REKETIRANJE...
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: REKETIRANJE...

Iskusan Стефан ИПХ (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    103

Cool REKETIRANJE...

DA LI JE ISTINA DA KAD KRENE POSAO KRENU I NEVOLJE.... 8)

Buduća legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5141

Podrazumevano Re: REKETIRANJE...

jeste.

Iskusan Стефан ИПХ (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    103

PA I I JA TO MISLIM.ČAK I U MANJIM GRADOVIMA.OVA TEMA NIJE HIT,KAO DEVEDESETIH ALO TO NIJE NI PRIBLIŽNO ISTINI TA JE TA POJAVA NESTALA.JA SUMNJAM ČAK DA TO MOŽE DA SE RADI BEZ VEZA SA BUDŽAMA.SVI TI REKETAŠI IMAJU DEBELU ZALEĐINU U POLICIJI I POLITIČARIMA.

Primećen član
    Učlanjen
    08.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Iskljuci caps lock kad kucas.

Obećava bivsi_legionar (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Sve je manje ubijanja na ulicama . Sta to znaci? To znaci da je sve veci stepen organizovanja reketa (kao i ostalih kiminalnih dela kod nas). Svako ima svoju teritoriju, svako radi svoj posao, niko nikog ne dira. Sve je manje eksponiranja i samim tim se i manje prica o tome, pa se stice utisak da je manje kriminala na ulicama. Ali NIJE, samo je sve mnogo bolje organizovano. A cim neko postane bar malo uspesan, u posetu mu dodju "ortaci" koji ce mu pruziti "zastitu od "kriminalaca".

Buduća legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5141

posao razvila..ortaci dosli. stala, razmislila,informisala se kod prijatelja u policiji..i sad trpim ortake..
    pre par godina imala provalu. vrednost ukradeneh stvari desetak hiljda Eu..lik na koga sam sumnjala mi posle par dana ponudi mogucnost otkupa ukradenih stvari za 4000 Eu..rekoh - ne hvala! da me kradete, a ja da vas placam za to.
    ekipi iz policije koja je bila na uvidjaju dam imena i adrese osoba za koje sam sumnjala da su umesani..(na polomljenom staklu ulaznih vrata ostali otisci koje je policija uzela) dam im i sifre koje su bile ugravirane na ukradenoj robi, a koje sam imala na otpremnici. po dve sifre od sedam br na svakoj ukradenoj stvari.
    policija ode na date adrese. nadje osumnjicena lica i robu koju su oni bez blama nosili na sebi, uporedi sifre i...obaveste me da sam im dostavila samo dve, a da na svakom primerku postoji jos jedna..
    ja ih pitam da li se sifre koje sam im dala slazu sa onima koje su ugravirane na robi koji su ti momci imali na sebi..
    oni kazu da, ali fali ti treca, bez nje nista..
    onda sam ih poslala na nepristojno mesto..kazali mi - pa ne ljutite se gradjanko..
    pitala sam ih za sta sluze i za sta ih onda ja kao gradjanin placam od svog ukupnog prihoda..da me kaznjavaju kad se pogrseno parkiram?

tako sam shvatila da je bolje da imam*ortaka* kao dobrog *prijatelja*, nego da ocekujem zastitu od nazovi policije!

Veoma poznat
    Učlanjen
    10.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

sad je to vec poodavno kad je bio slogan reklame "radi stedi i cuti -ves masina gorenje". meni deluje pametno. Nema zezanja .

Slične teme

1. Reketiranje pripadnika MUP-a
    Autor cleaner u forumu Beograd
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 30.05.2007., 20:52

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •