Keith Richards Šmrkao očev pepeo s kokainom !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

pumps

Ističe se
Banovan
Poruka
2.329
'Šmrkao sam svog oca! Nisam mogao odoljeti da ne zamiješam pepeo kremiranog tate s malo bijeloga. On ne bi mario', kaže rolingston Keith Richards. 'Prošlo je dobro, još sam živ!'

Keith Richards je priznao da je "u svoje vrijeme" konzumirao mnoštvo ilegalnih supstanci, no s najnovijim priznanjem nadmašio je sve dosadašnje: 63-godišnji gitarist Rolling Stonesa rekao je da je ušmrkavao pepeo pokojnog oca pomiješan s kokainom.

"Najčudnija stvar koju sam ikada pokušao šmrkati? Moj otac. Ja sam šmrkao svog oca", ustvrdio je Richards u izjavi za britanski muzički magazin NME.

"On je kremiran i ja nisam mogao odoljeti da ga ne zamiješam s malo 'bijeloga'. Moj tata ne bi mario", rekao je. "Prošlo je prilično dobro, i još sam živ."

Richardsov otac Bert umro je 2002. u 84. godini.

Richards je povjerio NME-u da je njegovo preživljavanje rezultat sreće i poručio mladim glazbenicima da ga ne pokušavaju oponašati.

"Bio sam deset godina br. 1 na listi 'Tko će vjerojatno umrijeti'. Mislim, stvarno sam bio razočaran kad sam ispao s te liste", rekao je Richards.


Hina|Net.hr 04.04.2007.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top