tromesecje

a ja odjednom nemam ni jedan :shock:
a ovo polugod. sam pobegla 2 puta, nekoliko puta zakasnila a imam i neopravdanih iz proshlog polug :shock:

ma razredna me prosto obozava :lol:
 
KriviStojko:
:lol: :lol: :lol:
6 kolko se ja secam danasnjeg, tj jucerasnjeg casa..... a ja 5..... :twisted: sonja.... ;)
a za ocene, sta da kazem....osim bena, i mozda saki(ne secam se sta je tacno napisala) sve sami streberi..... ;)
haha...def. nisam shtreber...chak bih volela da jesam..eh da...shto se sada setih danas za tri chasa GOP-a dobih dva keca :shock: :shock: :shock: ..iz tog predmeta imam tri petice :lol::lol::lol: :shock:
 
Kod nas od 32 ucenika,izbacena su 3,oni koji su jos ostali su jedna Marko sa 83neop.i Tijana sa 54,a da i Tamara sa 43,tako da odprilike njih troje imaju preko 100,a tek ceo razred...Znam da imamo 71opomenu
 
e,a jos je Tijana ponavljac...a josu okakvoj skoli...mislim teska je moja skola,ali meni je to lako,jer oni zbog takvih drasticno sputaju kriterijume

Mislim imam jedina 5 iz fizke,zato sto seljaci ne znaju da urade ovakav zadatak

Masa tela je 20kg,sila je 400N,Koliko je ubrzanje?
imas formulu F=ma,i oni to ne znaju...STRANO... gde sma ja zapala...

A zlatno pravilo moje skole je bolje kec,nego neopravdani,tako da ako treba da imas keca,onda gledaju na koliko si casova bio,i ako si bio skoro na svim poklone 2

al sam se raspricla ;)
 

Back
Top