Šta će Albanci sa Srbima koji budu živeli u nezavisnoj državi Kosova?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
_guru_:
Ko se naturalizuje ostace, ostali ce otici vremenom. Uostalom na Kosovu, osim u KM uglavnom nema dece. Poslali ih ljudi na sigurno. Ovo malopredjasnje uglavnom, znaci da su toliko malobrojni, da ce pre ili kasnije morati da se naturalizuju ili isele.

A kad si zadnji put ti bio na Kosmetu, pa znaš da tamo nema dece?
Ili postoje neki podaci, pa nam daj link da se uverimo, da su deca "na sigurno".
Tema: Doći će do novog egzodusa Srba. Ako Šiptari ne zatvore granice kao u vreme drugog svetskog rata, onda će mnogi da napuste svoja ognjišta.
 
pa ovako. vi ste vec sada ko neka ugrozena zivotinja koju svi paze i tepaju, a o zeljama koje vam se ispunjavaju necu komentarisati, ali u svemu tome ima jedan uslov, morate "Zoran Ostojić: Gora mi je izjava da je ruski veto istorijski događaj za Srbiju, to mi je baš onako šokantna izjava. Ona otkriva suštinu politike Vojislava Koštunice, koja je antievropska. Koštunica ne želi evropske integracije, a još manje one atlantske. Kada kaže istorijski značaj ruskog veta, to znači - završeno je sa Evropomriznati" "vasu" drzavu. mislim da ce dosta srba doci na kosovu, zasto? jer mi moramo [nadam se i da zelimo to] da ispunimo te cuvene standarde. ja sam se smejao kada sam video da u TMK [bivsa OVK] ima srba, ali kao sto rekoh, standardi !!!
 
alergicna:
Dobro pitanje!
Neka se ograde od hushkacha iz Beograda i pokushaju da se prilagode. Mislim da nece biti ugrozeni jer je ipak ovo Evropa i sigurna sam da ce se , njihova vlada, truditi da sachuva "ugled" i opravda poverenje.

cvrsto verujem u to. ima na kosovu i takvih koji zaista zele multietnicko drustvo, a i oni "drugi" ce morati da se "dokazu" [kako ti rece] da su demokrate i... kada se sve uzme u obzir mislim da ce biti podnosljivo na pocetku, a posle, pa vreme i bolji ekonomski zivot lece sve rane
 
alergicna:
Puno Albanaca poznajem a i radila sam sa njima, na Kosovu, i uopshte nemam loshe mishljenje. Ima jako poshtenog i chestitog sveta. A budala, pa toga ima svuda.
Па шта ћеш онда овде?Таман можеш да одеш на Косово,и послужиш као ''мост'' разумевања два народа!:lol:
 
Salvantis:
Opa, 'radila' si za albance na Kosovu :confused:

Znaci ili si 'zabavljala' vojnike NATOa, ili si palila crkve? S obzirom na aljergiju, verovatno ovo drugo....

Pa sada si u dilemi
A da si ti bolesnik, tu dileme nema.
Radila sam sa Albancima za Srbe i Albance.
Moja profesija ne poznaje razlike.
I ne sumnjaj u to kada ti kazem da si BOLESNIK i da tu dileme nema!
 
misoni:
Па шта ћеш онда овде?Таман можеш да одеш на Косово,и послужиш као ''мост'' разумевања два народа!:lol:


DA NARAVNO
Ja smem svuda da odem jer sam uvek i na svakom mestu bila CHOVEK i kao takva uvek nailazila na LJUDE

Najvishe "neprijatnosti" i "uvreda" dozivela sam na ovom forumu od prostaka i primitivaca a ne od ALBANACA, SRBA ili HRVATA
 
alergicna:
DA NARAVNO
Ja smem svuda da odem jer sam uvek i na svakom mestu bila CHOVEK i kao takva uvek nailazila na LJUDE

Najvishe "neprijatnosti" i "uvreda" dozivela sam na ovom forumu od prostaka i primitivaca a ne od ALBANACA, SRBA ili HRVATA
Ето,уместо да корисно послужиш овом друштву и себи,ти се љутиш без везе?!:roll::lol:
 
nesha taxista:
Mislim da će nakon priznavanja nezavisnosti mnogi Srbi otići ne čekajući da vide šta će Albanci s njima. A Salvantis i Misoni bi mogli pokazati malo poštovanja prema koleginici. Nije teško biti fin.
Kojoj 'koleginici'? Hm, izgleda mislis na ovu histericno-aljergicnu karakondzulu, koja za 800 postova nije uspela da sroci bilo sta smisleno osim ponavljanje tri nebulozne uvredice u pokusaju, a da ne govorim da je potpuno nesposobna da savlada osnovne stvari, poput toga da ispravi svoj post?!

Neka hvala, ova 'koleginica' se meni iskljucivo gadi, a oni koje mi se gade ne mogu, i necu da postujem ni pod razno. A ti nastavi da joj se slihtas, mozda se ogrebes za nesto. Samo nemoj posle da kukas da te nisam upozorio, pogotovo ako navuces 'alergiju' :D
 
Salvantis:
Kojoj 'koleginici'? Hm, izgleda mislis na ovu histericno-aljergicnu karakondzulu, koja za 800 postova nije uspela da sroci bilo sta smisleno osim ponavljanje tri nebulozne uvredice u pokusaju, a da ne govorim da je potpuno nesposobna da savlada osnovne stvari, poput toga da ispravi svoj post?!

Neka hvala, ova 'koleginica' se meni iskljucivo gadi, a oni koje mi se gade ne mogu, i necu da postujem ni pod razno. A ti nastavi da joj se slihtas, mozda se ogrebes za nesto. Samo nemoj posle da kukas da te nisam upozorio, pogotovo ako navuces 'alergiju' :D
Шта се бринеш за таксисту?Па таксисти **** шта стигну!А што се тиче ''алергије'',мора неки доктор да им узме делић тешко зарађених пара.8-)
 
Kada Albanci ili Šiptari (kako kome drago) prihvate činjenicu da danas Kosovom i Metohijom haraju bande tj. mafija koje predvode Agim Čeku, Ramuš Haradinaj i Hašim Tači (tri najveće i najmoćnije), a pored njih i brdo drugih i kada prihvate činjenicu da su se jedino oni (mafijaši) ovajdili od pobune, rata i ostalog, dok je obični (pošteni narod) stradao, kao što je uostalom bilo i u Hrvatskoj (aktuelna je krađa novca dojučerašnjeg junaka generala Zagorca), u BiH (poznati slučaj bošnjačkog ambasadora u UN) i u Srbiji (skoro svi iz bivšeg režima Slobodana Miloševića), onda će svima biti jasnije da su ratove započeli oni koji su danas bogati, imaju kuće, vile, automobile i ogromne račune u stranim bankama.
Dakle, da su Šiptari shvatili ko ih vodi i kuda, svega ovoga ne bi bilo, pogotovo ne bi dozvolili da od 1999. tj. od ulaska međunarodnih snaga na KiM bude toliko nasilja, ubistava i proterivanja preostalih Srba.
Izgleda da će isto to da se desi ako KiM dobije nezavisnost. Biće još jedan veliki egzodus i još jedno veliko etničko čišćenje...
 
Salvantis:
Kojoj 'koleginici'? Hm, izgleda mislis na ovu histericno-aljergicnu karakondzulu, koja za 800 postova nije uspela da sroci bilo sta smisleno osim ponavljanje tri nebulozne uvredice u pokusaju, a da ne govorim da je potpuno nesposobna da savlada osnovne stvari, poput toga da ispravi svoj post?!

Neka hvala, ova 'koleginica' se meni iskljucivo gadi, a oni koje mi se gade ne mogu, i necu da postujem ni pod razno. A ti nastavi da joj se slihtas, mozda se ogrebes za nesto. Samo nemoj posle da kukas da te nisam upozorio, pogotovo ako navuces 'alergiju' :D

Bash shteta, a vi ste meni simpatichni (ti i misoni) ali kao PACIJENTI
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top