Moj prijatelj je vampir
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 72

Tema: Moj prijatelj je vampir

Iskusan Стефан ИПХ (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    103

Cool Moj prijatelj je vampir

....da li imate prijatelja koji neprestano sedi kod vas,crpi i pije sve vaše životne sokove :? .On nema osećaj za vreme boravka(kućne posete) :-( ,on nema svoju temu nego ga neprestano zanima vaš život i ne radi ništa drugo nego kopa po vašem umu i srcu... Ako je opomenut,onda je uvređen ,iznenađen surovošću,nabraja šta je sve učinio za vas i dalje sedi do "fajronta"...

pajamaca
    Guest

Podrazumevano Re: Moj prijatelj je vampir

ih, šta će mi neprijatelji pored takvih prijatelja
    ja nemam više takih.
    ali imam mamu, baku, svekrvu...
    koje mi i telefonom izduvaju balon, a kamoli da mi još sede ovde.
    pobila bi ih sve

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    97

I ja sam takve eliminisala iz zivota.Ne mogu, niti imam vremena za takve pacijente.Imala sam ih dosta u zivotu i hvala Bogu otkacih se bede...

Ističe se Ines1864 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    61

Znaš li ti za onaj vic kada lali dođu gosti pa u neko doba on kaže ženi: ''Ajmo ženo na spavanje, možda gosti 'oće kući...'' E to je dobar fazon

Učlanjen
    25.12.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    103

....hehe...dešavalo se....kažem dvanest sati i izbuljim se značajno....a on samo osmeh(koji u mani izazove grč i jedva se uzdržim da ne zaplačem) i nastavi po svom.....a teeeeeme brate....smorsmorsmor

Aktivan član Manja (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    76

Idi breee ..poginula sam od smeha..
    Al' znam da tebi nije do smejanja..Pa, sto mu ne kazes otvoreno..Prijatelju, dvanaest je sati, videcemo se drugom prilikom, sad idem na spavanje/zauzet sam itd..A, jesi li probao da se jednostavno pravis da nisi kod kuce, pa mu ponekad ne otvoris?..
    ..Mada..Ako ti druzenje sa njim ne prija, a neces da ga povredis okrutnom istinom, zasto jednostavno prvo ne proredis vidjanja, pa mic po mic prestanes da ga vidjas totalno? Cemu mucenje?

Ističe se mojra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

znam ja zasto - zilot je kuci, a prijatelj upada ne najavivsi se, zazvoni i udje (osecam)
    s vrata kaze kako je samo svratio da vidi sta ima novo
    sedne na pet minuta, nema smisla da covek stoji pored vrata, popije kafu - i tu je kraj tvoje nade da ce stvarno da ode
    dodje vreme rucku (ili veceri), ne mozes vise da sedis gladan, on nikako da podje...pa ponudis i njega, a on nece da te uvredi pa prihvati...
    jedino resenje je da ti odes kod njega pre nego sto on stigne do tebe (tako bar jedno mesec dana)
    pa kad mu sve pojedes i popijes po kuci, mozda smanji i on posete tebi, ali je rizicna taktika, moze da pocne da dolazi jos ranije kod tebe - da te pretekne

Učlanjen
    25.12.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    103

HAHAHAHAH.............VERUJ MI,OPIS JE VERODOSTOJAN...

Ističe se Ines1864 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    61

Gadno, gadno...Pa što mu jednostavno ne kažeš ''ej imam neke obaveze, ajd da se polako razilazimo''. Ko ga šiša, nek shvati malo šta je kultura.
    Mislim, jednom se može izdržati, ali da ti konstanto tako radi... mogu da zamislim situaciju...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Sa ovako opisanim prijateljima sam davno raskrstila, ali vampira sefova ne mogu da se otarasim nikako

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Citat Original postavio njatscko
    Sa ovako opisanim prijateljima sam davno raskrstila, ali vampira sefova ne mogu da se otarasim nikako
    i ja imam jednu vampirusu seficu,pojede mi i dusu i dzigericu i sve vitalne organe

Zainteresovan član maksily (avatar)
    Učlanjen
    09.07.2005.
    Reputaciona moć
    47

E imala sam ja jednu takvu durgaricu, ma ne da me je smarala nego za medalju, nije joj se nista desavalo u zivotu i onda je vodila moj zivot,a kad bi joj se nesto desilo napravila bi od komarca magarca...desavalo joj se npr da sretne sestru od decka koji joj se svidja i da pri tom samo prodje pored iste na metar a da mi to prica vise od 3h kako se desilo. Ruku na srce nije bila losa devojka, al me psihicki iscrpi maksimalno, svo drustvo se smejalo kako je to meni islo na zivce i kako se to na mom licu manifestovalo, ali ona ne.
    Onda je drustvo krenulo da je prihvata jer smo se svi smejali njenim glupostima, a njen ego je rastao i krenula je da umislja da je najbolja riba u drustvu. E jednog dana je prevrsila sve granice okrenuvsi mog tadasnjeg decka(a ne znam ni odakle joj tel) da malo prica s njim jer je on "zabavan" kako mi je kasnije pojasnila ( naravno par dana pre toga mi je rekla da sam ja bas srecnica jer se za mene uvek lepe dobre prilike i blabla, samo da je koji cm visi). Kad me je decko pitao sto sam dala njegov broj i da ga je smorila, bila sam blago zgranuta i tu je bio kraj nasem druzenju. Kakvih sam se prica posle naslusala i sta je pricala o meni sa jos jednom devojkom - bez komentara! Posle 6god svi su u drustvu videli ko je ko, a ona sad prica da je pogresila u postavljanju samnom, ali .... ne ne...nema sanse da se pomirimo, lepo je meni i ovako! Daleko joj lepa kuca!

Bice ti lakse sto pre prekratis sebi muke, veruj mi! S ovom pameti sad, ja bi to po kratkom postupku!

Aktivan član Emily_Bg (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Secam se,imala je moja mama jednu takvu drugaricu.Zena je bila blago receno nemoguca.Kada dodje i sedne,kao da zaboravi da ima svoju kucu.A prica,sve o nekim glupostima,te njene price se vise svode na neka zapitkivanja.....ili pocne da smara sa nekim morbidnim temama tipa:drug od sestre njene drugarice,ima samo 20 godina i tumor na mozgu,i sa takvim primerima i pricama ti upropasti ceo dan.E posto su moji jako fini i gostoljubivi,trepeli su to njeno smaranje,dok moj cale nije dosao na genijalnu ideju.Posto smo se moj burazer i ja u tom periodu imali faze svadjanja,jurenja po stanu i gadjanja stvarima,on je lepo naredio izricito meni i njemu da kad ona dodje tako i zapocne da mi udarimo u dreku i galamu.Naravno nama to uopste nije bio problem,i ovako smo imali visak energije.Prvi put kad nas je cula podnela je nekako.Drugi put se malo strecnula i pozurila kuci.Treceg puta....nije bilo.

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Draga moja meni zaista nije jasno zasto se ti druzis sa tom osobom!
    Jesi zaljubljena u njega ili nju (nisam ukapirala kog je pola doticna persona ) ?
    Znas kako, ja bih ga/nju iZjurila iz kuce i to naglavacke...mozes misliti...kakva uvala....radi li ta osoba nesto u zivotu ?

....kazes lepo imam obaveze, ajde sad idi kuci, pa se vidimo kad budem imala slobodnog vremena....i neka se ljuti, bar te vise nece smarati!

Početnik
    Učlanjen
    29.10.2006.
    Reputaciona moć
    0

Mozda nije losa ideja da ti njega smaras neprestanim dolscima ! Verovatno je tesko vidjati takvog daveza u bilo kom okruzenju ali probaj! Mi smo imali komsiju koji je na sahranama posle par casica pevao i zaboravljao gde je ?!?! Onda kada je neko njemu umro svi su se dogovorili da nesto otpevaju! Njegov komentar posle svega je bio da je sahrana bila mala ali vesela ! Ali odvikao se od toga

Obećava monja_m (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Citat Original postavio Zilot cacanski
    ....da li imate prijatelja koji neprestano sedi kod vas,crpi i pije sve vaše životne sokove :? .On nema osećaj za vreme boravka(kućne posete) :-( ,on nema svoju temu nego ga neprestano zanima vaš život i ne radi ništa drugo nego kopa po vašem umu i srcu... Ako je opomenut,onda je uvređen ,iznenađen surovošću,nabraja šta je sve učinio za vas i dalje sedi do "fajronta"...
    Ma, od.yebi budalu, život je previše kratak da bi se rasipao na takve osobe. Mislim da nikakve taktike izbegavanja ništa neće pomoći, osim direktnog odyebavanja.

Elita gost 36952 (avatar)
    Učlanjen
    28.06.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

IMAM!!!

chika_doktor
    Guest

i ja sam prodao dusu djavolu pa sta!

Ističe se mojra (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

zilote, moj pacijent je upravo zvao mog muza
    pitao ga da li sme da pozove na veceru (kod nas) jednog prijatelja
    inace, nije bio pozvan ni on sam na veceru. tako, muz je naravno rekao da moze, oni stizu sad u paru...da nisam popila casu kuvanog vina, bilo bi mi muka a ovako mi je smesno, bar se ne nerviram. tek pocinje lepo vreme, a tek kad pocne rostiljanje dolazice svaki drugi dan

Zainteresovan član ans d' histoire vraie (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2006.
    Reputaciona moć
    42

Arrow Re: Moj prijatelj je vampir

Imala sam ja takvu frendicu...Sve dok nije odrasla!Valjda je i ona naucila sta znaci rec dosada!!
    Ali sad kad bi me neko tako gnjavio(jer inace se jezim kad mi neko krade moje dragoceno vreme)skrenula bih mu paznju na to i nema sanse da bi mu uspelo da me ponovo tako smara!!
    Ucini nesto konkretno po tom pitanju...da te ne bi pojele takve osobe koje crpe energiju i dobro raspolozenje!! lampice tvoje,palite se
    Poslednji put ažurirao/la ans d' histoire vraie : 05.04.2007. u 19:31

chika_doktor
    Guest

Citat Original postavio mojra
    inace, nije bio pozvan ni on sam na veceru. tako, muz je naravno rekao da moze, oni stizu sad u paru...da nisam popila casu kuvanog vina, bilo bi mi muka a ovako mi je smesno, bar se ne nerviram. tek pocinje lepo vreme, a tek kad pocne rostiljanje dolazice svaki drugi dan
    pa kazu da zajednicki zivot nije patnja

Obećava BivshiPrijatelj (avatar)
    Učlanjen
    05.03.2007.
    Reputaciona moć
    0

Energetski vampiri? ..njih prepoznajem na kilometar...obichno su u pochetku zanimljivi...vrte jednu matricu stalno...mogu da budu dobri menadzeri...

Domaćin Marge (avatar)
    Učlanjen
    24.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Imam nekoliko takvih sto ne znaju za granicu. Pa onda kad ja imam praznu gajbu na primer do ponoci i kazem im da bi trebalo u pola 12 da pocnem da sredjujem stan, oni kazu kao "Evo, sad cemo mi", pa se na kraju sretnu sa mojima u hodniku od zgrade.........

Učlanjen
    25.12.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    103

Talking Re: Moj prijatelj je vampir

Citat Original postavio mojra

:shock: :shock: :shock:
    ........umreću......provala......

Iskusan Mackic (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    99

Resenje tvog problema je vrlo jednostavno - nemoj da budes kod kuce. Vise izlazi negde, ma bilo gde. U setnje, do prodavnice, u bioskope, kafice, klubove, ma samo bleji na autobuskoj stanici praveci se da cekas autobus. U pocetku ce ti biti tesko, kasnije sve lakse, a na kraju ce taj smarac da shvati da nikad nisi kod kuce, pa ce prestati da dolazi, a onda mozes na miru da provodis vreme gde hoces (u kuci ili van nje).

Slične teme

1. Emotivni vampir
    Autor Derer u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 20.11.2008., 17:36
  2. kako bi ste se zvali da ste vampir
    Autor nature u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 18.09.2007., 22:38

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor