Gluposti iz skole

ja sam ovo napisala vec u lapsusima, al' ajde i ovde cu. pre neki dan sam gledala neke stare sveske i videla na nekoj svesci iz matematike sam na poslednjoj strani napisala kako je moja uciteljica bila rekla:"Ma, deco, nije vam ta tablica mnozenja da se vi sad tu nesto userete...!"
To nije glupost, kao izvala, ali ja se secam, kad je ona to rekla, ja sam se zgrozila...
 
poslednji sas biologije u petom razredu.
Moj drug odgovara biologiju ne bi li prosao:
Nastavnica ajde odgovori sa mo na ovo pitanje i prosao si:Ko su prezivari?
Ucenik razmislja i govori:To su ljudi koji su ......
Neki tamo dobacuje:ljudi koji su prezivjeli ww3.
razred u haosu, a nastavnica ga pusti jer ju je nasmejao
 
Profesorica prava:"...Ja cu tuziti Peru zato sto mi je usao 2 m u svinjac"(btw, davala je neki primer)

Profesorica fizichkog:"Istushirajte se, da mogu sledeci put da vam pridjem i da vam pokazem..."(zhena oce da nam pokaze...vezhbe)

Profesor iz tehnichkog:"U kabinetu za tehnichko treba biti reda, da sve ima svoje mesto... Najvazhnije je da ormari budu uredni..." I samo sto je otvorio vrata od ormara, iz njega je ispao neki stari fen za kosu, i silni papiri... Uredno, nema sta...

Na chasu geosa, profanka pita frendicu koji je glavni grad Egipta..Devojka odgovara-Alzhir... Ceo razred patos... :D :D

ex profesorica xemije: "Ne mogu da pisem, treba mi zastita!"...
 
Secam se kad me je u petom ili sestom razredu nastavnik tehnickog poslao kod druge nastavnice da trazim bonsek. Dosla ja i trazim bonsek, a zena mi daje kljuc od ormana i kaze mi da ga uzmem... Ja, naravno, pojma nisam imala sta je to i zamolila sam je da mi pomogne, jer ne znam bas kako bi to trebalo da izgleda... Naravno, pale su teske reci, a zamalo i kec, iako mi ova ne predaje........ Uh!
 
odgovara jedan drug istoriju i patkica ga pita sta je islam a on kaze: ovaj..............paaa..............islam je ekonomska kriza!
i dala mu dvojku!
isto tako on odgovara fiziku i pita ga ova kakva je fizika nauka(odgovor bi bio izmedju ostalog teoretska jer se objasnjava pomocu zakona) i kaze on ZAKONSKA!
 
mi u prvom razredu ovaj kao nastavnica u prvom osnovne nastavnica nam kaže da legnemo na klupu da stavimo glavu na klupu a ona da peva neku pesmu i da mi zatvorimo oči kad legnemo i mi legnemo i ona počne da peva a mi zatvorimo oči i onda ona peva o nekom zeki malom neka tužna pesma o zeki a mi išli pre podne u školu u prvom osnovne i tako ona otpeva pesmu i kaže ajde ustajte i svi ustajemo a jedan lik ostao da spava a mi ustali i mi krenuli da ga budimo tog što spava a nastavnica naša prvog razreda nam kaže da ga ne diramo jer je umoran pa zato spava i ostavimo ga mi i on tako spavao ludak na času u prvom razredu jedno nesećam se tačno mislim da je spavao dva časa i probudi se on i i i vidi radimo matematiku a zaspao je na muzičkom i počne on da se čudi otkud matematika na času muzičkog a onda shvatio da je zaspao :mrgreen:
 
е а долазе нам као нека јадна деца са Косова код нас у БГ на Вождовац јер ту ми живимо и ту они долазе са Кососова, мислим, Косова и ми их примамо тојест ко оће и ко може да их прими у свој дом да живе мало ту пар дана и тако неки прихвате и пита нас једна наставница географије шта има ново а један лик луд ко струја каже ПА НИШТА НАСТАВНИЦЕ, ЕВО ДОЛАЗЕ НАМ ШИПТАРИ! лик је 100% луд и још мене пита на писменом јел се пише путују или путуљу е лик је глуп ко дрво
 
Dacman:
е а долазе нам као нека јадна деца са Косова код нас у БГ на Вождовац јер ту ми живимо и ту они долазе са Кососова, мислим, Косова и ми их примамо тојест ко оће и ко може да их прими у свој дом да живе мало ту пар дана и тако неки прихвате и пита нас једна наставница географије шта има ново а један лик луд ко струја каже ПА НИШТА НАСТАВНИЦЕ, ЕВО ДОЛАЗЕ НАМ ШИПТАРИ! лик је 100% луд и још мене пита на писменом јел се пише путују или путуљу е лик је глуп ко дрво
Joj, ti samo da vidis kako je meni sa 'Shponcima'
Zivim u makedoniji i ucim u milti-etnicku skolu.Posto otprilike svi zivimo dosta blizu, idemo sa istim autobusom u skolu.
******, bijemo se u prokletom autobusu svaki dan,
Pred 3 dana su Albanci (Siptari :-P ) istukli mog najboljeg drugara, pa mi juce usli jedno tridesetak u autobus i prebili 4-5 koji su bili tamo.
Ne podrzavam nasilje ali samo da ih vidis kakvi kreteni su, da ti je milo da ih prebijes!
 
ja u razrd sam isao davno jos pre i ja isao tako u sklu jednomi pita me ona sto pricala nm je ceo cas i ja mene pitala me kakose zove se mesta gde ceka se autobus a ja ja reko sam joj stranica a nik nije cutao oda i smejli se meni i svi poceli smeju a meni ja je dala jedan ocena a svi smeju a ja cutm jasno nje mi sada ito to
 
јесте наставница је свиња усташка бре она те не воли оће да ти узме паре бре срам је било није лепо то што ти дала један јер си тачно одговорио требало је да ти да пет а ови не нису требали даа се смеју ја би их тукао бре срам и их било неваљалци једни стварно су безобразни а и онај markoca што те бановао је смрад драго нам је што си се вратио Ђо!
 
знам бре малкоца је педер бре срам га било тебе да кикује, тј. да банује срам га било како је могао немој нико ђоа да ми дира!
 

Back
Top