svrha...

crazy_malenaaa:
Nauci da pises.A ja kao avatar mogu da stavim i sliku Karle del Ponte...ako hocu.
@chika doktor:
Da, nauchi da pishes... ceca se pishe velikim slovima (sva cetr) :lol:

A sto se tiche laganja... Ma sjebo bi i detektor lazhi :lol:
Ali na srecu vas forumasha, to oruzje koristim samo za zezanje a ne radi sticanja materijalne dobiti ;)
 
Svrha je ostaviti utisak, a nekad ni nema neke svrhe...
Ponekad klincima u pricaonici kazem da sam iz Afrike...prosto mi tako dodje...bez svrhe..
Iskrena sam u velikoj meri, a 100% biti iskren je za savrsene duhom...
Volim da budem iskrena koliko god mogu. Volim iskrene ljude. Iskrenost ima magnetnu privlacnost.
 
Mislim da su ljudi koji posecuju chat osteceni u glavu ;)
To je taaakvo gubljenje vremena da nije normalno! Bruka... Mislim da samo potpuno beznadezni ljudi idu na chat i upoznaju sebi slicne...
 
mislim da je sve ovo stvar(laganje ili ne)....individualna

recimo,ako sam ja mala,debela,nosim naocare(citaj...tegle)..i kao takva naravno da sam neprivlacna i nezanimljiva muskarcima..(a inace i na javi iz tih razloga slabo komuniciram sa drugima)....dodjem ovde...i BUDEM iskrena...nikom ni ovde nebi bila privlacna pa bi me ignorisali.......ZATO....taktika....zivim zivot "velike zavodnice"...zarim i palim,salecem svakog ko ima zanimljiv "nick" il avatar...(hmmm..),pricam kako i koliko puta ja hocu i mogu,(ooo da..ooo pa ne znam..nisam ja takva..ooo) bila sam ovde i onde...sva sam cool...i eto...ILI....ja sam p....da ,najgora kukavica i citav zivot nesto trpim i cutim...i dodjem ovde...i kao pravim se faca..kod mene to nikako,ja to nedozvoljavam,ja pa ja,ja sam najpametnija i meni se takve stvari ne dogadjaju jer sam "ja-ja"...i izigravam zeku iz vica sa medom...STA KO JE REKO.....JA SAM REKO......i TO je TO...ispunim sebi zelju za sat,dva,tri koliko visim ovde.........zaspim zadovoljnija....

...i sve to isto...samo u muskom rodu...

A iskrenost....ima i toga..al to je princip u zivotu...jednostavno znas ko si,sta si i koliko mozes....i ponosis se time. ;-)
 
Meni je chat ponekad sasvim ok, ako potrefim zanimljivu osobu za pricu, sto je retko, priznajem, al ne i nemoguce.
Recimo, Nikola Grbic je svoju devojku upoznao na taj nacin, a on je daleko od osobe koja je ostecena u glavu..
Forum se nista bitno ne razlikuje...isto pricam i tamo i ovde...Ljudi daju slicne odgovore i tamo i ovde...
 
mario80:
Mislim da su ljudi koji posecuju chat osteceni u glavu ;)
To je taaakvo gubljenje vremena da nije normalno! Bruka... Mislim da samo potpuno beznadezni ljudi idu na chat i upoznaju sebi slicne...

Ponekad je beznadeznim ljudima bolje da se sklone na chat...jer nisu svaciji postovi za cuti i videti.
 
Iskreno, nikad nisam bila na chatu, nisam cak ni usnimila ni jedan program...probala sa mircom pre nekoliko meseci i pao mi sistem, a posle me mrzelo da to radim ponovo.
Negde stvarno nemam vremena...

Evo i ovde kad dodjem, dok prosetam po temama, na neke i ostavim komentar, bez par sati ne moze...
Uz to, za ovo kratko vreme nisam otisla dalje od LJ&S i Romantike...jos nisam procackala druge podforume...valjda sam trenutno i sama najvise zainteresovana za ova dva, haha :lol:

Ne racunam MSN...on mi je u pocetku bio interesantan, dok mi se neke stvari nisu smucile...i to mi se bilo " srusilo", pogubim tadasnje adrese, a kasnije upisem samo dve...ni njima se ne javljam...nisam raspolozena za pricu, poslednjih mesec dana...razmisljam i da ga totalno utulim... :roll:

Jedna moja drugarica se pre par godina udala za tipa kojeg je upoznala na chatu, a druga se sprema da se uda isto za tipa kojeg je upoznala na ovaj nacin... :wink:

O slucajevima o kojima sam citala...ima ih gomila...Gossco, jel' mislis na onog Beogradjanina i onu devojku sa Grenlanda il' tako nesto, sto vec cekaju drugo dete il' je to neki drugi Nikola? :-)
 
I meni ne prijaju druge teme ovih dana, osim ovih na Lj i S.
Mislila sam na Nikolu Grbica odbojkasa, a devojka koju je upoznao je nasa poznata manekenka.
Ko ce ih sve znati, jer tacno je to sto si rekla da ih ima puno...
I ja poznajem puno njih koji su se povezali na taj nacin i srecni su zajedno jos uvek.
 
@Posesivac: Svaka cast, to sam i mislio ;) To se ljudi zove ovako: Frustracije iz detinjstva ;)

@gossca
Dvoje su se tako smuvali :lol: :lol: :lol:
Prichaonica 042....... Pozovite odmah, na nasim linijama vas cekaju najlepse manekenke ovog sveta i pricaju srpski!
Buahahahahahahaha :)

PS: Da se izvinem gossci javno jer se osetila prozvanom (rekla mi je preko pp) za onaj prvi moj post u kome komentarishem osobe sa chata.
Hvala ;)
 
mario80:
Mislim da su ljudi koji posecuju chat osteceni u glavu ;)
To je taaakvo gubljenje vremena da nije normalno! Bruka... Mislim da samo potpuno beznadezni ljudi idu na chat i upoznaju sebi slicne...

Zasto si mi onda sad na pp rekao da i neki tvoji drugari imaju chat-veze i da ti dam, ako znam, nick neke dobre ribe? Cemu to prikrivanje, ne kapiram.
Al znala sam, pazi kad sam bila sigurna 100 posto da ces me to pitati. :lol:
 
Lepo sam ti rekao da mi pokazes tu tako dobru ribu na chatu :lol:
Ako sam ja mogao tebi da kucam nekoliko postova i objasnjavam, ispostuj me i ne lazi kao sto se verovatno laze na chat-u. Vrednuj tudji trud.

Rekao sam ti da je moj drugar pocheo da chatuje sa 80 kg i zavrshio na 130 kg sa svojom tezom (lepsom, ni ona ne zaostaje za njim) polovinom.

gossca, radis upravo ono sto je sinonim za chat: Pa kazu za mene da sam jako lepa.... Pa nemam fotografiju da ti posaljem... Jesam, zgodna sam.... Kad cemo da se vidimo? Poslacu ti fotografiju ali je treno nemam... A sto se ne bi videli?... Ja sam lepa, majke mi!
I to tako ide u nedogled...
 
mario80:
@Posesivac: Svaka cast, to sam i mislio ;) To se ljudi zove ovako: Frustracije iz detinjstva ;)

@gossca
Dvoje su se tako smuvali :lol: :lol: :lol:
Prichaonica 042....... Pozovite odmah, na nasim linijama vas cekaju najlepse manekenke ovog sveta i pricaju srpski!
Buahahahahahahaha :)

PS: Da se izvinem gossci javno jer se osetila prozvanom (rekla mi je preko pp) za onaj prvi moj post u kome komentarishem osobe sa chata.
Hvala ;)
Gossca se nije osetila prozvanom, vec je bila prozvana.
A @rile evo cist primer zasto se neko pretvara na netu..
Stavi decko nasu prepisku na javni uvid i tvoje molbe za nick neke ribe...
Gossca je za live varijante, chat u pricaonici na krstarici je povremena zabava, a telefone ne vrtim, al vidim ti znas brojeve...
Uzivo je uzivo, slazem se, licno bih pre izabrala uzivo, mada ne mislim ni da je lose poznanstvo i putem chata ako tako nekom prija.
Mislim da je gluma najgora i live i na forumu i svugde.
 
mario80:
Lepo sam ti rekao da mi pokazes tu tako dobru ribu na chatu :lol:
Ako sam ja mogao tebi da kucam nekoliko postova i objasnjavam, ispostuj me i ne lazi kao sto se verovatno laze na chat-u. Vrednuj tudji trud.

Rekao sam ti da je moj drugar pocheo da chatuje sa 80 kg i zavrshio na 130 kg sa svojom tezom (lepsom, ni ona ne zaostaje za njim) polovinom.

gossca, radis upravo ono sto je sinonim za chat: Pa kazu za mene da sam jako lepa.... Pa nemam fotografiju da ti posaljem... Jesam, zgodna sam.... Kad cemo da se vidimo? Poslacu ti fotografiju ali je treno nemam... A sto se ne bi videli?... Ja sam lepa, majke mi!
I to tako ide u nedogled...

Gosscin izgled je stvar ukusa kao i tvoj.
Nikad nikoga nisam ubedjivala u to kako izgledam, niti bih to radila.
To je nekako tvoj stil...a da si molio-molio si.
Nikada to nikome ne bih rekla, da nisi prvi javno izneo ono sa pp., jer ja razumem da neko savrseno izgleda kao ti i da preklinje za nick.
Sta je sinonim za chat, ne znam, al ono sto mislim ovde, mislim i uzivo.
Prestani da se foliras, nerviras me.
 
Reklamu 042 sam video jedno zilion puta na tv-u a i glumila je sestra od moje drugarice...
Jedan deo bash i ne razumem tvog posta ali... Neka ostane tajna.
Naravno da postujem tvoje misljenje, postuj i ti moje. Ipak su to samo misljenja i zapazanja.
Vidim da u tvom prethodnom postu nema ni jednog smajlija i da si se gadno nadrndala...
Izvlachis poslednje atome nase konverzacije sa pp-a i obradjujes ;)

To je ta beda o kojoj ja sve vreme pricham. pp koji za to sluzhi zdushno se prosipa po forumu.
Cestitam, osvojili ste chuvenog vaterpolistu koji je svratio malo da chatuje ;) i ceka samo na vas ;)
Iskreno se nadam da ces naci svoju srecu pod nekim od nickova... Ma naici ce i meni glumac, smrc... Da sam samo taj dan bila na netu... buaaaaa...
 

Back
Top