Najbolja filmska muzika

LOTR-apsolutno fantasticna muzika!!!!!
MATRIX-eksplozivna,brza,bas kao i sam film
8MILE-maksimalna, posebno LOOSE YOURSELF-ako obratite paznju na tekst svidece vam se ta pesma iako ne slusate hip-hop(tpliko dobra da je ni famozni Oskar nije zaobisao)
TITANIC-divna muzika
ZONA ZAMFIROVA-odgovarajuca muzika uz onakav dekor
MUNJE-ludo i brzo, totalno u fazonu filma
 
Od tri strane odgovora, i silnih pomenutih filmova samo jedna osoba je pomenula najbolju muziku ikada originalno napisanu za film!
BIG BLUE!!!!!!!!
Ko nije cuo neka obavezno preslusa disk i onda neka se ukljuci na forum i ponovo odgovori na ovo pitanje!
 
Gia:
Od tri strane odgovora, i silnih pomenutih filmova samo jedna osoba je pomenula najbolju muziku ikada originalno napisanu za film!
BIG BLUE!!!!!!!!
Ko nije cuo neka obavezno preslusa disk i onda neka se ukljuci na forum i ponovo odgovori na ovo pitanje!
Ako je to film veliko plavetnilo mene vise zanima
gde mogu da nadjem da odgledam taj film.U video-klubovima ga nema.
 
Truman:
Gia:
Od tri strane odgovora, i silnih pomenutih filmova samo jedna osoba je pomenula najbolju muziku ikada originalno napisanu za film!
BIG BLUE!!!!!!!!
Ko nije cuo neka obavezno preslusa disk i onda neka se ukljuci na forum i ponovo odgovori na ovo pitanje!
Ako je to film veliko plavetnilo mene vise zanima
gde mogu da nadjem da odgledam taj film.U video-klubovima ga nema.

trumane,nisi lepo trazio,ima ga...garant...francuski je film...dodushe igra rosana arket,al zanemaricemo...glavne uloge Jean Marc Bar,Jean Reno...postoji duza i kraca verzija...sve u svemu film traje oko dva,dva i po sata...mozda chak duze...muzika je odlichna...film...kako kome...ja sam kao dete bila bolesno vezana za njega...rezija Lik Beson..
 

Back
Top