Pravi ljubitelji fantastike

DragonLady

Početnik
Poruka
6
Hajmo malo chatovati i baviti se ovim stivom, tako olako i cesto etiketirano pridevom "lako". Ja stvarno ne znam sta je sa tim ljudima...toliko je umetnosti u tome, i dubine koja nije pretprana visokoumnim, dubokosmislenim recima vec izrazena jednostavno i lepo, u najsazetijoj formi, tako drazesna i cakana u svojoj goloj jednostavnosti :)
Dakle, ja cu navesti svoje fejvorites (in order of apirans :) ):
1.Urusula le Gvin - The Earthsea Quartet, Dragonfly i The last book of Earthsea...zmajevi..ah divna stvorenja, dodjavola zasto sam saznala da nisam jedna od vas smrc smrc :(
2.Orson Skot Kard - saga o Enderu, Binu i Alvinu. Samo sto nikada ne zavrsava svoje knjige grrr grrr, hocu da znam hoce li ili nece biti tog prokletog Crystal City-a!!!!
3.Dzordz Martin - A Song of Ice and Fire - ajmo vise...cetvrta knjiga cetvrta knjiga!! :))
4.Majkl Murkok - Corum i Elric...Haos i Red, super sem sto covek ima dara za biranje najglupljih imena na kugli zemaljskoj...
Naravno ima ih jos mnogo, ali me mrzi da sve nabrajam :) I da - Tolkin - nisam ga stavila ovde jer..pa eto...svi znamo da je Tolkin najnaj faca i stvarno nema svrhe stavljati ga na vrh liste..on jednostavno roolez i to je to :)
 

Back
Top