PEGLA ZA KOSU

X

xpp

Gost
Zanimaju me vaša iskustva,da li je ko koristi i koja bi bila najbolja(tj.da najmanje oštećuje kosu)?Da li ko ima ovu novu od Philipsa ili Rowentinu?-kakave su ?
Hvala!
 
xpp:
Zanimaju me vaša iskustva,da li je ko koristi i koja bi bila najbolja(tj.da najmanje oštećuje kosu)?Da li ko ima ovu novu od Philipsa ili Rowentinu?-kakave su ?
Hvala!

mislis na "presu" za kosu ili stvarno mislish na "peglu"? :? ... ja sam nekoliko puta presala kosu, mada mi je ona prirodno ravna... mozda sam to uradila jedno 7-8 puta ukupno... i kosa mi je jako brzo procvetala, gori dosta, koliko god da je presa dobra , kosa se dosta gori i susi...

...pozdrav:))
 
Kapris:
Ja vec vise od pola godine imam Hair-styler... fantasticna stvar. Kad se setim koliko sam para davala za feniranje...
A inace...i ispravlja i uvija.
izvini jeli mislis na ono cudo sto se reklamira na tv?
Ja sam se navukla na reklamu,dala pare...goru stvar nisam kupila...stvarno se nadam da ne govoris o tome.
 
ma da,na presu.jesi li to u frizeraju ili sama?moja kosa je valovita,dosta gusta a želim imati ravnu i zaglađenu kosu(ali ne pod svaku cenu),pa otud ovaj topic.
hvala svima na odgovorima!
 
xpp:
ma da,na presu.jesi li to u frizeraju ili sama?moja kosa je valovita,dosta gusta a želim imati ravnu i zaglađenu kosu(ali ne pod svaku cenu),pa otud ovaj topic.
hvala svima na odgovorima!

ma ako imas valovitu kosu, onda prvo mora dobro feniranje da se ispravi, pa tek onda presa... mislim da mora tako da bi dobila zeljeni efekat :arrow: ravne kose:))
pozdrav:)
 
dr:
Kapris:
Ja vec vise od pola godine imam Hair-styler... fantasticna stvar. Kad se setim koliko sam para davala za feniranje...
A inace...i ispravlja i uvija.
izvini jeli mislis na ono cudo sto se reklamira na tv?
Ja sam se navukla na reklamu,dala pare...goru stvar nisam kupila...stvarno se nadam da ne govoris o tome.
Da, izgleda da govorim o tome. Cetka koja rotira dvosmerno. U pocetku je i meni izgledalo kao bacena para, medjutim uz malo prakse... resila sam problem. Meni se isto kovrdza pa sizim, ali sad je OK. Samo stvar vezbe.
(A videla sam da i Dzenifer Aniston u "Prijateljima" ima istu stvar... pa tako... :wink: )
 
Tako je to...Jedno vreme sam htela peglu, peglu, peglu...kao manijak :lol: A onda mi je jedna, druga, treca osoba rekla "Neee, unistices kosuuuuu"
A ja kao poslusala.."Kao", jer sam jos uvek imala zelju za ispravljanjem kose....A onda razmislim- sve devojke su kao klonirane s tom ravnooom kosom..a ja ne zelim da budem niciji klon..
Sada je prica obrnuta ---u modu se vraca talasasta kosa 8)
 
Znas kako my dear, nekad jednostavno ne mozes protiv prirode. Pa sta fali ako je ravna...bolje da je zavolis...nego da je mucis :roll:
Al` ajde ako bas hoces talasastu...npr. ja kad operem stavim penu za kosu...malkice guzvam dok susim i budem kao pudla :lol: ...a tebi ce valjda biti ok...nemas prirodne talase :roll:
E, a stvarno nisam sigurna.
Savet ti daje neko ko se prosle godine ofarbao 5 puta u roku od mesec dana...od toga 2 x blans :shock: :lol:
Zenska pamet :roll:
 
Jedna arapska devojcica otkrila mi je fazon!Ona svoju dugu kosu pegla obicnom peglom za ves!!!!da-dobro ste culi!I ja sam bila uzasnuta,uspela je da me nagovori i ispeglala mi kosu.Napominjem da to mozete raditi SAMO ako imate dugu kosu i to na podlozi(tvrdo jastuce)uz neciju pomoc!Zvuci neverovatno!!!Frizura traje do prve magle ili kupanja!
 
Prese treba da potrazis po bolje snabdevenim parfimerijama.Inace,jeste da ostecuje,ali meni drugarica kosu ispravlja pravom,pravcatom peglom za vec.Bez ikakvog peskira,krpe,samo mi prosusi stavi glevi na onu edasku za peglanje i ispegla mi kosu!Ne moze da se poredi sa presom!
 

Back
Top