Najlepse Grunge ljubavne pesme

Bilis against ###

Zainteresovan član
Poruka
212
Tema je jasna, i molim vas bez raspravljanja i smaranja o tome sta je grunge i ko je od poznatih grunge bendova vise ili manje grunge, zna se sta je grunge i zna se koji bendovi spadaju u tu vrstu muzike.Dakle najlepse grunge ljubavne pesme,ako zelite da ucestvujete u ovoj temi slobodno, zato i postoji... :) jos jedan smajli :) i jos jedan :) , jos jedan :) , u ovo je bas dobro :) :) :) :) ..dakle...
 
jao, kolko zanimljivo, ljudima se svijda moja tema!..pricaju, dopisuju se...jeeeeeeee...nego, bas lepo...nemam ja psihickih problema nego volim da sam pred sobom budem smesan, to mnogo opusta coveka, pravis budalu sam od sebe i jedino se ti smejes..salim se, dobro sam ja..pozdrav svima
 
pa ko zna ko sam ja u stvarnosti..mozda sam zeleni leprikon, ili dvojnik Ben Stilera, na interentu je veoma zastupljena zivotna laz, pravis da si neko ko nisi, ili neko ko zelis da budes...inace, nisam psihicki pufnast /verovatno rec ekvivalentna ludilu kod plisanog mede/ u stvarnosti, ali nije na odmet da se malkice zezam...chris cornell steel rain, inace, bas tuzna pesma...i tako
 

Back
Top