ALBANCI U CG

aca9020

Zainteresovan član
Poruka
445
zdravo Siptari u Crnoj Gori poceli da pale Crnogorske zastave,zvao sam jako dobrog druga koji zivi u podgorici i kazeda se u Tizi skoro vise ne sme ni ici.Taj moj drug je srbin i kaze da se crnogorska vlast opasno zeznula oslanjajuci se ka Hrvatima i Amerima.Kaze da je situacija i ekonomska i politicka katastrofalna i izgleda ce biti najgori scenarijo ceka se mig Amera,molim vas komentar pozdrav svima iz Rume.
 
Ма ЦГ или Шиптари дође му на исто. Лепо сам ја рекао да су то две исте нације, једна са црним орлом, а друга са жутим, са тенденцијом да поцрни
 
Ja sam samo za to da kad Albanci krenu da traze svoje "Bogom dano pravo na samoopredeljenje u CG" nash premijer ko god bio MORA da primi predstavnika Albanaca iz CG...radi dobrosusedskih odnosa.:)....sve ostalo u vezi njih me zabole.
 
aca9020:
zdravo Siptari u Crnoj Gori poceli da pale Crnogorske zastave,zvao sam jako dobrog druga koji zivi u podgorici i kazeda se u Tizi skoro vise ne sme ni ici.Taj moj drug je srbin i kaze da se crnogorska vlast opasno zeznula oslanjajuci se ka Hrvatima i Amerima.Kaze da je situacija i ekonomska i politicka katastrofalna i izgleda ce biti najgori scenarijo ceka se mig Amera,molim vas komentar pozdrav svima iz Rume.

Nije valjda da neće da prime CG u EU sa šiptarskim delom?
Nije valjda da će da se menja AVNOJ-ska granica i šiptarski deo da pripoje Kosovu, ili Albaniji?

DOLE AVNOJ!
 
aca9020:
zdravo Siptari u Crnoj Gori poceli da pale Crnogorske zastave,zvao sam jako dobrog druga koji zivi u podgorici i kazeda se u Tizi skoro vise ne sme ni ici.Taj moj drug je srbin i kaze da se crnogorska vlast opasno zeznula oslanjajuci se ka Hrvatima i Amerima.Kaze da je situacija i ekonomska i politicka katastrofalna i izgleda ce biti najgori scenarijo ceka se mig Amera,molim vas komentar pozdrav svima iz Rume.

a prijatelj ne kaze gde je ta tiza?
nema je na karti?
 
aca9020:
zdravo Siptari u Crnoj Gori poceli da pale Crnogorske zastave,zvao sam jako dobrog druga koji zivi u podgorici i kazeda se u Tizi skoro vise ne sme ni ici.Taj moj drug je srbin i kaze da se crnogorska vlast opasno zeznula oslanjajuci se ka Hrvatima i Amerima.Kaze da je situacija i ekonomska i politicka katastrofalna i izgleda ce biti najgori scenarijo ceka se mig Amera,molim vas komentar pozdrav svima iz Rume.
ma to oko paljenja zastava je dezinformacija.
bilo mi je zao sto je cg otisla iz scg,ali je bilo jasno da ce se to prije ili kasnije desiti,..samo u najvecem cudu su se nasli oni cg koji su mislili da Milo nema vecinu.
i imao je..
to je demokratija,..
a juce se bas u njihovoj skupstini zavrsila rasprava o nacrtu novog ustava cg,..ni pomena o Srbima,..
i to je demokratija,.
za nekih 40-50 godina,bice to dio velike albanije,..i to je demokratija..
 
KoscheiBesmertnii:
Nije dezinformacija, jedino sto se nije dogodilo u CG nego na Kosmetu, isli Crnogorci po mladu na Kosmet, pa im policija oduzeja barjak, a lokalni klinci ga pred policijom zapalili, to je tacno.

Znači, ništa opasno za sada: Nije ubijen niko iz svatova, kao onda!
 
giovaniI:
ma to oko paljenja zastava je dezinformacija.
bilo mi je zao sto je cg otisla iz scg,ali je bilo jasno da ce se to prije ili kasnije desiti,..samo u najvecem cudu su se nasli oni cg koji su mislili da Milo nema vecinu.
i imao je..
to je demokratija,..
a juce se bas u njihovoj skupstini zavrsila rasprava o nacrtu novog ustava cg,..ni pomena o Srbima,..
i to je demokratija,.
za nekih 40-50 godina,bice to dio velike albanije,..i to je demokratija..

..zivelo bratstvo i jedinstvo! ziveo jedan jezik! zivela velika albanija!!

..kada vas kinezi poizbadaju nozevima, a politicari uzmu kintu na racun sklavova, mongola i robova, doci ce muskarci sa juga da kazu svoje.......
 
Rade_jugosloven:
..zivelo bratstvo i jedinstvo! ziveo jedan jezik! zivela velika albanija!!

..kada vas kinezi poizbadaju nozevima, a politicari uzmu kintu na racun sklavova, mongola i robova, doci ce muskarci sa juga da kazu svoje.......

Rade, jel važi ono što smo pričali dok sam bio na funkciji ili ćeš i ti da mi okreneš ledja?
 
Rade_jugosloven:
..zivelo bratstvo i jedinstvo! ziveo jedan jezik! zivela velika albanija!!

..kada vas kinezi poizbadaju nozevima, a politicari uzmu kintu na racun sklavova, mongola i robova, doci ce muskarci sa juga da kazu svoje.......


wow
koji nick :-D

nekako si mi poznat

jel smo se mi sreli na podforumu turizam prošle godine?

ti si bio rade_yuyu, a ja kyo

protiv onog codemakera :-D
 

Back
Top