KAKO ŽIVI DOMAĆA MAFIJA?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Mislim, ebiga... Toliki narod ostao bez posla i otišao kućama. Ne možeš da upadneš i opljačkaš.

Zatim, rasterali preprodavce sa kartonskim "tezgama" pa ne možeš da drpiš nešto za ribu.

Onda, hipermarketi uništavaju obične dragstore jer su manje marže na ogromne količine. Dragstor se zatvori a hipermarket ima kamera koliko hoćeš...

Banke se ne mogu opljačkati jer je satnica iznošenja novca toliko zamršena da se eventualna pljačka lako otkrije - neko uvo viška od zaposlenih...

I tako sad dolazimo do pitanja - da li će nam propasti mafija? Od čega će da žive? Imaju li za komunalije?
 
Lako živi domaća mafija............

Prema nezvaničnim izvorima, svi su prešli u pederaše. Ako si *****, kako je danas trend na Zapadu, i ako imaš dobru bulju, ne sekiraj se ! Imaš za leba mafijašu, političaru i ostali smradovi.......


Zato ja po nekad poludim, sve je više pedera, mafijaša, kurvi, lopova, šiptara............A ne mislim nikome loše. Ja što im mislim to je najdobronamerno.!
 
Mislim kod političara postoje razne zakonske regulative oko uzimanja para, tako da je diskutabilan izraz "kradu". Možeš recimo da dobiješ par poslaničkih mesta i da ne radiš ništa. Moralno - to je kradja, praktično - izgubićeš ugled osim ako nemaš zaslepljene birače.

Zatim direktor imapravo na 10% od ugovorenog posla...

A šta će da kradu oni što nisu političari, direktori, profesori ili sudije kad je svuda zavrnuto?
Znam, imaju u bankama od ranije...
Ali, za lopova je potrebno imati gen tj kod njih postoji ta potreba. Ako nemaju šta da ukradu, biće nesrećni...
 
Torrente-BG:
E sad.Mafija zivi sjajno;oni i drze te supermarkete i sve ostalo.Predstavljaju se kao biznismeni,politicari i slicno.
Ti si Irone verovatno mislio na to kako zive ovi sitni kriminalci.

Ma kako žive nikako.......Evo gledam sebe! Danas sam ceo dan čekao da mi student donese 50 E za potpis! I I evo qurac što će da dobije potpis. Preko 50 E, da mi kupi još 30 jaja za uskrs.........., jednostavno me ne interesuje nek se snađe ( ako nisu taze, najebo je !)
 
Iron Lord:
Mislim, ebiga... Toliki narod ostao bez posla i otišao kućama. Ne možeš da upadneš i opljačkaš.

Zatim, rasterali preprodavce sa kartonskim "tezgama" pa ne možeš da drpiš nešto za ribu.

Onda, hipermarketi uništavaju obične dragstore jer su manje marže na ogromne količine. Dragstor se zatvori a hipermarket ima kamera koliko hoćeš...

Banke se ne mogu opljačkati jer je satnica iznošenja novca toliko zamršena da se eventualna pljačka lako otkrije - neko uvo viška od zaposlenih...

I tako sad dolazimo do pitanja - da li će nam propasti mafija? Od čega će da žive? Imaju li za komunalije?

Kako da nam propadne mafija?

Pa ta mafija je se preselila sa ulice u skupstinu, sada nekradu vise sitno, nego drzavno ! hahahahahahahaha
 
prof Grof:
Lako živi domaća mafija............

Prema nezvaničnim izvorima, svi su prešli u pederaše. Ako si *****, kako je danas trend na Zapadu, i ako imaš dobru bulju, ne sekiraj se ! Imaš za leba mafijašu, političaru i ostali smradovi.......


Zato ja po nekad poludim, sve je više pedera, mafijaša, kurvi, lopova, šiptara............A ne mislim nikome loše. Ja što im mislim to je najdobronamerno.!
......aj fala bogu da si nas u CRO zaboravio(mi smo po tome koga mrzis na 6 mjestu...oooooo) :lol: :lol: ....ja mislim da je najbolje pridruziti se mafiji...ak ne mozes protiv njih pridruzis im se ...onda s njima...lakse se do kruha dolazi bez motike....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top