Partizani opet haraju Srbijom!

Sorab1

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Zagrebacki "Vecernji list" pise da Hrvatska ima 3 velika nogometna kluba: splitski "Hajduk", zagrebacki "Dinamo" i - beogradski "Partizan". "Partizan" je, pise list, osnovao general Franjo Tudjman, a duze od decenije predsednik kluba je Hrvat Ivan Curkovic. Uprkos optuzbama da je Srbija zemlja u kojoj caruje sovinizam i nacionalizam, u Beogradu je danas na kljucnim funkcijama najmanje Srba. Pomenuti Ivan Curkovic, koji vise od dve decenije predvodi mafijasku grupu sa Crnogorcem Zarkom Zecevicem, ucetvovao je ove godine u proslavi zloglasne "Oluje". Poklonio se senima svoga brata Branka, koji je poginuo kao pripadnik Tudjmanovog Zbora narodne garde, u borbi - protiv Srba. Ivan Curkovic je svom pajtosu Zarku Zecevicu omogucio da banka Vestern Union otvori u Beogradu ekspozituru, a za direktora je postavljena Zeceviceva zena Mira.

Nezamislivo je da u danasnjoj Hrvatskoj na bilo kojoj znacajnoj funkciji bude Srbin, pogotovo neki koje je brat poginuo, na primer, kao - Arkanov vojnik. Gospodin CUrkovic je i v.d predsednika srpskog Olimpijskog komiteta! Blagajnik "Partizana", treceg hrvatskog kluba, kako zakjljucuje "Vecernji list", g.Stojance Ristevski, penzionisani udbas, osmislio je pre deset godina kako da opljacka JAT. Uz uticajnog Crnogorca Zarka Zecevica uspeli su da, skoro bez naknade, tacnije uz naknadu sebi, na ruke (prema tvrdnjama direktora MAT-a), iznajme JATove letelice makedonskom avioprevozniku MAT, koji inace nema avione. Stojance Ristevski je svojim mafijaskim uplitanjem ostetio budzet Srtbije za nekolikjo desetina miliona evra. Ministarka za poljoprivredu Ivana Dulic Markovic prosle godine je u Nemackoj posetila sajam poljoprivrednih proizvoda, i na standu Hrvatske kazala "kako su domaci prozivodi vrlo konkurentni". Na srpski stand se nije osvrnula ko ni na smrdljivi sir. U Cacku je, predstavljajuci delegaciju seljaka iz Raske Oblasti, rekla da su to proizvodjaci susedne zemlje.

Ima naravno, pravo g. Curkovic da se oseca i da bude sta god mu srce zeli. I Hrvat. Ima i pravo da se oseca punopravnim gradjaninom Srbije. Ni gospodja Ivana Dulic Markovic ne sme da bude gradjanin drugog reda zato sto je Hrvatica. U gradjanskim drustvima nacionalna pripadnost je privatna stvar. Ali, u pravnim drzavama svi gradjani duzni su da postuju drzavu u kojoj zive, da je ne pljackaju i ne ponizavaju, da je ne izlazu poruzi, kako to cine gospodin Curkovic, Ivana Dulic Markovic, Zarko Zecevic ili Stojance Ristevski. Posle drugog svetskog rata Beograd su nekaznjeno opustusile i desetkovale stanovnistvo Srbije divlje horde partizanskih jedinica. Oni su odmah zauzeli sve kljucne funkcije u drzavi, privredi, bankama, komitetima. Na tim mestima zamenili su ih sinovi, kceri ili sunarodnici. Srbi su jos u misjim rupama. Partizani i danas haraju Srbijom, nekaznjeno.
 
Sorab1:
Ministarka za poljoprivredu Ivana Dulic Markovic prosle godine je u Nemackoj posetila sajam poljoprivrednih proizvoda, i na standu Hrvatske kazala "kako su domaci prozivodi vrlo konkurentni". Na srpski stand se nije osvrnula ko ni na smrdljivi sir. U Cacku je, predstavljajuci delegaciju seljaka iz Raske Oblasti, rekla da su to proizvodjaci susedne zemlje.
pisac texta je trebalo nesto pametnije da smisli od ove nebuloze. bilo bi barem malo uverljivije;)
nego
Sorab1:
Tacan je 100%. Nisam ga ja pisao
...:D
 
~Petar~:
trebalo je nesto pametnije da se smisli od ove nebuloze. bilo bi barem malo uverljivije;)
nego

...:D

Ovo su vecernje novosti ili politika objavile, i nije to sto su oni ovo objavili, pa je to zbog toga istina. Protest i pretnja tuzbom. Novine koje su ovo pisale su rekle da rado hoce da budu tuzene, imaju dokaze i da rado hoce da budu tuzeni. Posto je istina, ivana i ostali antisrpski fasisti su odustali od tuzbe.
 
ЋУРКОВИЋ И ЗЕЧЕВИЋ СУ НАЈВЕЋЕ ЛОПУРДЕ КОЈЕ ЈЕ БЕОГРАД ВИДЕО. Партизан угасити. Звезда Србија никад Југославија. Једини српски клуб Црвена Звезда - Патизан са својом латиницом и словом У (које означава усташе које су га основале, које га воде и који играју и навијају за њега ) треба затворити указом!
ЗВЕЗДА ЈЕ ШАМПИОН!
 
1.Fahrudin Omerovic

2.Iso Sadriju

3.Bajro Zupic

4.Albert Nadj

5.Djiu

6.Dzoni Novak

7.Igor Duljaj

8.Dzevad Prekazi

9.Fadilj Vokri

10.Liu

11.Kujtim Salja

trener:Fahrudin Jusufi


Predsednik:Franjo Tudjman

prva izmena: Ajezdin Nuhi

nastavak u sledećem broju........., ne ili fakat!!!

p.s. postoji priča , kada su jednom bili na pripremama da su kompletno bojkotovali kuhinju zbog prasetine..........., hahahahaha!!!!
 
Дафмен3:
ЋУРКОВИЋ И ЗЕЧЕВИЋ СУ НАЈВЕЋЕ ЛОПУРДЕ КОЈЕ ЈЕ БЕОГРАД ВИДЕО. Партизан угасити. Звезда Србија никад Југославија. Једини српски клуб Црвена Звезда - Патизан са својом латиницом и словом У (које означава усташе које су га основале, које га воде и који играју и навијају за њега ) треба затворити указом!
ЗВЕЗДА ЈЕ ШАМПИОН!
Ti stvarno, ali stvarno imaš problem.
 
pa gde ''srbende'' da citaju hrvatske novine :shock:
hahahahahaha :lol:

posle tih lazi..
evo male istine o ''srbendama'' iz marinkove bare

cuveno bratsvo i jedinstvo :lol: ''srbi'' levo :D ..ili desno :roll:
bratstvojedinstvo1274vx2.jpg




predsednik ''srpskog'' kluba....za neupucene, levo :D
garincosimudzelc1.jpg



cuveni ''srpski antikomunisti'' biraju ime kluba :lol:
staljinlenjinzvijezdaqo3.jpg



vidimo se u sredu ''srbende'' ;)
 
slobodan sam ko ptica na grani, slobodu mi dali partizani
ne pitaj me nacioj sam strani, ja sam tamo gde su partizani
od dusmana ko ce da nas brani?
branice nas hrabri partizani
da mi glupo ne prolaze dani, poso ce mi dati partizani
moju decu ima ko da hrani, ne brinem se tu su partizani
 
Sorab1:
........"Partizan" je, pise list, osnovao general Franjo Tudjman,....
Sve drugo nije vredno komentara pa sam izdvojio ovaj deo.
Ovo je totalna nebuloza, a evo zašto.

Tuđman je rođen 1922. godine, a Partizan je osnovan 1945. S obzirom da je te godine imao samo 23 godine nije mogao već da završi vojne škole i bude general :!: :!: :!: A i u to vreme toliko mlad čovek nije mogao da stigne tako do položaja.

Dakle, dalji komentar na sve ovo nije potreban.

Podhitno svi na lečenje kompleksa.

"ZA DRUGE SE NAVIJA, PARTIZAN SE VOLI!"
Duško Radović
 
FLUID:
Sve drugo nije vredno komentara pa sam izdvojio ovaj deo.
Ovo je totalna nebuloza, a evo zašto.

Tuđman je rođen 1922. godine, a Partizan je osnovan 1945. S obzirom da je te godine imao samo 23 godine nije mogao već da završi vojne škole i bude general :!: :!: :!: A i u to vreme toliko mlad čovek nije mogao da stigne tako do položaja.

Dakle, dalji komentar na sve ovo nije potreban.

]

:):):) Tile je delio činove za vreme WW2 samo školovanim kadrovima? A ratne zasluge u klanju neprijatelja?

Pa i 'danas' su se u Hrvatskoj delili činovi šapkom i kapom za zasluge u 'Domovinskom' kukavičkom ratu!:)
 
Obersturmfuehrer:
slobodan sam ko ptica na grani, slobodu mi dali partizani
ne pitaj me nacioj sam strani, ja sam tamo gde su partizani
od dusmana ko ce da nas brani?
branice nas hrabri partizani
da mi glupo ne prolaze dani, poso ce mi dati partizani
moju decu ima ko da hrani, ne brinem se tu su partizani

Јаојјјјјјј........бандо црвена !
 
jomini:
Ups... Šta će Dafmen na ovo da kaže???

Дафмен ће рећи да су поред свега Звезду основали СРБИ а да су УСТАШЕ основали Партизан и да су још увек на његовом челу (ајде дајте било какав доказ да зечевић и ћурковић нису усташе). А шта је требао по теби Цвеле да уради на тој фотографији. Да извуче нож на муфтију а не то је усташки начин (ћурковићев, туђманов...).
Гробари смешни сте... Не могу да се помирим да лопови таквог калибра и још уз то осведочене усташе обмањују и краду један од популарних клубова у Бгд,
 
south:
''rade'' ljudi ?.. :D :D :D
idu praznici... :lol:

odgovorice kad se :lol: :lol: naspavaju

spasmed3qc3.jpg



ps. ... ili pevaju u ''26-ici'' :roll:

Рецимо људи иду на факс и уче а не ватају зјале у пола пет сабајле. А и на крај крајева ма шта се ја са дегеном препуцавам нормалан свет у то време спава....
 

Back
Top