Venera

U kom znaku Vam je Venera?

  • Ovnu

  • Biku

  • Blizancima

  • Raku

  • Lavu

  • Devici

  • Vagi

  • Skorpionu

  • Strelcu

  • Jarcu

  • Vodoliji

  • Ribama


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Venera u Škorpionu daje ponosne, strastvene i zavodljive osobe. Osobe pored seksualnog magnetizma poseduju i dozu tajanstvenosti koja ih čini još privlačnijim suprotnom polu. Poseduju naglašenu čulnost i seks im je veoma važan u životu. Jakih su emocija i imaju buran unutrašnji intimni život. Vrlo su izražajne i direktne, a odanost drugu im je vrlina. Neumerene su i znaju da rasipaju svoju vitalnu energiju.

Sve u životu im se vrti oko erosa i emocija. Opsednuti su njima i zbog toga mogu imati probleme. Zagriženi su u ljubavi i nemaju sposobnost samokontrole. Veoma su posesivni i ljubomorni, a isto tako i osvetoljubivi. Neuzvraćena strast može da ih razjeda i uništava. Znaju da budu podmukli da bi ostvarili svoje namere, a takođe znaju i da se povuku u usamljenost. Skloni su fetišizmu i perverzijama u seksu. Vešti su da partnera u ljubavi potpuno podrede svojim zadovoljstvima, ali takođe znaju da mu pruže takvu bujicu emocija i vatromet strasti da mu ni na kraj pameti ne pada da nešto pokuša da promeni u njihovom odnosu.
 
Venera u Vagi donosi eleganciju i šarm. Osobe su blage naravi, nežne, srdačne i predusretljive prema drugima. U toj svojoj predusretljivosti mogu i da preteraju na svoju štetu. Rafiniranog su ponašanja i imaju izražen smisao za estetiku i osećaj za meru. Nisu dovoljno fleksibilne i kada se razočaraju mogu otići u krajnost. Uživaju u društvenoj angažovanosti i zadovoljstvima. Odlikuje ih dobar ukus i sklonost ka umetnosti.

Po svojoj prirodi su emotivne. Svoje emocije i draži ne skrivaju. Romantične su i idealizuju ljubav, pa se ponekad ne uspeju prilagoditi realnosti u svojoj vezi. Privlačne su drugim ljudima, lako uspostavljaju kontakte i stupaju u ljubavne odnose. Vole igre, zabavu, ples i tada im je najbolje pristupiti. Erotika i seks obavezno idu uz emocije. U stanju su da ostvare sretan brak jer se trude da ugode svom partneru na sve moguće načine i imaju uspeha u tome.
 
Boyana:
Venera u Vagi donosi eleganciju i šarm. Osobe su blage naravi, nežne, srdačne i predusretljive prema drugima. U toj svojoj predusretljivosti mogu i da preteraju na svoju štetu. Rafiniranog su ponašanja i imaju izražen smisao za estetiku i osećaj za meru. Nisu dovoljno fleksibilne i kada se razočaraju mogu otići u krajnost. Uživaju u društvenoj angažovanosti i zadovoljstvima. Odlikuje ih dobar ukus i sklonost ka umetnosti.

Po svojoj prirodi su emotivne. Svoje emocije i draži ne skrivaju. Romantične su i idealizuju ljubav, pa se ponekad ne uspeju prilagoditi realnosti u svojoj vezi. Privlačne su drugim ljudima, lako uspostavljaju kontakte i stupaju u ljubavne odnose. Vole igre, zabavu, ples i tada im je najbolje pristupiti. Erotika i seks obavezno idu uz emocije. U stanju su da ostvare sretan brak jer se trude da ugode svom partneru na sve moguće načine i imaju uspeha u tome.
da dodam samo da se sve ovo menja kad je naprimer venera u kvadratu sa marsom i ima aspekt sa saturnom
 
Milce:
Sta znaci kada je venera u cetvrtoj kuci u znaku jarca?
Ides na Astroskop, "Vase planete"
I izaberes na spisku Veneru
Tu imas objasnjenja i za druge planete za svaku kucu,i svaki znak.
Evo,iskopirala sam ti ono sto si pitao:
Venera u Jarcu
Ovo su ambiciozni ljudi puni želja, ali svoje emocije kontrolišu. Postojani su, ozbiljni i na njih se možete osloniti u svakoj prilici. Iako spolja deluju hladno i proračunato u pitanju su ipak senzualne osobe. Dužnosti i obavezama daju prednost u odnosu na svoje emotivne potrebe. Zbog toga mogu trpeti unutrašnje sukobe.

U ljubavnim vezama svoja osećanja oprezno otkrivaju. Ljubav shvataju veoma ozbiljno, postojanih su osećanja i nemaju sklonost da menjaju partnere.Uzdržani su i nije lako dopreti do njihovog erosa. Potrebno je da dugo vremena provedu u vezi da bi partner naučio kako da ih animira da oslobode svoje seksualne potencijale. Nisu skloni nikakvim seksualnim eksperimentisanjima i najviše im odgovara klasična varijanta seksualne veze. U kasnijim godinama više uživaju u seksu nego u mlađim. Ljubomorni su i posesivni. Skloni su da ostanu u braku i kad su nezadovoljni jer imaju jak osećaj obaveze.
Venera u četvrtoj kući
Označava osobe koje žive u harmoničnim odnosima sa svojim roditeljima. Njihove aktivnosti su orijentisane na dom i porodicu. Imaju lepo uređenu kuću ili stan, ispunjenu vrednim umtničkim predmetima. Poseduju dar za ukrašavanje i slikanje. Oko sebe žele i izgrađuju mirno i harmonično okruženje. Zbog svoje naivnosti i dobronamernosti mogu pretpeti ljubavno razočarenje u vidu prevare ili napuštanja od strane partnera.

Vole poslastice i đakonije i u njima znaju da prekomerno uživaju. Zbog toga imaju često smetnje sa probavom. Provode lep i miran život. I detinjstvo i starost su im srećni.
Pozdrav
 
Poslednja izmena od moderatora:
Nisam bas sigurna.....ali postoji statisticki podatak da je najveci broj homoseksualaca u horoskopu vaga.Venera je vladalac vage.......
 
dugo ces ziveti [saturn} razbolis se i svi misle da ces umreti a ti odjednom ozdravis bolji-a nego ikad [pluton] a kad umres nece se znati od cega [neptun] ali posto su sve to povpljni aspekti sa Venerom, nemoj se sekirati uopste.pricam ti o kraju zivota jer je 8 polje to. svejedno tebi je odlicno, ja imam predispozicije da me ubiju na ulici :wink:
 
Dankaa,
hvala na trudu, ali ovo sto sam procitao nema veze sa stvarnoscu. kao da je u pitanju potpuno druga osoba.

Ja i ja,
hvala na odgovoru, samo ja sam musko. Da li bi mogla u tom kontekstu da mi nesto kazes, molim te?
 
Milce:
Dankaa,
hvala na trudu, ali ovo sto sam procitao nema veze sa stvarnoscu. kao da je u pitanju potpuno druga osoba.
Naravno da nema,jer ne mozes da izvlacis veneru iz konteksta celog horoskopa.Venera treba biti vladar neke kuce u tvom horoskopu,pa onda na kom je stepenu u 4. kuci,pa onda sta znaci to sto je u jarcu,i kakve aspekte ima sa drugim planetama...bla,bla....
Kad ti sve ovo neko objasni,onda ces imati pravo znacenje onoga sto si pitao.Posavetuj se sa nekim astrologom,ne sa onim iz "Halo oglasa",vec po preporuci i sl.
Inace vec je neko na ovom forumu postavio temu o tome gde pronaci dobrog astrologa pa eto probaj.Ili ostavi podatke o sebi,pa ce neko odgovoriti,ovde na forumu.
Srecno
 
kuku:
na 25 stepenu ima li veze sa homoseksualnoscu?

...ne opterecujte se stepenima zodijaka. Jedino bitni su oni na kojima se nalaze neke bitne nekretnice (fiksne zvezde).

25 stepen Bika recimo, je mesto nekretnice Algol... ali bilo koji 25 stepen - to bas i nema neke veze.
kad smo vec kod Venere, meni je na mestu Galaktickog centra (26 Strelca), pa se ne osecam bas Galakticki u zemlji Srbiji.... a jos mi je i vladar (Asc Vaga)
 

Slične teme


Back
Top