STO ZENE NE PREDUZIMAJU PRVI KORAK???

panajotis86

Obećava
Poruka
66
Pozdrav svima! :-D

Zasto mi uvijek moramo preuzeti taj prvi korak?Zasto djevojka nekad ne pridje momku i pozdravi se sa njim....mislim nama muskarcima odmah postaje lakse i preuzimamo dominaciju!Cesti su slucajevi da mi mislim muskarci ugledamo djevojku u diskoteci ili kaficu,da nam se svidi a ona se nalazi u drustvu jos 5 drugarica.....STA RADITI A NE ISPASTI BUDALA?hehe
Nije ni nama muskima nekad lako!hehehe

DO TOG DANA KAD DJEVOJKE POCNU PREUZIMATI DOMINACIJU IMA IZGLEDA PUNO...CAST IZUZETCIMA!!!
 
Kako, bre, ne preduzimaju?!
Pa ja baš mislim kako su devojke pune inicijative, čak i ponekad previše napadne...
Ali, poljuljalo se vreme, nekada su muškarci bili jači pol, sada su najčešće p...e...
Čast izuzecima... :)
Ma vi, momci, mnogo hoćete... Još kad bi mogla da se smesti cura na tacnu, pa se sama donese...
Drugarice, diskoteka... Xm... U toj situaciji teško da možeš da ne ispadneš budala. ;)
Ma sve je opušteno uz malo više para... I neki poklončić... Pa auto... A ona stoji kao gracija i čeka galantno da joj se sve plati... Njihovo je samo da budu lepe... Da malo kritikujem i ženski rod...
Nego, što ne tražite devojke negde drugde nego po diskotekama, kafićima,...?
 
hehehe imao sam jednu dobru foru..prisao sam curi u diskoteci ,stavio sam joj u ruku 10eura i rekao da nam donese isto pice za sto....a ona je bila sa 2 muskarca...nakon toga ona se okrenula i posla zamnom da mi vrati pare i objasni kako ona nije konobarica...bilo je extra a i napustila je te likove!!!
Taj sam stos vidio iz nekog filma,....hehehee
 
Sokolica_M:
Kako, bre, ne preduzimaju?!
Pa ja baš mislim kako su devojke pune inicijative, čak i ponekad previše napadne...
Ali, poljuljalo se vreme, nekada su muškarci bili jači pol, sada su najčešće p...e...
Čast izuzecima... :)
Ma vi, momci, mnogo hoćete... Još kad bi mogla da se smesti cura na tacnu, pa se sama donese...
Drugarice, diskoteka... Xm... U toj situaciji teško da možeš da ne ispadneš budala. ;)
Ma sve je opušteno uz malo više para... I neki poklončić... Pa auto... A ona stoji kao gracija i čeka galantno da joj se sve plati... Njihovo je samo da budu lepe... Da malo kritikujem i ženski rod...
Nego, što ne tražite devojke negde drugde nego po diskotekama, kafićima,...?
Ja sam *****, jesam!
 
hoho... samo se ti nadaj...
...kada pomislish da si smuvao neku, u sushtini si odovano oshacovan... pripremljen... i doveden pred svrshen chin...
... suptilnost zhenskog uma u planiranju ovakih stvari je prosto neverovatna... nebi se chovek nad'o...
eto, ja sam bi smuvan svaki put do sada... priznajem... nije da mi sluzhi na chast, ali je tako...
a nije da smo prilazili... nego smo se nashli u masi... ne znam... mozhda u kaficjama danas postoji juesni putokazi... "mushkarci na levu, a zhene na desnu stranu. hvala vam shto se ne meshate." :D.. hoho...
ovo dominacija me nikako robusno deluje... mozh' bit' da si mislio na incijativu...
...ili mozhda vabish neku gospodaricu, a ja pogreshno razumeo...
...teshko je chitat 'medju redova...
 

Back
Top