PEGLA ZA KOSU
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 66

Tema: PEGLA ZA KOSU

xpp
    Guest

Podrazumevano PEGLA ZA KOSU

Zanimaju me vaša iskustva,da li je ko koristi i koja bi bila najbolja(tj.da najmanje oštećuje kosu)?Da li ko ima ovu novu od Philipsa ili Rowentinu?-kakave su ?
    Hvala!

Ističe se VictorySun (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

hm, neznm.
    A jel neko zna gde mogu da kupim presu ili figaro, hocu da mi uvija kosu?

Guest

Podrazumevano

neke radnje tipa jasmin???

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Ja vec vise od pola godine imam Hair-styler... fantasticna stvar. Kad se setim koliko sam para davala za feniranje...
    A inace...i ispravlja i uvija.

xpp
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Kapris
    Ja vec vise od pola godine imam Hair-styler... fantasticna stvar. Kad se setim koliko sam para davala za feniranje...
    -a gde se on može nabaviti?i na koji način ispravi kosu(da li je zagladi)?kolika mu je cena?

medic:)
    Guest

Podrazumevano Re: PEGLA ZA KOSU

Citat Original postavio xpp
    Zanimaju me vaša iskustva,da li je ko koristi i koja bi bila najbolja(tj.da najmanje oštećuje kosu)?Da li ko ima ovu novu od Philipsa ili Rowentinu?-kakave su ?
    Hvala!
    mislis na "presu" za kosu ili stvarno mislish na "peglu"? :? ... ja sam nekoliko puta presala kosu, mada mi je ona prirodno ravna... mozda sam to uradila jedno 7-8 puta ukupno... i kosa mi je jako brzo procvetala, gori dosta, koliko god da je presa dobra , kosa se dosta gori i susi...

...pozdrav)

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

izvini jeli mislis na ono cudo sto se reklamira na tv?
    Ja sam se navukla na reklamu,dala pare...goru stvar nisam kupila...stvarno se nadam da ne govoris o tome.

Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

a figaro i presa

xpp
    Guest

Podrazumevano

ma da,na presu.jesi li to u frizeraju ili sama?moja kosa je valovita,dosta gusta a želim imati ravnu i zaglađenu kosu(ali ne pod svaku cenu),pa otud ovaj topic.
    hvala svima na odgovorima!

medic:)
    Guest

Podrazumevano

ma da,na presu.jesi li to u frizeraju ili sama?moja kosa je valovita,dosta gusta a želim imati ravnu i zaglađenu kosu(ali ne pod svaku cenu),pa otud ovaj topic.
    hvala svima na odgovorima!
    ma ako imas valovitu kosu, onda prvo mora dobro feniranje da se ispravi, pa tek onda presa... mislim da mora tako da bi dobila zeljeni efekat ravne kose)
    pozdrav

Kapris
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio dr
    izvini jeli mislis na ono cudo sto se reklamira na tv?
    Ja sam se navukla na reklamu,dala pare...goru stvar nisam kupila...stvarno se nadam da ne govoris o tome.
    Da, izgleda da govorim o tome. Cetka koja rotira dvosmerno. U pocetku je i meni izgledalo kao bacena para, medjutim uz malo prakse... resila sam problem. Meni se isto kovrdza pa sizim, ali sad je OK. Samo stvar vezbe.
    (A videla sam da i Dzenifer Aniston u "Prijateljima" ima istu stvar... pa tako... :wink: )

Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Ja imam ravnu kosu, zelim da mi bude talasasta ili u loknama, cula sam da to radi presa i figaro.

gdeeeeeeeeeeeeee da ih kupim!!!

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Tako je to...Jedno vreme sam htela peglu, peglu, peglu...kao manijak A onda mi je jedna, druga, treca osoba rekla "Neee, unistices kosuuuuu"
    A ja kao poslusala.."Kao", jer sam jos uvek imala zelju za ispravljanjem kose....A onda razmislim- sve devojke su kao klonirane s tom ravnooom kosom..a ja ne zelim da budem niciji klon..
    Sada je prica obrnuta ---u modu se vraca talasasta kosa 8)

Ana_BG
    Guest

Podrazumevano

Ja imam skroz ravnu kosu i mrzim je. Zelim da imam talasastu kosu, bas kao i ona Victorysun. Kako to da postignem.

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Znas kako my dear, nekad jednostavno ne mozes protiv prirode. Pa sta fali ako je ravna...bolje da je zavolis...nego da je mucis
    Al` ajde ako bas hoces talasastu...npr. ja kad operem stavim penu za kosu...malkice guzvam dok susim i budem kao pudla ...a tebi ce valjda biti ok...nemas prirodne talase
    E, a stvarno nisam sigurna.
    Savet ti daje neko ko se prosle godine ofarbao 5 puta u roku od mesec dana...od toga 2 x blans :shock:
    Zenska pamet

Guest

Podrazumevano

ali meni stvarno bolje stoji ravna kosa!valovita mi nema nikakvog oblika i izgledam si ko neka teta...

Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

A ja zelim bas takvu...
    Eh prirodo prirodo...

Guest

Hvala!
    Imala sam Philipsovu peglu, mogu samo da kazem da filter ne traje dugo...

Guest

Citat Original postavio Anonymous
    Hvala!
    Imala sam Philipsovu peglu, mogu samo da kazem da filter ne traje dugo...
    vidiš kako lažu,ja čitala da je ona sad kao najbolja!

Guest

Podrazumevano

Jedna arapska devojcica otkrila mi je fazon!Ona svoju dugu kosu pegla obicnom peglom za ves!!!!da-dobro ste culi!I ja sam bila uzasnuta,uspela je da me nagovori i ispeglala mi kosu.Napominjem da to mozete raditi SAMO ako imate dugu kosu i to na podlozi(tvrdo jastuce)uz neciju pomoc!Zvuci neverovatno!!!Frizura traje do prve magle ili kupanja!

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Necu to da radim,ali me interesuje na koju temperaturu stavis peglu,za vunu,svilu,pamuk...?

Guest

Podrazumevano

Zavisi ja sam probala sa tricom(pamuk)najbolje se ispegla!Ako se plasis uzmi samo jedan pramen malo vlazne kose i probaj.

mimica
    Guest

Podrazumevano

Najbolja presa za kosu je ona sa parom jer ona najmanje przi kosu. Ja sam moju kupila na buvljaku, i skroz sam zadovoljna...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio mimica
    Najbolja presa za kosu je ona sa parom jer ona najmanje przi kosu. Ja sam moju kupila na buvljaku, i skroz sam zadovoljna...
    A čije je marke?

Lutka s naslovne strane
    Guest

Podrazumevano

Prese treba da potrazis po bolje snabdevenim parfimerijama.Inace,jeste da ostecuje,ali meni drugarica kosu ispravlja pravom,pravcatom peglom za vec.Bez ikakvog peskira,krpe,samo mi prosusi stavi glevi na onu edasku za peglanje i ispegla mi kosu!Ne moze da se poredi sa presom!

Slične teme

1. Pegla
    Autor DiVljA u forumu Žene
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 13.12.2008., 23:11
  2. PEGLA
    Autor coler u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 19.06.2007., 00:42
  3. Pegla
    Autor parka u forumu Žene
    Odgovora: 53