Da vam se pruzi prilika da kazete nekome sve ono sto ste zeleli a niste mogli....
Strana 1 od 16 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 384

Tema: Da vam se pruzi prilika da kazete nekome sve ono sto ste zeleli a niste mogli....

Početnik Jelly_:) (avatar)
    Učlanjen
    06.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da vam se pruzi prilika da kazete nekome sve ono sto ste zeleli a niste mogli....

Da imate pravo da jedan dan govorite svima sta zaista zelite a da posle oni to sve zaborave.....sta biste rekli i kome????puste zelje moje , da mi je samo jedan takav dan.... :wink: :wink: :wink:

Veoma poznat Limunovo_Drvo (avatar)
    Učlanjen
    09.11.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    176

Podrazumevano Re: Da vam se pruzi prilika da kazete nekome sve ono sto ste zeleli a niste mogli....

Ma ja nikad nikom ne bih rekao...
    Vjeruj samo sebi,ne vjerujem da ces sebe izdati...svako ostali hoce za njihovo dobro...

Elita MadonnaGirl (avatar)
    Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    279

Podrazumevano Re: Da vam se pruzi prilika da kazete nekome sve ono sto ste zeleli a niste mogli....

Nemam problema s tim
    jer svima pricam sve u lice sto mislim
    ne volim licemerje

Aktivan član
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio MadonnaGirl
    Nemam problema s tim
    jer svima pricam sve u lice sto mislim
    ne volim licemerje
    ako je ovo shto si rekla u potpunosti tachno, ne valja....ipak treba znati shta reci, a shta ne....reci sve nikako nije....hmmm, LEPO!

Veoma poznat Avetinja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

ljudi , volim i ja vas

Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    279

pa ja ne kazem bukvalno...nego ga malo...hm...oblikujem

Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    279

Citat Original postavio Guzonjin sin
    ljudi , volim i ja vas
    ko je rekao da mi tebe volimo?

Aktivan član
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio MadonnaGirl
    pa ja ne kazem bukvalno...nego ga malo...hm...oblikujem
    ...hmmmm, ja kad oblikujem trudim se da ne bude razlike izmedju onog shto sam ja hteo da kazem i bukvalnog shvatanja. jer opet....nije dobro 8-)

Učlanjen
    03.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    279

da,da...apsolutno razumem sta zelis da kazes

Elita Lucky girl (avatar)
    Učlanjen
    05.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    337

huh onda bih vratila neke ljude s kojima ne pricam i ****** im mater,jer ne zasluzuju vise od toga,tacnije bolje
    My heart- if you wanted it, I’d wish for nothing in exchange - no gifts,no goods,no demonstrations of devotion. Nothing but knowing you loved me too.Just your heart, in exchange for mine.

Aktivan član
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio Jelly_:)
    Da imate pravo da jedan dan govorite svima sta zaista zelite a da posle oni to sve zaborave.....sta biste rekli i kome????puste zelje moje , da mi je samo jedan takav dan.... :wink: :wink: :wink:

jedna stvar...ja kad bi ti sad to ovde napisao, morala bi da mi garantujesh da kad sutra taj dodje ovde i prochita to shto bi mu ja reko kad bi imao pravo na jedan dan da govorim svima shta zaista zelim i da posle to svi zaboravi....da li bi ti mogla da garantujesh da nakon shto on to prochita.....zaboravi?!?!?! :-? :-? :-?

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Reko bih:

"Јeeeboooteeeee... jeeeboooteeeee... kakvih sve tema necu videti..."
    Realno...

Aktivan član
    Učlanjen
    21.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    70

Citat Original postavio Kad_LupimLupim
    Reko bih:

"Јeeeboooteeeee... jeeeboooteeeee... kakvih sve tema necu videti..."

recicu ti da si mi uzeo rechi iz usta, ali nemoj da prochitash

Poznat Tusenfryd (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    129

~~~Mamitzu ti tvoju beeeeeeeep, odvratan si, odvratan, i necju te mrzeti, ne zato shto si me zamolio, nego zato shto ja ne umem da mrzim, ne zhelim da mrzim, mogu samo da te zhalim, mogu da ti se smejem, tebi i onoj tvojoj jebulji. Prejadan si i iznenadjujucje glup za nekog kog sam smatrala toliko pametnim. Dobro, priznajem da nisi jedini koji je glup - prodala sam se za par jebenih slatkih rechi. Sad mi je krivo shto ti nisam opalila shamarchinu na sred shkolskog - bar bi se prichalo o meni par dana. A znam da cjesh mi dotrchati prvom prilikom i ima tako lepo da te ispalim, ochi da ti ispadnu. Neka sam zla, ali ******, kako bih volela da ti zhivot postane pakao. Bash bi bilo simpatichno da jebulji napravish bebu. Eh, moj bolesni um. Ili da imam charobni shtapicj pa da te pretvorim u geja poshto znam koliko ih mrzish. Ili u demokratu. Ili u buba-shvabu. Nikad nisam volela da gazim zhivotinjice, ali osecjam da bih napravila izuzetak. I da bih uzhivala.
    Dakle, goni se u tri beeeeeeeeep i da ti nije palo na pamet da me josh jednom pogledash onako kako me prozhdiresh pogledom svaki dan! Kad vecj toliko volish da se izhivljavash, izhivljavaj se na njoj, vidish da bi beeeeeep iz tvoje ruke jela. Na mene zaboravi.
    Gade.~~~

prija.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Haha
    Opusteno... neki takve stvari skapiraju na mnogo tezi nacin, neki odbijaju da shvate, neki nisu dovoljno ni pametni da shvate. Be happy
    Realno...

Poznat Tusenfryd (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    129

Toliko sam uzhasnuta da zhelim da shvati na najgori mogucji. :|

Ističe se Cyber_Barbie (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2006.
    Reputaciona moć
    71

Citat Original postavio Electra
    ~~~Mamitzu ti tvoju beeeeeeeep, odvratan si, odvratan, i necju te mrzeti, ne zato shto si me zamolio, nego zato shto ja ne umem da mrzim, ne zhelim da mrzim, mogu samo da te zhalim, mogu da ti se smejem, tebi i onoj tvojoj jebulji. Prejadan si i iznenadjujucje glup za nekog kog sam smatrala toliko pametnim. Dobro, priznajem da nisi jedini koji je glup - prodala sam se za par jebenih slatkih rechi. Sad mi je krivo shto ti nisam opalila shamarchinu na sred shkolskog - bar bi se prichalo o meni par dana. A znam da cjesh mi dotrchati prvom prilikom i ima tako lepo da te ispalim, ochi da ti ispadnu. Neka sam zla, ali ******, kako bih volela da ti zhivot postane pakao. Bash bi bilo simpatichno da jebulji napravish bebu. Eh, moj bolesni um. Ili da imam charobni shtapicj pa da te pretvorim u geja poshto znam koliko ih mrzish. Ili u demokratu. Ili u buba-shvabu. Nikad nisam volela da gazim zhivotinjice, ali osecjam da bih napravila izuzetak. I da bih uzhivala.
    Dakle, goni se u tri beeeeeeeeep i da ti nije palo na pamet da me josh jednom pogledash onako kako me prozhdiresh pogledom svaki dan! Kad vecj toliko volish da se izhivljavash, izhivljavaj se na njoj, vidish da bi beeeeeep iz tvoje ruke jela. Na mene zaboravi.
    Gade.~~~

prija.
    Bravo Tihana...Lepo srocheno,bash mi se dopada... Mozda zato shto bi i moj monolog slichno izgledao...

Elita Dovla (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    212

[font=Verdana]Ја не бих имао ништа тада да кажем јер ја увек свима све кажем... искрен сам до бола... некад мене заболе, а некад заболи и оног коме причам [/font]

Početnik wewerica (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Rekla bih svojoj najomiljenijoj hemicarki da radi mladjih narastaja i njihovog obrazovanja popije 2l H2SO4 u experimentalne svrhe-cisto da vidimo sta ce se desiti (mada ja znam da se nista ne bi desilo jer je ta zena dosla iz pakla i niko joj nista ne moze)

mala vestica nije na forumu
    ,,San je davno zaboravljena istina koju niko više ne umije da ispriča“
    Aktivan član mala vestica (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    67

Uf,ja sam prewise iskrena,i to mi ne walja.I kada necu da budem iskrena,opet na kraju budem...
    tralala

Početnik
    Učlanjen
    18.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Red face Re: Da vam se pruzi prilika da kazete nekome sve ono sto ste zeleli a niste mogli....

Nema potrebe da mi se pruza nikakva prilika.Mislim da kad neko nesto misli treba to odmah da kaze. Tako je mnogo bolje. Zar ne :-)

Učlanjen
    23.09.2006.
    Reputaciona moć
    71

Citat Original postavio Jelly_:)
    A koja je svrha da im mi kazemo,a da oni odmah zaborave?!

Poznat Ethelwulf (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    315

to ti dodje kao savegame- kazesh, vidish kako reaguje i ako ti se ne svidi ti load-ujes ono gde si pre stao :-D :-D :-D

Učlanjen
    23.09.2006.
    Reputaciona moć
    71

Znam,ali mene bi bash zanimalo,kako bi se nash odnos dalje nastavio...Chak i da me se ne svidja kako je odreagovao...Bar zna sve-Ali opet,tada bih se osecala taaako golo i prochitano,nkada to ne bih mogla da uradim...Neke stvari jednostavno treba zadrzati za sebe...

Poznat Ethelwulf (avatar)
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    315

pa ako bi te bash zanimalo ti mu sutra, kad vecj zaboravi, reci opet :-D

Slične teme

1. sve serije koje ste zeleli da imate a niste mogli da nadjete
    Autor cikacvarak u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 25.05.2008., 12:45
  2. da li ste nekome koga ste voleli zeleli smrt?
    Autor spicy black u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 03.11.2007., 14:07
  3. zasto niste smeli da joj/mu kazete?
    Autor ivulei u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 55
    Poslednja poruka: 21.04.2005., 15:49
  4. Sve sto ste oduvek zeleli da znate o sex.u a niste smeli...
    Autor vertical u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.06.2004., 00:44

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •