Vrlo ozbiljna tema, radi se o ljubavi

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Npr. imate prijatelja koji je ozenjen i s njim ste se super druzili i sve je bilo idealno. Njemu se svidjalo to sto vi par godina apstinirate i on vam postaje jos veci prijatelj i daje vam potpuno svoje emocije (nije rec o gay, znaci nije bilo seksa izmedju tih prijatelja). Vi upoznajete curu s kojom imate sex neko vreme i sve je super, ali tom prijatelju to sve smeta i pocinje se hladiti od vas, vi se i dalje druzite ali to nije to vise.

Kako vratiti njegove emocije nazad?
 
sinnke: "Vi upoznajete curu s kojom imate sex neko vreme i sve je super, ali tom prijatelju to sve smeta i pocinje se hladiti od vas, vi se i dalje druzite ali to nije to vise."

pocinje da se hladi?? znaci, prijatelj je nekad bio zagrejan za tebe, ili sta?

sta god da je problem, porazgovaraj sa njim. pitaj sto se otudjio, ili sta vec.
 
sinnke:
Npr. imate prijatelja koji je ozenjen i s njim ste se super druzili i sve je bilo idealno. Njemu se svidjalo to sto vi par godina apstinirate i on vam postaje jos veci prijatelj i daje vam potpuno svoje emocije (nije rec o gay, znaci nije bilo seksa izmedju tih prijatelja). Vi upoznajete curu s kojom imate sex neko vreme i sve je super, ali tom prijatelju to sve smeta i pocinje se hladiti od vas, vi se i dalje druzite ali to nije to vise.

Kako vratiti njegove emocije nazad?


Ahahahaha....jao budaletino jedna...imash i od mene 5 zvezdica.... :lol: :lol: :lol: :D

Odgovor na temu: spenkni prijatelja po guzi sa vremena na vreme da se ne oseca zapostavljeno...ako se i dalje bude bunio...a ti njega onda kitom po celu... :lol: :lol: :lol:
 
..pa,posto je ovo ozbiljna tema...i radi se o ljubavi...
...mislim da si ti u "nekakvom Ljubavnom trouglu"..dobro je dok je tako..pazi samo da se nezaostri jos koja stranica... :D
..ovako..
..prijatelj te ne voli..,jer onaj ko te voli je sa tobom i "u dobru i u zlu"...a tvoj prijatelj,mozda ima neki komplex,pa je ljubomoran na tebe...(znam ja to...imala ja drugaricu..kad sam bila u bedaku-ona je tu(kao,tesi me..hm),kad sam bila srecna-ona je govorila "nemoj da letis kad znas da uvek padnes..!!(znaci,saplitala me..),a kad sam nasla decka-kr.s..la se s njim meni iza ledja.!!...i prica se zavrsila,na vreme-hvala bogu..)
...devojka dal te voli..to ti znas...pa u skladu s tim i postupaj..
...ti si zbunjen..
...svidja ti se devojka,paaa i ako se ti njoj svidjas...tu problema nema..ali ...mozda se svidja i tvom drugu..a
:???:
 

Back
Top