LAVICA sam - tim se dicim...i to DUPLA...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ne volim zene lavice... Nekako su mi usporene. Pune sebe. Sve nesto gledaju sa visine. I generalno ne vole da rade. Samo im je da leskare, odmaraju, spavaju, kafa, cigare... debela ladovina. Stalno se trude da skrecu paznju na sebe. Ako nisu u centru paznje, odmah ce da naprave neku scenu da bi sve oci bile uperene u njih... Imam ih nekoliko oko sebe i sve su na tu foru.
 
Cime se bre lutko dicis :D?

Vise si musko sa tim znakom i podznakom nego zensko...dupli vladar ti je centralna muska planeta u muskom znaku.

I dakle dici se ti ako mozes da zapnes kao muskarac u ostvarivanju zivotnih ciljeva, umesto sto ovde podstavljas ovakve temice :D

I jos nesto...bre mnogo ste srozali astrologiju...te ja sam bik, ja sam lav, mi smo najbolji, mi smo najlepse, moj je najjaci znak, a moj najpametniji...uzmite malo literature pa to sveobuhvatnije proucite....nema nijednog znaka, nijednog principa bez ostalih 11 znakova...a posebno lav ne bi bio to sto jeste bez raka i device.
 
antipod:
Cime se bre lutko dicis :D?

Vise si musko sa tim znakom i podznakom nego zensko...dupli vladar ti je centralna muska planeta u muskom znaku.

I dakle dici se ti ako mozes da zapnes kao muskarac u ostvarivanju zivotnih ciljeva, umesto sto ovde podstavljas ovakve temice :D

I jos nesto...bre mnogo ste srozali astrologiju...te ja sam bik, ja sam lav, mi smo najbolji, mi smo najlepse, moj je najjaci znak, a moj najpametniji...uzmite malo literature pa to sveobuhvatnije proucite....nema nijednog znaka, nijednog principa bez ostalih 11 znakova...a posebno lav ne bi bio to sto jeste bez raka i device.


Upravo tako!!!!!!! 8-)
 
antipod:
Cime se bre lutko dicis :D?

Vise si musko sa tim znakom i podznakom nego zensko...dupli vladar ti je centralna muska planeta u muskom znaku.

I dakle dici se ti ako mozes da zapnes kao muskarac u ostvarivanju zivotnih ciljeva, umesto sto ovde podstavljas ovakve temice :D

I jos nesto...bre mnogo ste srozali astrologiju...te ja sam bik, ja sam lav, mi smo najbolji, mi smo najlepse, moj je najjaci znak, a moj najpametniji...uzmite malo literature pa to sveobuhvatnije proucite....nema nijednog znaka, nijednog principa bez ostalih 11 znakova...a posebno lav ne bi bio to sto jeste bez raka i device.

yes yes yes, bez mene niko ne bi bio nista, tacno
hahahahaha
racica sam tim se dicim, la la la, bez mene ni lavovi ne bi bili lavovi
ou jeee
pa da:))))
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top