Demokratija-ha,ha,ha
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Demokratija-ha,ha,ha

Zainteresovan član 16121953 (avatar)
    Učlanjen
    04.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Angry Demokratija-ha,ha,ha

Bila sam član komunističke partije od 1976 /mislim,ali to i nije za temu važno/ do 1988 godine kada sebi rekoh - dosta je bilo i nikad više. Posle je došla socijalističla partija i kao stroga naslednica tražila je da joj pristupim što sam ja sa velikim strahom odbila koristeći se nekim glupim izgovorima. Na moju sreću, prihvatili su moje ,,razloge,, i nisu insistirali. Godine i dogadjaji su se smenjivali, bivalo je sve gore i gore a ja pri tome nisam želela da bilo šta uradim da bi mi bilo bolje. Došla je ,,demokratija,, i tu je bilo lomova da bi na kraju, na čelu te demokratije stao , meni jedan vrlo simpatičan mlad čovek. Medjutim, taj mladi čovek je toliko mnogo hteo da uradi za kratko vreme, toliku nestrpljivost nisam mogla da shvatim, tolika podmetanja nisam mogla da razumem kao ni prebrzu, preranu i apsolutno bespotrebnu smrt. Ne znam kako sam posle toliko godina i NIKAD VIŠE, otišla pre 6 meseci u Demokratsku stranku i učlanila se. Na njihovo pitanje:zašto?, odgovorila sam da imam puno slobodnog vremena i da želim da pomognem. Na sve pozive sam se odazivala, slušala i razmišljala da ću nešto moći da pomognem.Juče sam ,,pobesnela,, kada sam shvatila da demokratiju nećemo videti još 100 godina i bilo mi je žao što nisam ostala dosledna sebi sa onim nikad više, a zašto, pitaćete, zato što se u komunističko vreme glasalo isto kao i sinoć na opštinskom ogranku forumu žena.Skupština od 31 žene birale su predsednicu i 14 članica.Nisam mogla da verujem da je bila samo 1 kandidatkinja i to dosadašnja predsednica i samo 14 članica.Tako je bilo u komunizmu, tako je i sada, gde je više kandidata koji će pročitati svoj program pa da biram.Toga nije bilo. Sve su prošle čak i one koje nisu bile tu. Posle izbora nijedna od izabranih članica ne reče ni reč. Ličilo mi je sve na ono vreme za koje se trubi da nije valjalo.A kakvo li je ovo?!
    ne cini drugome ono sto sebi ne zelis

Obećava
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Demokratija-ha,ha,ha

Da , da .....,skoro smo u isto vreme bili članovi partije!!!

Primećen član Sorab1 (avatar)
    Učlanjen
    15.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Danasnje "demokrate" su ti jucerasnje komunjare.

Zaslužan član eremita (avatar)
    Učlanjen
    02.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2078

Ахахахахаааааа......госпођо драга,
    немојте се љутити... знам да вам је тешко...
    али много је смешно...ахахахааааааа....
    када је то вајним демократама напишем
    хоће да ме линчују .....ахахааааааа...

БИТИ СЛОБОДАН означава стање у којем субјект може деловати без присиле и забране.

bubobubo nije na forumu
    anarhista. ali kako mu to dodje nesto kao don kihot, onda se predstavljam kao liberal.
    Ističe se bubobubo (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    66

ma to je normalno. tj. nije. takve su nam SVE stranke. sve su nedemokratske. tuzno.
    samo ne kapiram kako se sad svi loze na djindjica.
    zadnje istrazivanje javnog mnjenja pred njegovu smrt je pokazalo da on ima smesnu podrsku u narodu. kao i sva predhodna.
    misle ljudi ubili su ga krimosi, sigurno je onda on bio dobar.

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

@ ZOZEFINS

I kod nas je za predsednika OO DS isto jedan jedini kadnidat i za njegove clanove od 48 se bira 25 i on na kraju izabere svojih 4 od tih 25....
    JBG tako ti je to...Demokratski

Buduća legenda
    Učlanjen
    17.10.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Нажалост,они који кажу да су на форуму већина чланови разних партија су изгледа у праву!

Iskusan Enfroz2891. (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Reputaciona moć
    0

Pa demokratija je samo sharena laza,isto sranje ko i komunizam...samo shto te+ubedjuju da
    pojedinac kao fol odluchuje o nechemu.
    Oni koji se danas najvishe busaju u grudi "demokratskim principaima" isti su mentalni sklop koji bi se,da nije doshlo do pada komunizma,danas kleli da ce "Amerika&Engleska biti zemlja proleterska".Isti mentalni defekt,isto patoloshko jednoumlje u nachinu odluchivanja-isto g.ovno drugo pakovanje.

Primećen član PURGER (avatar)
    Učlanjen
    11.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio zozefina
    Bila sam član komunističke partije od 1976 /mislim,ali to i nije za temu važno/ do 1988 godine kada sebi rekoh - dosta je bilo i nikad više. Posle je došla socijalističla partija i kao stroga naslednica tražila je da joj pristupim što sam ja sa velikim strahom odbila koristeći se nekim glupim izgovorima. Na moju sreću, prihvatili su moje ,,razloge,, i nisu insistirali. Godine i dogadjaji su se smenjivali, bivalo je sve gore i gore a ja pri tome nisam želela da bilo šta uradim da bi mi bilo bolje. Došla je ,,demokratija,, i tu je bilo lomova da bi na kraju, na čelu te demokratije stao , meni jedan vrlo simpatičan mlad čovek. Medjutim, taj mladi čovek je toliko mnogo hteo da uradi za kratko vreme, toliku nestrpljivost nisam mogla da shvatim, tolika podmetanja nisam mogla da razumem kao ni prebrzu, preranu i apsolutno bespotrebnu smrt. Ne znam kako sam posle toliko godina i NIKAD VIŠE, otišla pre 6 meseci u Demokratsku stranku i učlanila se. Na njihovo pitanje:zašto?, odgovorila sam da imam puno slobodnog vremena i da želim da pomognem. Na sve pozive sam se odazivala, slušala i razmišljala da ću nešto moći da pomognem.Juče sam ,,pobesnela,, kada sam shvatila da demokratiju nećemo videti još 100 godina i bilo mi je žao što nisam ostala dosledna sebi sa onim nikad više, a zašto, pitaćete, zato što se u komunističko vreme glasalo isto kao i sinoć na opštinskom ogranku forumu žena.Skupština od 31 žene birale su predsednicu i 14 članica.Nisam mogla da verujem da je bila samo 1 kandidatkinja i to dosadašnja predsednica i samo 14 članica.Tako je bilo u komunizmu, tako je i sada, gde je više kandidata koji će pročitati svoj program pa da biram.Toga nije bilo. Sve su prošle čak i one koje nisu bile tu. Posle izbora nijedna od izabranih članica ne reče ni reč. Ličilo mi je sve na ono vreme za koje se trubi da nije valjalo.A kakvo li je ovo?!
    Ah,zatvoriše temu o idiotima,ali eto vidim da ima i tu nešto za mene.

A ovo ti je vrijeme odlično,ja se baš i ne bunim,mislim materijalno,ali da ne bi bio sebičan
    što nisam,mogu samo reči,sto koraka unazad.

Iskusan tokyo (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

JOMINI

hvala što si zatvorio onu pljuvačinu Hrvata od teme:

http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=144613

prestajem s bojkotom

i pozivam Slavonku i Hrc-a (malu koshavu da i oni prestanu s bojkotom)

ujedno zahvaljujem što su se odazvali apelu da bojkotiraju sa mnom

(stavio sam vas na listu prijatelja)

pozdrav

Učlanjen
    04.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

bubobubo...posmatrajući političku scenu tada,razmislimojindjić, Koštunica, Mićunović,Drašković,Šešelj,Obradović i ne mogu da se setim ko beše još...na koga bi se ti ložio

Učlanjen
    04.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

tokyo...ne razumem

bubobubo nije na forumu
    anarhista. ali kako mu to dodje nesto kao don kihot, onda se predstavljam kao liberal.
    Ističe se bubobubo (avatar)
    Učlanjen
    27.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    66

bubobubo...posmatrajući političku scenu tada,razmislimojindjić, Koštunica, Mićunović,Drašković,Šešelj,Obradović i ne mogu da se setim ko beše još...na koga bi se ti ložio
    iskreno?
    svi su mi bolji od djindjica.
    a i kako je zavrsio? likovi kojima je naredio da kidnapuju slobu su ga roknuli.
    patetika.

Iskusan tokyo (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

tokyo...ne razumem

bojkotirao sam podforum Politika zbog postavljene teme o Hrvatima gdje ih se već u samom naslovu karakterizira kao idioti...

eto

da sam ja primjerice stavio takvu temu dobio bi trajni ban

a Torente prošao bez sankcija...

a nije mu prvi put da je tako nešto učinio

al nema veze

pravda je spora al ipak dostižna...

svakome po njegovim "zaslugama"

Veoma poznat filatelista, pa šta? (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    373

Draga gospođo, bez ikakvih strahova, zebnji i lomova slobodno možete tražiti ispisnicu iz Demokratske stranke i ništa vam se neće dogoditi. Tako da nije kao ono vreme koje ste vi opisivali.
    Drugo, što se niste kandidovali na mesto predsednice, pa da bude ispunjen minimum uslova kod izbora-dva kandidata?
    Zašto se niko toga ne hvata, jer se mora raditi, a nema para, pa onda iz ljubavi, ideala...a Srbin iz ljubavi ne leže ni u krevet, ako nema neke "vajde"
    Tako da ono što vi imate kao utopiju, teško će biti ostvarivo u ovoj zemlji za bar 50 godina.

Sa poštovanjem
    decenijski član DS-a

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio filatelista, pa šta?
    Draga gospođo, bez ikakvih strahova, zebnji i lomova slobodno možete tražiti ispisnicu iz Demokratske stranke i ništa vam se neće dogoditi. Tako da nije kao ono vreme koje ste vi opisivali.
    Drugo, što se niste kandidovali na mesto predsednice, pa da bude ispunjen minimum uslova kod izbora-dva kandidata?
    Zašto se niko toga ne hvata, jer se mora raditi, a nema para, pa onda iz ljubavi, ideala...a Srbin iz ljubavi ne leže ni u krevet, ako nema neke "vajde"
    Tako da ono što vi imate kao utopiju, teško će biti ostvarivo u ovoj zemlji za bar 50 godina.

Sa poštovanjem
    decenijski član DS-a
    Ma jeste ona da se kandiduje koja je 6 meseci u stranci?? Gde to ima? I da kao da bih nju izabrali???Ajde moooolim te,........

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Samantha Jouns
    Ma jeste ona da se kandiduje koja je 6 meseci u stranci?? Gde to ima? I da kao da bih nju izabrali???Ajde moooolim te,........

Aham... Svi poslanici koje smo izglasali bili prvo na TV-u pa smo ih upoznali i zato birali...

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Iron Lord
    Aham... Svi poslanici koje smo izglasali bili prvo na TV-u pa smo ih upoznali i zato birali...
    Ali nije istina da je samo JEDAN covek sposoban ili zeljan, voljan da se kandiduje samo zbog ljubavi i sta ja znam???
    Onda ispada da ostale to ne zanima u stranci...i da su ostali samo iz interesa u njoj? To je malo glupo....ili ne znam???

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Samantha Jouns
    Ali nije istina da je samo JEDAN covek sposoban ili zeljan, voljan da se kandiduje samo zbog ljubavi i sta ja znam???
    Onda ispada da ostale to ne zanima u stranci...i da su ostali samo iz interesa u njoj? To je malo glupo....ili ne znam???
    Koliko sam shvatio, prema važećem Ustavu svako može da bude Predsednik ove zemlje ako je državljanin iste. Medjutim, kao što smo videli u praksi - samo par njih se oseća zaduženim za tu f-ju i non-stop se kandiduju. To kad uhvati - ne pušta...

Iskusan tokyo (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Citat Original postavio Iron Lord
    Koliko sam shvatio, prema važećem Ustavu svako može da bude Predsednik ove zemlje ako je državljanin iste. Medjutim, kao što smo videli u praksi - samo par njih se oseća zaduženim za tu f-ju i non-stop se kandiduju. To kad uhvati - ne pušta...
    Nadam se da se kod nas u Hrvatskoj neće opet Jadranka kosor kandidirat za predsjednicu

da nebi opet iz pašteta iskakala

Učlanjen
    04.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Samanta, hvala ti na odbrani, a ti filatelisto, čak i da sam mogla da se kandidujem, papirići su već bili odštampani, što će reći : prste k sebi. Kada je reč o ispisnici to ću i da uradim. Kada su pare u pitanju, zbunjuje me tvoje ,,decenijsko iskustvo,, jer koliko sam videla para ima ali samo za odabrane. Da li si primetio da vrh stranke radi sa takvom ljubavlju da ne pušta nikog novog da radi kao i oni - sa ljubavlju - ti kažeš.Ja ne govorim o samo o vrhu stranke u Beogradu već mislim i na vrh stranke u mestu u kome živim a ono nije tako malo

Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Samanta, hvala ti na odbrani, a ti filatelisto, čak i da sam mogla da se kandidujem, papirići su već bili odštampani, što će reći : prste k sebi.
    Pa da,...nije ni bilo kandidature,...nego su rekli taj i taj za predsednika zaokruzi ili ne...

Iron Lord nije na forumu
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Sorab1
    Danasnje "demokrate" su ti jucerasnje komunjare.

A kako beše diplomski rad nacionaliste?

I da li si pobegao iz škole kad su delili crvene marame ili si Slobin pionir?

Obećava kajzers (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Uz svo postovanje, pitam decenijskog clana DS-a da li smatra da je normalno da u celom Beogradu niko nije bio zainteresovan da bude protivkandidat Djilasu za Predsednika GO i pored one ranije ostavke zbog neuspeha na izborima.
    Sa poštovanjem
    decenijski član DS-a :?

Veoma poznat fosilvaso (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio tokyo
    Nadam se da se kod nas u Hrvatskoj neće opet Jadranka kosor kandidirat za predsjednicu

da nebi opet iz pašteta iskakala
    Čujem da je u RH u modi otvaranje pašteta:
    Postoji šansa da je u njoj neki od Zagorčevih dijamanata!?
    Sve je apsolutno u totalitarnom režimu!

Slične teme

1. I TO JE DEMOKRATIJA !?
    Autor drbob u forumu Politika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 19.05.2008., 18:12
  2. Demokratija
    Autor anakin u forumu Politika
    Odgovora: 157
    Poslednja poruka: 28.04.2006., 23:23
  3. demokratija ................
    Autor RATJA u forumu Ljubav i seks