Omiljeni reziseri

btw jel istina da je de niro dobio ponudu za the departed ali nije mogao zbog the good shepherd..??
ne znam gdje to procitah [mozda i na ovom forumu :) :lol:]

Istina je :) Takodje je njemu bila prvo nudjena uloga u Gangs of New York, pa kad ju je odbio ulogu je dobio Day-Lewis.
Ne mogu da se setim zasto je odbio ulogu u Gangs of New York.
Ali znam da je ulogu u The Departed odbio bas iz razloga koji si ti napisao.

Kasnije je Scorsese izjavio da bi sacekao De Nira da zavrsi The Good Shepherd pa onda snimao The Departed, da je znao koliko je Nicholson tezak covek za saradnju.

Meni je Jack bio super u The Departed, ali ocigledno se on i Scorsese nisu slagali oko necega. Scorsese, naravno, nije imao zamerke oko njegove glume, nego na njega kao osobu :)
 
arthur-penn.jpeg


Artur Pen
 
Istina je :) Takodje je njemu bila prvo nudjena uloga u Gangs of New York, pa kad ju je odbio ulogu je dobio Day-Lewis.
Ne mogu da se setim zasto je odbio ulogu u Gangs of New York.
Ali znam da je ulogu u The Departed odbio bas iz razloga koji si ti napisao.

Kasnije je Scorsese izjavio da bi sacekao De Nira da zavrsi The Good Shepherd pa onda snimao The Departed, da je znao koliko je Nicholson tezak covek za saradnju.

Meni je Jack bio super u The Departed, ali ocigledno se on i Scorsese nisu slagali oko necega. Scorsese, naravno, nije imao zamerke oko njegove glume, nego na njega kao osobu :)

sva sreca da je odbio
deniel je carina u filmu
de niro bi bio smijesan u toj ulozi
ux kasapin Bil
butcher.jpg
 
Mislim da bi Skorseze dobio nervni slom da nije dobio Oskara prosle godine.Vjerovatno bi mislio da je baksuz.
A zasluzio je...kakvi su sve papani dobijali Oskare,moze i on...
Meni on nije preuvelican.Alehandro Gonzales Injaritu mi je preuvelican 8)
 

Back
Top