Svirke, Koncerti, Gitarijade!!!
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Svirke, Koncerti, Gitarijade!!!

Zainteresovan član zota85 (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Thumbs up Svirke, Koncerti, Gitarijade!!!

Pozdrav ljudi!Ovo je tema za sve ljubitelje dobre muzike.Pisite svoja iskustva sa svirki,koncerata i gitarijada na kojima ste bili i pisite o grupama koje ste slusali (i one poznate i one manje poznate).Mozete ostaviti i poneku sliku sa takvih happening-a!!!

Obećava Sutherland (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2007.
    Reputaciona moć
    40

Podrazumevano Re: Svirke, Koncerti, Gitarijade!!!

Pa, bila sam na Maidenima. To ne moze da se opise, bilo je neverovatno. Losije ozvucenje, ali dobro. Ko sisa ozvucenje. Ipak su to Maideni. Sada se spremam za Pepperse, nadam se dobrom provodu. Cula sam da pregovaraju sa Rammsteinom da dodju. E, to bi tek bilo extra, za System i da ne pricam.

Poznat hator (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    122

Za sada, vredan pomena je samo Stingov koncert na Petrovaradinskoj Tvrdjavi, koji je bio fenomenalan! (Na stranu vrucina i guzva)
    Obecavam sebi vec par godina pregrst exit-ovskih koncerata, ali jos uvek nista od toga.I da, jako zalim sto nisam uzivo slusala Billy Idol-a na exitu, ali valjda ce biti jos prilika.

(A je l' se racuna to sto sam prosle godine, preko puta Dunava, na keju, slusala (ali samo slusala) HIM-ov nastup na exit-u? ...Sta ima veze, duhom sam bila tamo...)

Dakle, Sting...

Obećava Tai (avatar)
    Učlanjen
    17.03.2007.
    Reputaciona moć
    40

Bila sam i na maidenima i na hammerfall-u i naravno na oba koncerta je bilo fenomenalno....

Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Evo ja sam recimo bio na koncertu Night Shift-a,koji je po meni bio skroz OK,mada ljudi kazu da su oni izgubili zelju za svirkama i da stalno falsuju i slicno.Sta ja znam,meni se svidjaju!Evo i jedna slicica sa svirke...

Poznat CobRa-SiC- (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Istočno od S... e... n... k... r... u... p... a... |qshnashljivu|... i taaako...
    Reputaciona moć
    0

Mrzime višeda prepričavam koncerte najčešće domaćih bendova...

Domaćin levrone (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Cuo sam da ce Testament doci u Suboticu, zna li ko kad ce doci?

Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Ljudi da li je neko bio na koncertu Whitesnake-a?!Ako je bio neka podeli to iskustvo sa nama posto ja nisam uspeo da odem.I zanima me da li su odsvirali pesmu Don`t Break My Heart Again.PozZ

Domaćin mortishaaa (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    102

postoji tema koncerti (koja je dodushe poprimila malo nezeljeni oblik, tj malo je 'nesredjena') za manja deshavanja ...
    a za vecja deshavanja se otvaraju posebne teme (ako su proshli koncerti, onda verovatno vecj postojec...), p mozete tamo za pishete (;
    glupo je da se teme bzvz nagomilavaju ... a i ova tema bi vremenom postala prilichno konfuzna (;postoji tema koncerti (koja je dodushe poprimila malo nezeljeni oblik, tj malo je 'nesredjena') za manja deshavanja ...
    a za vecja deshavanja se otvaraju posebne teme (ako su proshli koncerti, onda verovatno vecj postojec...), p mozete tamo za pishete (;
    glupo je da se teme bzvz nagomilavaju ... a i ova tema bi vremenom postala prilichno konfuzna (;
    [FONT=Comic Sans MS]"On koga zatvaram svojim imenom, plache u tamnici. Trudim se sveudilj da podignem zid oko njega, i shto vishe bedem raste u nebo, iz dana u dan gubim u senci njegovoj svoje pravo bicje iz ochiju. ponosim se mocjnom zidinom, ioblepljujem je prahom i peskom, da ne bi ostala ni najmanja pukotina na njoj. U svoj toj brizljivosti oko imena gubim iz ochiju svoje pravo bicje."[/FONT]

Slične teme

1. Svirke
    Autor trivezemunac u forumu Muzika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 22.04.2008., 09:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •