Sta mislite o zenama skorpijama?Da li mislite da su one sexi
Strana 1 od 21 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 504

Tema: Sta mislite o zenama skorpijama?Da li mislite da su one sexi

Guest

Podrazumevano Sta mislite o zenama skorpijama?Da li mislite da su one sexi

Svi govore da zene skorpije izgledaju sexi, da su mnogo dobre u ljubljenju,sexu,prici. Kazu da uvek saslusaju partnera, nadju kompromis i uvek, ali bas uvek zadovolje partnera do kraja? Da li je to istina ili ne?

zemunac
    Guest

Podrazumevano jedan bik

Najbolji sex sam imao sa skorpijama

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

One ili mogu biti bas lepotice, ili mogu biti rugobe. Idu iz krajnosti u krajnost. Tacno je da su dobre u sexu itd..ai su i jako ljubomorne, i ako ih neko povredi onda zamrze tu osobu...onoliko koliko su je volele!

Imam dosta prijatelja koji su skorpije...meni su oni jedan od najboljih znakova :)

Primećen član
    Učlanjen
    22.05.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

Citat Original postavio silvereye
    One ili mogu biti bas lepotice, ili mogu biti rugobe. Idu iz krajnosti u krajnost. Tacno je da su dobre u sexu itd..ai su i jako ljubomorne, i ako ih neko povredi onda zamrze tu osobu...onoliko koliko su je volele!

Imam dosta prijatelja koji su skorpije...meni su oni jedan od najboljih znakova :)
    Heheh...upravo tako ;) ja sam skorpija ! ;))

Guest

Podrazumevano Re: Sta mislite o zenama skorpijama?Da li mislite da su one

Skorpije su pomalo stidljive,ali su veoma sexy.Znaju sta zele,umeju da saslusaju ljude.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

skorpije su nezaboravne
    sve ali bas sve imaju haos guzu i jako jako dobro ljube
    i umeju da te zavedu i mislis taman da si ti zaveo njih kad skontas da one igraju tu igru jos odavno
    jako su sexy i stvarno ne znam kako drugacije da kazem nezaboravne

Mixa
    Guest

Podrazumevano Jea

U da mi je da upoznam neku skorpiju

aquarius
    Guest

ZENE SKORPIJE NISU NORMALNE,NE ZNAJU STA ZELE U ZIVOTU,VOLE DA SE IGRAJU SA NECIJIM OSECANJIMA!!!

Blondie
    Guest

Podrazumevano Skorpije

Zene skorpije su potpuno drugacije od muskaraca skorpija.
    Zena skorpija i muskarac skorpija nikako ne mogu zajedno.
    Zenama su potrebni blazi znaci... vage, rakovi...
    Nije sto sam ja skorpija, ali i ostale zene skorpije koje ja znam su vrlo seksi. To ne znaci da moraju biti lepotice.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio aquarius
    ZENE SKORPIJE NISU NORMALNE,NE ZNAJU STA ZELE U ZIVOTU,VOLE DA SE IGRAJU SA NECIJIM OSECANJIMA!!!
    Pa ko se vatrom igra....

he,he

Salim se, nije u redu stvarno sto po nekad znamo da ubijemo muskarce u pojam! Daj, devojke, solidarisite se malo!!!!

Skorpijica
    Guest

pa i cesto zene skorpije znaju da budu povredjene ! jesu one opasne,igraju mutne igre,ali se brzo vezu i predaju u potpunosti pa se i razocaraju...i onda "ubijaju" sve ostale i igraju se sa tudjim osecanjima....vrlo su enigmaticne!

skorpijica
    Guest

Podrazumevano Re: Jea

Citat Original postavio Mixa
    U da mi je da upoznam neku skorpiju

javi se 8)

skorpijica
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio JaH_G|rL
    Citat Original postavio silvereye

Imam dosta prijatelja koji su skorpije...meni su oni jedan od najboljih znakova
    Heheh...upravo tako ja sam skorpija ! )

sve je tacno slazem se u potpunosti

pazi samo jedno-one zele da mrze nekog ko ih povredi i izgleda da tog nekog mrze,ali samo izgleda,ali verujte mi na rec,nikada nikoga ne mogu da omrznu,iako to zaista zele ! ovo iz iskustva

Guest

Podrazumevano Re: Skorpije

Citat Original postavio Blondie
    Zene skorpije su potpuno drugacije od muskaraca skorpija.
    Zena skorpija i muskarac skorpija nikako ne mogu zajedno.
    Zenama su potrebni blazi znaci... vage, rakovi...
    Nije sto sam ja skorpija, ali i ostale zene skorpije koje ja znam su vrlo seksi. To ne znaci da moraju biti lepotice.

u sustini neko ne mora biti ekstra lep da bi bio sexy! sta se desilo sa duhovitoscu i sarmom? ma kad vas skorpija sasece pogledom...onda ste vec njeni

aquarius
    Guest

Citat Original postavio Skorpijica
    pa i cesto zene skorpije znaju da budu povredjene ! jesu one opasne,igraju mutne igre,ali se brzo vezu i predaju u potpunosti pa se i razocaraju...i onda "ubijaju" sve ostale i igraju se sa tudjim osecanjima....vrlo su enigmaticne!
    -jedna Skorpija me je vukla za nos godinu i po dana pa se povatala sa mojim drugarom. Sve najgore o njima!

Blondie
    Guest

Citat Original postavio Skorpijica
    -jedna Skorpija me je vukla za nos godinu i po dana pa se povatala sa mojim drugarom. Sve najgore o njima!
    Za zenu skorpiju je vrlo bitno koji joj je podznak. To odredjuje da li ce njena seksipilnost biti nenametljiva ili ce otici u drugu krajnost i postati nezajazljiva.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano razmisljam...

... evo ja sam riba - podznak skorpija, i jos nikad nisam imao blizi kontakt sa skorpionkom, a posle svih ovih poruka ne mogu reci da nisam zainteresovan . A to sto u forumu Astrologija ima najvise skorpija je logicno zato sto se one generalno najvise interesuju za astrologiju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Evo ja sam jedna od zena Skorpija. Ali ne treba generalizovati sve Skorpije i reci one su ovakve, one su onakve. Pa nisu sve skorpije u skladu sa svojim znakom, sve zavisi od podznaka i ne javljaju se samo skorpije na ovaj forum.
    Zene skorpije nisu tako opasne kako neki misle, nego su vise misticne, imaju ostar pogled i prodoran cak vise seksi. Nisu neke ljepotice ali imaju nevjerovatan magnet da privlace, jaku energiju. Veoma su osvetoljubive ako ih neko povrijedi, pogotovo u ljubavi. Od partnera ocekuju sve, ali zato pruzaju vise od sebe, sve daju. Nevjerovatne su u seksu. Kao prijatelji su jako dobri cak najbolji, duhoviti, vjerni, pomazu drugima. Prije ce pomoci drugima nego sebi, ali zato pomoce ne traze. Ali su zato jako osjetljivi i zna da ih povrijedi svaka sitnica. Ali, da remiziramo, jako su dobre i samo treba znati sa zenama skorpionkama, a kada se sastanu sa muskarcem skorpinom onda kazu da one "njemu u seksu skidaju glavu". Sve je to horoskop!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio Amazonka
    ...Ali, da remiziramo, jako su dobre i samo treba znati sa zenama skorpionkama, a kada se sastanu sa muskarcem skorpinom onda kazu da one "njemu u seksu skidaju glavu". Sve je to horoskop!
    Majkumu, nemam pojma sta to znaci u seksu skidaju glavu Moze neko malo pojasnjenje? 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio cpku
    Citat Original postavio Amazonka
    ...Ali, da remiziramo, jako su dobre i samo treba znati sa zenama skorpionkama, a kada se sastanu sa muskarcem skorpinom onda kazu da one "njemu u seksu skidaju glavu". Sve je to horoskop!
    Majkumu, nemam pojma sta to znaci u seksu skidaju glavu Moze neko malo pojasnjenje? 8)
    Vidi se ribice da pratis skorpije. A na tvoje pitanje u vezi s"kidanja glave u seksu", to se vise odnosi na zivotinjski svijet tj. skorpije. Kada zenka skorpija i muzjak se pare i muzjak zavrsi svoje onda mu zenka otkida glavu i ubija ga. To je njihov nacin parenja. Pa sada znas, ne odnosi se na ljude! :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Bedak , a ja taman pomislio da ima neka nova fora

Guest

Podrazumevano

uh, ljudi...
    kidanje glave (u bilo kom smislu) mi i nije bas sexy. rezanje pogledom, ma daaaaaaj
    a i ta osvetoljubivost me odbije u startu....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    uh, ljudi...
    kidanje glave (u bilo kom smislu) mi i nije bas sexy. rezanje pogledom, ma daaaaaaj
    a i ta osvetoljubivost me odbije u startu....
    Rekla sam da to kaze se u horoskopu, a sve skorpije su super ljudi, upoznajte pa cete da vidite. Uglavnom vrijede neke opste karakteristike, a bolji je kineski horoskop. I zasto generalizujete sve, svaki je covjek individua za sebe i ima svoje mane i prednosti. I ova tema se zatvara!

anakin
    Guest

Podrazumevano

haaaaa....
    eto, nagazis skorpiju i onda bi odmah da zatvara temu
    mudrome dovoljno :shock:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.07.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio anakin
    haaaaa....
    eto, nagazis skorpiju i onda bi odmah da zatvara temu
    mudrome dovoljno :shock:
    Ne kapiras, nije to zato sto je ona skorpijica, vec zato sto je Amazonka pa se lako hvata za tesko oruzje

Slične teme

1. STA MISLITE O ZENAMA SKORPIJAMA?
    Autor double scorpio u forumu Astrologija
    Odgovora: 96
    Poslednja poruka: 02.12.2004., 09:34
  2. Sta mislite o skorpijama
    Autor GROM777 u forumu Astrologija
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 04.09.2004., 04:35
  3. ŠTA MISLITE O ŽENAMA JARČEVIMA???
    Autor Eeeha u forumu Astrologija
    Odgovora: 17