanju prijatelj - onda je to nesebicno prijateljstvo i pozrtvovanost. Ako je to ljubav - onda je to prava, potpuna i strastvena ljubav.
Vidim da su vec mnogi pominjali kaksve su Skorpije (zenske) u krevetu, tako da to spada pod ono - potpuna ljubav.
 
Voda:
kako si imala lose iskustvo sa vodolijom, molim te reci mi jer i ja sam u muci

pa kako, na pocetku sve super a posle je hteo da nadvlada...jednostavno vise je za drustvo nego da provodi vreme sa jednom osobom. ne moze da voli duboko kao skorpija.i pomalo su cudni.Ako im pokazes da si nezavisna ne odgovara im, zele da zavisis od njih
u mom slucaju izlazio je vani sa zadnickim drustvom al ja nisam mogla izadji sa njim....ne predlazem vezu sa vodolijom pogotovo ozbiljnu vezu
 
Voda:
kako si imala lose iskustvo sa vodolijom, molim te reci mi jer i ja sam u muci

pa kako, na pocetku sve super a posle je hteo da nadvlada...jednostavno vise je za drustvo nego da provodi vreme sa jednom osobom. ne moze da voli duboko kao skorpija.i pomalo su cudni.Ako im pokazes da si nezavisna ne odgovara im, zele da zavisis od njih
u mom slucaju izlazio je vani sa zadnickim drustvom al ja nisam mogla izadji sa njim....ne predlazem vezu sa vodolijom pogotovo ozbiljnu vezu
 
voda:
da, vidis i ovaj moj se tako ponasa. Za sve ima vremena, izuzev za mene - mada kada je sa mnom osecam se kao na krovu sveta, onda me to drzi par dana dok ne padnem u bedak, jer ga ponovo nema

bice ti tesko al veruj moraces da pricas sa njim i da mu kazes ili ovako ili nikako. Ja sam morala na kraju jer sam dosla do kraja zivaca i pukao mi je film. Ne padaj na njegove reci tada jer sam se tada setila "vuk dlaku menja a cud nikada"....Jedan je zivot zato napred....

Veliki pozdrav i srecno!
 
evo ja sam skorpija... ne slazem se da skorpija-skorpija nikako ne ide... cak mislim da je to ubitacna kombinacija (i u dobrom i u losem smislu) cak sam i citala da u ovom slucaju vazi pravilo slicnosti se privlace... imala sam decka skorpiju i sa njim mi je bilo divnoooooo, i opet bih bila sa skorpijom, ispunjavaju sve moje kriterijume :)))
sto se tice izgleda.. mislim da skorpija poseduje nesto "magnetno", misticno u sebi sto te vuce njoj, tako da njeno PRAVO lice i ne mozete videti ako privuce... slazem se da su kod skorpije najbitnije oci... ja sebe smatram lepom... imam zelene oci koje menjaju nijansu zelene, prcast nos i punija usa, dugu kosu... mislim da su sve skorpije lepe na svoj nacin... i mislim da izgled skorpiji ne odmaze u tome da bude SEXY....
muskarci skorpije su jednostavno divni i ne moze im se odoleti... :))))
 
Dakle, tema je jasna, kako gledate na zene skorpije, kao na objekte ili potencijalne cudake, misticne vestice ili emotivce u hladnom, bodljikavom oklopu :)
ili od svega po malo :)
kakva su vasa iskustva sa ovim devojcicama :)
zanima me ima li pozitivnih :)
mislim na iskustva :per:
jedna bila bezazlena druga samo iskusnija opasnija,ne mogu u isti kos obe
 

Back
Top