Da vam se pruzi prilika da kazete nekome sve ono sto ste zeleli a niste mogli....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
-verovatno bih rekla dedi koji je prosle god umro something nice-za promenu..
-caletu bih zabranila da ode u selo i uziva,a mene ostavi sa kevom...da sam bila malo pametnija pre par god...
---a bivsem decku bih rekla...ustvari ne bih rekla to zbog cega smo raskinuli...
kako mrzim reci,ustvari nema nikakvu vrednost to kad nekom *kazes* da ga volis,bitno je da to *pokazes*...samo neki to ne kontaju,jbg... :-(
 
Ahahaha.Ja sad pijem(Sara je kriva navukla me ;p) E pa da nisam tako daleko,mogle bismo da se nadjemo & naravno pijemo(i da pushimo nargile) ((:
@tema
Udarila si tamo gde najvishe boli,to znash i sama,ali necu da troshim zivce na tebe,tako da me jednostavno boli uvo za tebe,nosi se sama ubuduce sa svim svojim problemima ako umesh!
Boli me uvo.
I dupe.
Ma sve me boli.
 
shushu:
Tako je.
A ja imam jednu zensku molitvu.
Koja kaze:
Svaki nam se dao, svakome se digao, najbolji nas stigao, sve ih zayebale, u zdrav mozak yebale i na vreme dobile. Ziveli.
Al tu nema ljubavi.
A ljubav je bitna
Al i dalje je mushki ego poJenta mog unutrashnjeg razdora.
Sonja nestalo mi piva
SVAKA CAST!!!!!!!!!!WOOOOOOOOOOOHHHHHOOOOOOOOO :lol: :lol: :razz: :-D
 
hm...
uglavnom kazem sve sto mislim,ali...
pa,verovatno bih najboljem drugu rekla:Ma,kako nisi shvatio da sam zaljubljena u tebe?!
a bratu tog mog druga rekla bih:Slushaj,stvarno si puno lepsi od tvog brata,ali,ja jednostavno volim tvog brata i ne zelim i ne mogu da budem sa tobom.
E,za ovo stvarno treba hrabrosti(ako im kazem,posvadjacu ih,a braca su)
 
-zeli li jos neko da svoj kompleks prebaci meni???....anyone... :evil:
-ti si ono kako u fazonu:dosadno mi je...sta da radim...a,da mogao bih sad malo da zayebavam natasu...pa,dobro kad nemam nista pametnije... :roll: grow up :evil:
-mogla bi jednom u zivotu da budes iskrena i kazes mi to sto vec znam...jbt PRICAJ!!!!
(ovo zadnje cu i da kazem veceras)
joooooj ljuta saaaaam :x
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top