PDF 2 WORD (MUKA)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

deejayo

Obećava
Poruka
77
ukratko,prebacio sam programom Pdf 2 Word, text i slike sve je lepo odradio ali kad recimo ocu da kopiraj jedan pasus on mi shmekuj da je svaka rechenica nekako uokvirena, pitanje je kako da skinem taj okvir koji je na svakoj rechenici..jer drugachije ceo pasus nemogu da izkopiram...
 
GZ:
Probao sam taj softver nekada ranije i nisam bio zadovoljan istim..

Kasnije sam probao i potpno me odusevio program ABBYY PDF Transformer koji ODLICNO odradi posao, s tim da je steta sto nije free..

hey,

kralju odushevio sam se,odmah sam ga nashao na lokalnom sbb hubu...imam i ****************l..ako ti treba javi..hvala ti puno nisi svestan koliko si mi pomogao

PS : PDF2WORD je mala beba za ovo...

Hvala decak, imam to vec odavno, ne mislim na ovo prvo vec legalan softver koji je firma kupila na moju preporuku... Odlican progi...
 
PREBACIBANJE TEKSTA U PDF FORMAT

Kako prebaciti tekst i slike iz Microsoft Worda u PDF format Ponekad ce vam mozda zatrebati da prebacite neki tekstualni dokument u PDF format.U sustini, taj tekst uopste ne mora biti u Wordu kao sto naslov kaze, vec moze biti u bilo kojem tekstualnom editoru. Cak je sada izasla nova verzija Microsft Offica koji podrzava ispis u .pdf format, ali ipak ako neko korsiti staru verziju, evo načina. Treba ce vam jedan besplatan program koji se zove PDF Creator. Taj program radi na principu stampaca samo sto tekst i slike ne ispisuje na papir vec u PDF datoteku. Skinite PDF Creator sa interneta, zatim ga instalirajte. Kada ste ga instalirali, napisite neki tekst u Wordu ili nekom drugom tekstualnom editoru. Zatim kliknite na File > Print (kao da idete stampati na papir). Pojavi ce vam se novi prozor gde mozete odabrati stampac. Tamo verovatno pise naziv vaseg stampaca. Kliknite na strelicu pored naziva vaseg stampaca i odaberite PDF Creator
upustvooz1.jpg

Kada ste odabrali PDF Creator kliknite na OK. Otvorit ce vam se novi prozor gdje upisujete naziv vaseg PDF dokumenta. Upisite naziv i kliknite na Save. Opet ce vam se otvoriti prozor gde izaberete lokaciju gdje zelite da vam se dokument usnimi. Kada ste odabrali lokaciju kliknite na Save i to je to.
 
O Boze... da li ti procita uopste ovu temu i pitanje koje je postavljeno???

Ovde nije rijec o tome kako kreirati PDF Dokument, vec je pitanje bilo kako iz vec postojeceg PDF Dokumenta uzeti sadrzaj i prebaciti u neki tekst editor, u ovom slucaju MS Word..

Ovo sto si ti napisao nema nikakve veze sa temom i postavljenim pitanjem..

Ja zbilja ne mogu da vjerujem...

Look.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top