Демократе претиле да поломе Гојковић руке и ноге, и да јој ископају деде

Sorab1

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Маја Гојковић, градоначелник Новог Сада, нашла се на бруталном удару Ураније Козмидис-Лубурић, шефа одборничке групе Г 17 плус у градској Скупштини.

До инцидента је дошло током седнице новосадске Скупштине, док се расправљало о измештању међумесне аутобуске станице и именовању улица у Ветернику и Клиси. Опозициони одборници су седницу прекинули получасовним скандирањем „лопови, лопови”, али то није омело скупштинску већнну да изгласа измену регулационнх планова.

Током „дискусије” дошло је до размене увреда између rpaдоначелника Маје Гојковић и Ураније Козмидис-Лубурић. Сукоб је током паузе, настављен у холу Скупштине.-Ваша породица је 50 година п љ а ч к а л а Нови Сад, а сад ви нас називате лоповима. рекла је Гојковић. изнервирана непристојним добацивањем Лубурићке.

-Видећеш ти, ископаћу ти деду из гроба, ја ти кажем - урлала је Лубурићка, а онда је новинарима, кад се Маја Гојковић удаљила, објаснила да мисли на „оба њена деда”.- Обавестићу новинаре о датуму кад ћу испребијати градоначелницу, сломићу јој обе руке и ноге! - Рекла је Козмидис-Лубурић.

Маја Гојковић је овај инцидент окарактерисала као „израз немоћи опозиције”, али касније је јавно затражила да се Уранија Козмидис-Лубурић извине њеној породицињој лично али и свим Новосађанима. које је увродила својим срамним изјавама.

Гојковић: Ово је говор мржње

Маја Гојковић је вербалну бруталност Лубурићеве назвала „говором мржње”.- Испад Ураније Козмидис-Лубурић је нешто најгоре што је један политичар у Новом Саду икад изрекао. Своју мржњу је изрекла у својству одборника, чиме је увредила и институцију, па мора да се извини и Скупштини града Новог Сада, наводи се у саопштењу градоначелника Маје Гојковић!

http://upload7.postimage.org/564849_cb2970d7b3d1d982e6925d5326711616/Scan1opt.jpg

"Демократе" :-x . Да је радикал рекао "демократи" да ће јој поломити руке и ноге, то би било на вестима пола године. Лубурић је вадио очи србима. Покољења хоће да наставе где је деда стао.
 
Sarge:
Neko se zove Uranija Kozmidis-Luburic!?
Zezas..
Znam jednog perspektivnog momka,ja bih ga za gradonacelnika Novog Sada-zove se Jomini Subaru.

Одмах би почео србосјек да се производи у Н.С. За поломљене кости Гојковић те баш заболе :roll: .
 
Sarge:
Neko se zove Uranija Kozmidis-Luburic!?
Zezas..
Znam jednog perspektivnog momka,ja bih ga za gradonacelnika Novog Sada-zove se Jomini Subaru.
c008.gif
c008.gif
 
Sarge:
Polako,druze,sta se tripujes,malo se salim...koliko ima istripovanih i primljenih likova ovde,strasno.

Људи се не могу шале са овако озбиљном темом. Још се нису "демократи" отарасили комунизма. Нисам ти друг. Каже се господине.
 
jeremijabg:
ni jednog demokrate nema da osudi govor mrznje?!!!...a da ,posto je ovakve svinjarije izgovorio neko iz demonkratskog bloka a protiv radikala,onda to nije govor mrznje nego...(molim demokrate da zavrse recenicu)

Била би отворена тема са тражење линч Гојковић, да је било обрнуто.
 
Sorab1:
"Демократе" :-x . Да је радикал рекао "демократи" да ће јој поломити руке и ноге, то би било на вестима пола године. Лубурић је вадио очи србима. Покољења хоће да наставе где је деда стао.
nisu to nikakve "demokrate",vec olosh iz g17+...uostalom,sta se ja koji **** mesham,ovo je izmedju "demokrata" i radikala... :-D
 
serb_pagan:
nisu to nikakve "demokrate",vec olosh iz g17+...uostalom,sta se ja koji **** mesham,ovo je izmedju "demokrata" i radikala... :-D

Ти ниси радикал ни демократа, твоја странка је Удружење издајника Србије,јел тако?
 
Torrente-BG:
Mozda su u vezi. Dobra je riba ta Uranija.Nekako zraci :) :D
Ma jesu,pa kada je Jomini ozeni a ona se razvede zvace se Uranija Kozmidis-Subaru a kada je radikali likvidiraju pisace na ploci ovde pociva Uranija Kozmidis-Subaru,zena Jominijeva,spomenik podigose:muz Jomini Subaru i Gay 17+.
 
Е то с Млађом нешто није у реду ! Где проналази те странкиње ? Изгледа да је мало настран, воли Хрватице ... Иначе, ако Млађа не добије финансије, тек ћете да видите, да му се говор не разликује од Чединог.
 
LIBERTY 3.1:
Ти ниси радикал ни демократа, твоја странка је Удружење издајника Србије,јел тако?
ja ne mogu biti izdajnik,jer ja sa vama nikad nisam bio,nikad nisam delio vase stavove,oduvek sam bio protiv vas,te prema tome po logici stvari ne mogu biti ni izdajnik..uostalom,na nekom prethodnom postu smo ustanovili da ti logika nije jacha strana
 
Lacibg:
Е то с Млађом нешто није у реду ! Где проналази те странкиње ? Изгледа да је мало настран, воли Хрватице ... Иначе, ако Млађа не добије финансије, тек ћете да видите, да му се говор не разликује од Чединог.

Млађа је родом из Павиљона, шта се чудите?
 
Lacibg:
Е то с Млађом нешто није у реду ! Где проналази те странкиње ? Изгледа да је мало настран, воли Хрватице ... Иначе, ако Млађа не добије финансије, тек ћете да видите, да му се говор не разликује од Чединог.
nemas pojma koliko gresis...hrvatice su samo tako dobre ribe,u vecini slucajeva...
 
serb_pagan:
ja ne mogu biti izdajnik,jer ja sa vama nikad nisam bio,nikad nisam delio vase stavove,oduvek sam bio protiv vas,te prema tome po logici stvari ne mogu biti ni izdajnik..uostalom,na nekom prethodnom postu smo ustanovili da ti logika nije jacha strana


Можда ти ниси издајник своје земље, Србије дефинитивно јеси.

Ја сам ти на тај пост одговорио.
 
LIBERTY 3.1:
Можда ти ниси издајник своје земље, Србије дефинитивно јеси.

Ја сам ти на тај пост одговорио.
ta tvoja konstatacija je naprosto smeshna...naravno,tvoje legitimno pravo je da mrzis one koji se ne slazu sa radikalsko-kostunicarkom vizijom srbije kao fashistichkog geta...zanima me otkud ste sebi dali za pravo da odredjujete koji je pravi interes srbije? ko je to propisao da koshtunicari,radikali i slobisti imaju tapiju na odredjivanje onoga sta je nacionalni interes?
 
Sarge:
Ma jesu,pa kada je Jomini ozeni a ona se razvede zvace se Uranija Kozmidis-Subaru a kada je radikali likvidiraju pisace na ploci ovde pociva Uranija Kozmidis-Subaru,zena Jominijeva,spomenik podigose:muz Jomini Subaru i Gay 17+.


Sta ga briga. Imace Subaru na nuklerni pogon ;)
 
serb_pagan:
nemas pojma koliko gresis...hrvatice su samo tako dobre ribe,u vecini slucajeva...
Ај и да ти верујем, ал где је Дулићка добра риба - човече, ни орај да јој узмеш ...Да је привео Мићићку, завидео бих му ... (иако није Хрватица). :lol:
 
Torrente-BG:
Sta ga briga. Imace Subaru na nuklerni pogon ;)

Budinski-Petković Ljiljana
Kozmidis-Luburić Uranija F.
Mašinski fakultet, Novi Sad
Ćetković M.
Mašković Ljiljana D.
Stošić Bratislav S.
Prirodno-matematički fakultet - Institut za fiziku, Novi Sad Nauka, bezbednost, policija
2000, vol. 5, br. 1, str. 83-92
članak na engleskom
Fononi u cilindričnim mikročipovima

Sažetak

Proučavani su fononi u cilindričnim mikročipovima. Konstatovano je da su za pobuđivanje fonona u mikročipovima potrebni toplotni kvanti koji odgovaraju temperaturama reda 100K. Izotropni fononi u cilindričnom čipu koji se mogu pojaviti kao rezultat specifičnih početnih uslova, zahtevaju veću energiju za pobuđivanje nego anizotropni fononi. Dobijeni rezultati mogu biti zanimljivi sa aspekta visokotemperaturske superprovodiivosti.
0510_tokyo_subaru_b5_tph_01_900.GIF

Jomini i Uranija-nasli su se.
 

Back
Top