potencija?

salbo_pismena

Ističe se
Banovan
Poruka
2.767
prijateljica mi je ispricala jedan cudan slucaj
i nikako da prestanem da mislim na to
tip je bio sa njom,,a poznaju se bas dugo
i smuvali se,i spavali par puta,ali on je imao problema sa potencijom,,i ,,samo odjednom, je poceo da izbegava njen dodir..
a sve vise i vise provodi vreme sa njom,cak se desi i da prespava kod nje u istoj sobi,,naravno na drugom krevetu...
cak i zagljaj njen sklanja se
a kada je nema,nocu on je ispituje gde je...
sta mislite o muskarcu koji se tako ponasa??
 
zaimb:
prijateljica mi je ispricala jedan cudan slucaj
i nikako da prestanem da mislim na to
tip je bio sa njom,,a poznaju se bas dugo
i smuvali se,i spavali par puta,ali on je imao problema sa potencijom,,i ,,samo odjednom, je poceo da izbegava njen dodir..
a sve vise i vise provodi vreme sa njom,cak se desi i da prespava kod nje u istoj sobi,,naravno na drugom krevetu...
cak i zagljaj njen sklanja se
a kada je nema,nocu on je ispituje gde je...
sta mislite o muskarcu koji se tako ponasa??
Kako to, spavali su, a on je imao problem? Ja kad sam imao taj problem, samo sam POKUSAVAO DA SPAVAM sa ribom, a to je veeeelika razlika!
 
Mozda je gey a da to ne zna
a035.gif
 
eh kad loše yebeš (ili nikako ko u ovm slučaju ;) ) onda imaš taj jak osjećaj da ti je cura to zamjerila, da misli da si u banani i to pokušavaš kompenzirat zivkanjem, provjeravanjem, nervozom. Ustvari samo toneš u agoniju sve dublje i dublje. E zato je bitno dobro yebat (yebi ga najbolje što možeš valjda) jer onda nemaš nikakvih problema, a i ne moraš se brinut za curu...javit će se i to brzo i često... 8-)
 
zaimb:
prijateljica mi je ispricala jedan cudan slucaj
i nikako da prestanem da mislim na to
tip je bio sa njom,,a poznaju se bas dugo
i smuvali se,i spavali par puta,ali on je imao problema sa potencijom,,i ,,samo odjednom, je poceo da izbegava njen dodir..
a sve vise i vise provodi vreme sa njom,cak se desi i da prespava kod nje u istoj sobi,,naravno na drugom krevetu...
cak i zagljaj njen sklanja se
a kada je nema,nocu on je ispituje gde je...
sta mislite o muskarcu koji se tako ponasa??

Sto rece neko ovde, ako ona ne smrdi, onda je covek u debelom psihickom problemu i trebace mu mnogo volje i srece da se iz toga izvuce...
 
...neka lepo i iskreno porazgovara sa njim , sve dok joj ne prizna problem....
...psle ce vec naci nacin da ga rese...
...impotencija moze biti rezultat stresa na poslu , u kuci ili umora...otkloni uzrok , nestace i posledica.
 
....ako mu je dignut ujutro kad ustane, znachi nema fizichki problem.... (tako kazze WDW) vec ima problem sa njom (tako kazzem ja). mushkarci su chudne zzivuljke. bich, chizma i udri. :)
 
Vidi, vidi, kako ste vi muškarci pokvareni!!! Svi ste se uhvatili za tu sirotu devojku. Te možda je ružna... možda smrdi...možda ovo, možda ono! Em je devojci zapao "visuljak", em od sexa ništa nije bilo, em još i da razmišlja da li je njegov problem fizičke ili psihičke prirode! Ma nije-nego! Moj joj je savet da širom otvori vrata i šutne tog tipa napolje. Ako je nesposoban neka se leči. Na ovom svetu postoji dovoljno muškaraca koji i UMEJU i HOĆE i MOGU!!! Ako baš nijednog ne pronađe, uvek može da se obrati Mariju. On se nudi besplatno.
 
ludopileglodjekosku:
Vidi, vidi, kako ste vi muškarci pokvareni!!! Svi ste se uhvatili za tu sirotu devojku. Te možda je ružna... možda smrdi...možda ovo, možda ono! Em je devojci zapao "visuljak", em od sexa ništa nije bilo, em još i da razmišlja da li je njegov problem fizičke ili psihičke prirode! Ma nije-nego! Moj joj je savet da širom otvori vrata i šutne tog tipa napolje. Ako je nesposoban neka se leči. Na ovom svetu postoji dovoljno muškaraca koji i UMEJU i HOĆE i MOGU!!! Ako baš nijednog ne pronađe, uvek može da se obrati Mariju. On se nudi besplatno.
...ne, ne.... greshish sinko....
pravilo krstarice glasi:
uvek je ONA kriva - ako nije ruzzna, onda je debela, ako nije debela onda smrdi, ako ne smrdi, onda ne zna da pushi, ako.... i tako u nedogled. to je poenta.
...chu`, muskarac, pa impotentan... ju, ju.... to ne postoji.
 
U pravu si "cvetiću". Gde bi naši "divni" Balcaniqusi bili loši ljubavnici?! Čak je i Zaimb čitavu priču počeo sa: "Prijateljica mi je ispričala jedan ČUDAN događaj." Čuj, "čudan"?! Kao njemu se nikada nije dogodilo da "omane". Ha, ha. Ma 100% piše o samom sebi. Ima "problemčić" pa ga sramota da poseti čika doktora. Poznajem dečka koji je tvrdio kako mu "mališa" otkazuje poslušnost jer ga je bivša devojka uvračala. Pre je bio spreman da poveruje u takvu debilsku priču nego da prizna sebi da ima problem. Muškarci!!!
 
Maslachak:
...ne, ne.... greshish sinko....
pravilo krstarice glasi:
uvek je ONA kriva - ako nije ruzzna, onda je debela, ako nije debela onda smrdi, ako ne smrdi, onda ne zna da pushi, ako.... i tako u nedogled. to je poenta.
...chu`, muskarac, pa impotentan... ju, ju.... to ne postoji.

Maslachak, smiley postoji da bi se poblize objasnilo ono shto pishe izmedju redova. U prevodu, shale se ljudi. Pobogu, pa svima se nama desi da nece. **** it, nishta strashno, vishe sretje sledeci put.
 

Back
Top