Sta mislite o zenama skorpijama?Da li mislite da su one sexi

@cpku- E, i ja sam riba/skorpija ;)... i ne podnosim blizance... to su ljudi koji mi se prvo ne svide i onda kad ih pitam za horoskopski znak, saznam i zasto mi se ne svidjaju :) naravno, ne mislim pritom da je znak uzar i posledica naseg neslaganja, samo mi se toliko puta desavalo :)

I obozavam skorpije... a ribe su mi bas nekako pacenicki znakovi ;) a ja sam isti... spasava me ova moja strava divna najlepsa skorpija 8)
 
Da su zene skorpije opterecene svojim znakom i to sa ponosom izjavljuju,jer dobijaju na misticnosti i seksualnosti.Posto je vecina ljudi povrsno upucena oni se za tim i povode.
Nista licno ja volim muske skorpije mnogo,cak mi je najbolja drugarica skorpija ali su sa tim svojim imidzom optereceni.
Jedan detalj skorpije kada su bolesne imaju visoku temperaturu,a koza cesto zna da im bude problematicna(akne,bubuljice,fleke,pege)Tek da vidite da nisam amater.
 
sve je tačno...šta da vam kažem,opasne smo,ponekad smo muško u vezi,ali samo ponekad jer to brzo dosadi.ma koliko se mi trudile da pokažemo čvrstinu, na kraju odlepimo za nekim jačim od nas jer samo on može da nas drži pod kontrolom.mada je i njemu teško da izađe na kraj sa nama jer ne otkrivamo do kraja naša osećanja i uvek imamo nešto ili nekog u rezervi. mogla bih do sutra da pišem,ali bolje da nešto ostane tajna...
 
Nadya:
@cpku- E, i ja sam riba/skorpija ;)... i ne podnosim blizance... to su ljudi koji mi se prvo ne svide i onda kad ih pitam za horoskopski znak, saznam i zasto mi se ne svidjaju :) naravno, ne mislim pritom da je znak uzar i posledica naseg neslaganja, samo mi se toliko puta desavalo :)

I obozavam skorpije... a ribe su mi bas nekako pacenicki znakovi ;) a ja sam isti... spasava me ova moja strava divna najlepsa skorpija 8)

Pa ja bas i nemam pojma koliko me spasava. Em mi je podznak, em mi je i pluton generalno jak u horoskopu. Pa provali situaciju kad se ja kao nesto furam te vodim miran i tih pa povucen zivot, a glava mi je vec nekoliko puta u ovih trideset godina bila na panju. Prvi put sa dve godine - udavio sam se na moru (uzvuko me matori plavog i nisam disao - pricao posle da nije mogao da veruje da moze toliko vode da stane u patuljka :( ). Ono poslo necu ni da spominjem... :roll:
 
Nadya:
@cpku- E, i ja sam riba/skorpija ;)... i ne podnosim blizance... to su ljudi koji mi se prvo ne svide i onda kad ih pitam za horoskopski znak, saznam i zasto mi se ne svidjaju :) naravno, ne mislim pritom da je znak uzar i posledica naseg neslaganja, samo mi se toliko puta desavalo :)

I obozavam skorpije... a ribe su mi bas nekako pacenicki znakovi ;) a ja sam isti... spasava me ova moja strava divna najlepsa skorpija 8)

Za blizance se slazem, mada ima izuzetaka ( ne nesto narocito sjajnih :D ). Kojom se vrstom muzike bavis i kojom vrstom pisanja? Uvek sam bio audiofil, ali se na zalost nikad nisam bavio muzikom :( ...
Mozda za mene jos uvek nije kasno :?: :!: :roll:
 
RL:
Nadya:
@cpku- E, i ja sam riba/skorpija ;)... i ne podnosim blizance... to su ljudi koji mi se prvo ne svide i onda kad ih pitam za horoskopski znak, saznam i zasto mi se ne svidjaju :) naravno, ne mislim pritom da je znak uzar i posledica naseg neslaganja, samo mi se toliko puta desavalo :)

I obozavam skorpije... a ribe su mi bas nekako pacenicki znakovi ;) a ja sam isti... spasava me ova moja strava divna najlepsa skorpija 8)

Pa ja bas i nemam pojma koliko me spasava. Em mi je podznak, em mi je i pluton generalno jak u horoskopu. Pa provali situaciju kad se ja kao nesto furam te vodim miran i tih pa povucen zivot, a glava mi je vec nekoliko puta u ovih trideset godina bila na panju. Prvi put sa dve godine - udavio sam se na moru (uzvuko me matori plavog i nisam disao - pricao posle da nije mogao da veruje da moze toliko vode da stane u patuljka :( ). Ono poslo necu ni da spominjem... :roll:

Pluton ti je jak jer ti je prva kuca u skorpiji ,zato u opasnosti ne treba da brines,nema tog metka koji ce tebe da trazi ili ce sigurno da te promasi.Zbog tvog plutona imas gotovo hipnoticnu moc nad prijateljima i oni te jako vole.Na kog se ti nameris bice tvoj sve kroz pricu,drugarski odnos.
Muske skorpije su bolje od zenskih to je sigurno,barem po karakteru ne znam u seksu,ne spavam sa zenama.
 
Anonymous:
Svi govore da zene skorpije izgledaju sexi, da su mnogo dobre u ljubljenju,sexu,prici. Kazu da uvek saslusaju partnera, nadju kompromis i uvek, ali bas uvek zadovolje partnera do kraja? Da li je to istina ili ne?

Ja imam totalno negativan stav prema skorpijama, samo ime skorpija podsjeca na nesto ljigavo sto se jedva vuce i uvijek ima ruznu boju,neukusno je a i smrdi kad se izvadi iz vode, e sada kada ja sve to povezem sa samim znakom onda ne osjecam nista drugo do samog gadjenja i tako nikada ne bi pozelela skorpiju pored sebe.
 
Teo ne mogu da verujem, sa vodolijama se slazes??? Ajde sa ribama, rakovima i devicama, ali vodolije? Ma deeeee njih onjusim na 500 km i bezim, bolje reci zezam ih, ma ne podnosim ih!!!
Skorpije su najjbolji prijatelji, vole da saslusaju, stvarno cool, ali kada se iznerviraju, sex je tek najjbolji. Kad se zaljube u neku osobu dosta ocekuju od nje, ako je izneveri onda je ta osoba najebala.
 
Teiova:

Pa vodolije su mastovite, perverzne, vole fetise, nemaju predrasude, samo na njima i sa njima MOZES DA SE SEXUALNO IZIVLJAVAS i zadovoljis. Sa ostalim znakovima je ...

a malo čas neko reče "Tacno je da su skorpije tako dobre u sexu.
Nevrovatno dobar sex sam imao sa jednom plavom skorpijicom"
ja sam škorpija-vodolija i imala sam vezu sa tipom koji je vodolija-škorpija trajalo je kratko seks je stvarno bio ODLIČAN ali sve ostalo je bilo :evil: grozno dva sveta sa samo jednom dodirnom tačkom
sa tipom koji je vaga-jarac našla sam i razumevanje i verovali ili ne JOŠ BOLJI SEKS
 
Požrtvovane,stroge kad treba,blage kad treba,za svoju decu se bore kao lavice,samo postoji jedan problem-moraju da znaju APSOLUTNO SVE o životu svog deteta.Viši tipovi to rade suptilno,tako da deca imaju sliku brižne majke koja je uvek tu,kojoj sve treba poveriti jer ona uvek ima rešenje problema,a niži tipovi guše svoju decu detektivskim stavom i što dete više pokušava da se izvuče i formira svoj život to se obruč više steže i eto majke tiranina
 
Skorpija ni u kom slucaju nije stidljiva,vec extra intuitivna i ako oceni ,da je tip sirovina i seljak,uopste nece zeleti komunikaciju sa njim,pa makar izgledao kao sa olimpa,jer na prvom mestu ceni intelekt,..........ako na nekoga baci oko dovoljno je da ga samo pogleda ,osmehne se,i taj je vec upao u mrezu,odvucice ga u krevet samo ako ona to zeli,i taj nece imati bolji sex do kraja zivota,ali zato ako se oseti povredjenom ,drugoj strani nema spasa,skorpija nikad ne zaboravlja.......Skorpija je najbolji prijatelj............. :P
 

Back
Top