Zar je moguće nemati prijatelje?

Verujem da je "17" broj godina?! Ti si tinejdzerka i kao i svaki drugi teen mozesh se osetiti usamljeno,ali da nemash prijatelje ne verujem. Otvori ochi,oni su tu negde,samo ih ti ne primetjujesh. Nabaci osmeh na lice i videtjesh...bitjesh okruzena drushtvom...
 
E ako ti trebaju prijatelji za pricanje o glupostima,evo ja imam 10ak komada,mozda cak i vise,5 evra po komadu :D (pravim biznis :lol: )
Meni je veci problem da nadjem nekog ko ima strpljenja da saslusa i zelju da prica o nekim bitnijim stvarima od onih tipa ko se s kim smuvao i sta je Paris Hilton kupila svom kucetu za rodjendan. :roll:
 
Eternal:
E ako ti trebaju prijatelji za pricanje o glupostima,evo ja imam 10ak komada,mozda cak i vise,5 evra po komadu :D (pravim biznis :lol: )
Meni je veci problem da nadjem nekog ko ima strpljenja da saslusa i zelju da prica o nekim bitnijim stvarima od onih tipa ko se s kim smuvao i sta je Paris Hilton kupila svom kucetu za rodjendan. :roll:

LOL, ewo ja tju ti biti ozbiljan friend. Moze <><>???><><> :)
 
Ja sam u osnownoj skoli bila u slicnoj situaciji...Mislila sam da nemam prijatelja,i da ljudi nece da komuniciraju sa mnom.Medjutim,problem je bio u meni...Odjednom sam postala komunikatiwna,i sada imam doooosta prijatelja sa kojima mogu da pricam o neobaweznim stwarima.A,prawih prijatelja imam samo 3,4...;)
 
Pa svi mi govore da sam preozbiljna, da sa tip za ozbiljne teme.Ni ja nisam u fazonu da pričam o Hiltonki i sličnim stvarima.Govore da se opustim, da poludim malo.Ali šta ću kada nisam takva.Možda jesam "malo" povučenija, ali bože moj ima nas i takvih, jel da? Ali pomirila sam se sa sobom.Takva sam se rodila, mogu da radim na sebi, ali nikada se neću totalno promeniti.PA tek mi je 17, valjda ću naći nekog ko je bar malkic kao ja.Baš se vidi da sam danas u boljem raspoloženju nego juče!
E baš volim da filozofiram, zar ne? ;-)
 

Back
Top