Preporucite mi kako i na koji nacin mogu da skidam filmove putem Interneta
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 100

Tema: Preporucite mi kako i na koji nacin mogu da skidam filmove putem Interneta

Početnik
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Preporucite mi kako i na koji nacin mogu da skidam filmove putem Interneta

Da li postoji neki sajt za download filmova...itd?
    gde da nabavim sifre?

Elita
    Učlanjen
    15.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: kako skinuti neki film sa neta?

apex DC++ skini sa neta... okaci se na neku srpsku adresu lokalnu,i eto

Početnik GUSTAV6 (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Preporucite mi kako i na koji nacin mogu da skidam filmove putem Interneta

Skines besplatan program utorent instaliras i preko njega nadjes sajtove i filmove koliko hoces.Nadam se da imas dobru vezu..............

Elita Iwan91 (avatar)
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    204

Podrazumevano Re: Preporucite mi kako i na koji nacin mogu da skidam filmove putem Interneta

Ja koristim Ares.Preko njega mozes da skidas sve,filmove ,muziku,programe,slike....Samo na googlu ukucas download ares,instaliras , ukucas ime filma i pocnes da skidas.....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio ivam91
    Ja koristim Ares.Preko njega mozes da skidas sve,filmove ,muziku,programe,slike....Samo na googlu ukucas download ares,instaliras , ukucas ime filma i pocnes da skidas.....
    Skinuo sam Ares.Neznam zasto ali brzina downloada mu je od 0.1 do 4 kb,inace imam ADSL.Skinuo sam neki video koji on nemoze da pusti a video je u mpeg formatu.U cemu je stvar?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio dvr_liberty
    [font=Comic Sans MS]Skini ovaj [/font][font=Comic Sans MS]programčić[/font][font=Comic Sans MS] i probaj.........na nekom torrent sajtu pronađi šta te interesuje.....[/font]
    Dobro skinuo sam a reci mi koji su to torent sajtovi?

Iskusan Black Wolf (avatar)
    Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Aperture Science Computer-Aided Enrichment Center
    Reputaciona moć
    202

Imaš ih mnogo ali recimo neki najpoznatiji su
    www.torrentspy.com
    www.thepiratebay.org
    www.isohunt.com
    www.demonoid.com
    Ako koristiš Firefox imaš jedan jako koristan add-on torrent finder
    https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2755

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio Black Wolf
    Imaš ih mnogo ali recimo neki najpoznatiji su
    www.torrentspy.com
    www.thepiratebay.org
    www.isohunt.com
    www.demonoid.com
    Ako koristiš Firefox imaš jedan jako koristan add-on torrent finder
    https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/2755
    Dobro i sta kad otvorim neki od ovih sajtova? Skinuo sam utorent ali on ide samo na neki njegov sajt.Kako da ga usmerim na neki od ovih koje si mi napisao?

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Pa mozda bi mogao malo logike da ukljucis kad odes na neki od tih sajtova a ne da ti ovde neko korak po korak objasnjava sta da radis.
    Iz kopa pesma ori se,
    Sa naseg severa,
    Dok delije su uz tebe
    Ti si nepobediva

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio MonteCarlo
    Dobro i sta kad otvorim neki od ovih sajtova? Skinuo sam utorent ali on ide samo na neki njegov sajt.Kako da ga usmerim na neki od ovih koje si mi napisao?
    [font=Verdana]Možda ne bi bilo loše da na istom sajtu odakle si skinuo program pročitaš uputstva. Dakle evo ovde http://www.utorrent.com/beginners-guide.php imaš opis šta je to BitTorrent i kako funckioniše, a ovde http://www.utorrent.com/setup_guide.php kako se pomenuti program konfiguriše.[/font]

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Sve je to lepo i hvala vam svima na trudi i izvinite ako nekog maltretiram svojim pitanjima,ali da znam ne bih pitao.I vi pretpostavljata Vama jednu normalnu stvar da svi mi u Srbiji znamo engleski,nazalost puno nas ga nezna ili zna veoma malo a i pored toga sto ga neznamo i mi smo zivi ljudi i pokusavamo da se nekako snadjemo.

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Slazem se sa tobom.
    Ali, da bi se izbegli problemi ove vrste, naglasi da ne govoris engleski, pa ce ljudi pokusati kako drugacije da pomognu. Pretpostavka je da znas engleski, pa te upute na sajt, citaj brate do mile volje.
    U tvom slucaju je to problem i da si rekao odmah, bilo bi verovatno i druge pomoci.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio codemaker
    Slazem se sa tobom.
    Ali, da bi se izbegli problemi ove vrste, naglasi da ne govoris engleski, pa ce ljudi pokusati kako drugacije da pomognu. Pretpostavka je da znas engleski, pa te upute na sajt, citaj brate do mile volje.
    U tvom slucaju je to problem i da si rekao odmah, bilo bi verovatno i druge pomoci.
    Moja greska izvinjavam se.I ja sam predpostavio da cim pitam znaci da neznam.

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

[font=Verdana]Evo kratkog objašnjenja, o P2P mrežama koje uključuje i kratak opis BitTorrent mreže http://www.maksimalno.com/artman/publish/hi-tech/clanak_288.shtml. Za detalje šta i kako u Ares programu najbolje da napiše neko ko isti koristi.[/font]

Zainteresovan član fortress (avatar)
    Učlanjen
    14.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Preporucujem Shareza program. Ima i srpsku podrsku, prilicno je jednostavan i zadovoljavajuce efikasan. Za korisnike ADSL konekcije je sasvim, sasvim dobar. Lako cete ga naci, instalacija je vrlo prosta i prilicno mala (oko 2,5 MB)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Citat Original postavio bojan p
    [font=Verdana]Evo kratkog objašnjenja, o P2P mrežama koje uključuje i kratak opis BitTorrent mreže http://www.maksimalno.com/artman/publish/hi-tech/clanak_288.shtml. Za detalje šta i kako u Ares programu najbolje da napiše neko ko isti koristi.[/font]
    Hvala na trudu pomogao si mi bar malo.

Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Svaka ti čast ako sad ne shvati ne vredi mu više objašnjavati

Početnik
    Učlanjen
    25.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Jel zna neko neki dobar ftp sajt sa filmovima? Hvala unapred

Iskusan codemaker (avatar)
    Učlanjen
    05.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Billy987
    Jesi li ti prijatelju samo bezobrazan ili si nepismen pa ne citas poruke ove teme ili jednostavno mislis da si jedini na ovom svetu i samo tebi treba sve iz pocetka da se odgovori u vezi toga sta pitas?
    Pa jel ti vidis da je tema zapoceta sa maltene istovetnim pitanjem poput tvoga i ako si procitao te odgovore, mogao si naci sta ti treba?

Prosto da ne poverujes kakvih sve ljudi ima...

Iskusan
    Učlanjen
    06.12.2004.
    Reputaciona moć
    103

Citat Original postavio Billy987
    [font=Verdana]A da pozoveš nekoga ko ume da čita?

Bilo šta dalje pisati bilo bi gubljenje vremena, bar dok ne nađeš nekoga ko ume da čita, pa da ti prepirčao onako neku skraćenu varijantu kako bi mogao da postaviš smisleno pitanje.
    [/font]

Početnik Kosovo polje (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Brate sve je to u redu za torente ali da li postoji neki drugi način za download filmova

Početnik Kosovo polje (avatar)
    Učlanjen
    24.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dvr_liberty
    [font=Comic Sans MS]Ideš recimo na ovaj sajt ovde..........[/font]

Pa posle to biranja šta želiš dobijaš sledeći prozor gde DL-eš torrent.....

Kada dodaš torrent u sam program,izbaciće ti karticu za potvrdu da želiš da nastaviš sa DL-em,ti klikni "ok".
    Download počinje automatski,imaš opcije stop,pauza itd,verovatno si video kako i šta.....
    Uživaj...
    Brate sve je to u redu sa torentima i ja koristim njih za download ali me interesuje dali postoji neki bolji tj.brži download menager a koji nije vezan za torente

Učlanjen
    23.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Postoji odeš i kupiš brzina download-a jedino zavisi od toga koliko brzo hodaš.

Zainteresovan član _Quark (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2007.
    Reputaciona moć
    42

Skinuo sam neke filmove preko RapidShare ali traže šifru da bih mogao da ih otvorim iz RAR. Sifra nije data kao na većini filmova. Šta da radim?

Domaćin Oggy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Nadjes sifru, sta si mislio.
    Tamo gde si pokupio link obicno daju i sifru, ili je sifra ime sajta(retko).

Brate sve je to u redu sa torentima i ja koristim njih za download ali me interesuje dali postoji neki bolji tj.brži download menager a koji nije vezan za torente
    I mene interesuje pojasnjenje ovog pitanja. Ako ti torente DL max brzinom kako hoces nesto brze???

Slične teme

1. Odgovora: 108
    Poslednja poruka: 17.01.2013., 09:19
  2. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.03.2008., 14:41
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.12.2007., 12:47
  4. Kako da skidam filmove, muziku...
    Autor nature u forumu Softver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.02.2007., 01:40

Pravila za slanje poruka